Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzitka
18. sep 2008

ano presne tak, Angie a Karol nemaju prachy, tak hladali podnajomnicku, no a Betka je teda nova podnajomnicka a robi finty na Karola......... 😝

Angie pracuje uz len pol dna v bare, Mamba je nova barmanka ..../ inak bola tento rok na superstar 🙂 /
Ria nebyva u Milana, ale furt ho otravuje....... Milanko bali upratovacku Vierku 😀

Agatina sestra Eva chodi na vyzvedy do baru, chce pomoct Agate..... ale vyzera to tak, ze Milan o Agatu uz nestoji

a teraz Janka zistila, ze Emil chodi do tej autoskoly 😠 😠

zuzitka
18. sep 2008

ano ano.... Ivanka si nejak dobre rozumie s Michalom Bajzom 😵 😵

nechapem preco je Zuzana Bajzova taka protivna na Michala..........

minkak
18. sep 2008

zuzitka ale nieje protivna na ucitela anglictiny......takze tam je asi pes zakopany
asi ju michal riadne vytocil ,ked bol na tej ich hodine ang. 😉

inak ta mamba(katka)bola aj v tej relacii,co hladali na kupaliskach toho super chlapa...nespominam si uz ako sa to volalo -moderoval to bruno 😉

zuzitka
18. sep 2008

minkak ..... viem ktoru relaciu myslis. tam boli take "cicusky" a vyberali chlapov a potom vitaz sa s nimi kupal v bazene.... nie? 😎

zuzitka
18. sep 2008

mr.bombastik

minkak
18. sep 2008

zuzitka presne 😉 🙂

danu
18. sep 2008

melory malo by to tak byt ze vyhral zajazd minuly tyzden to boli natacat v zahranici 😉

melory
18. sep 2008

nemam nic proti mambe...ale preco akurat s nou musel mat nieco pyco??? 😠 😀

kordiak to riadne roztaca s virkou...mohli ist na to aj pomalsie.... 🙂
a to opakovanie so sutazou a dohovaranie janky a emilka ma unavuje....uz som mala haluz, ze som tu cast videla...."emilko som ti jasne povedala, ze podes do 100000sk"....

minkak
18. sep 2008

danu a odkial to vies?
melory, pyco s nou nieco mal?ja som mala taky pocit na superstar ked vypadla,ale tak teda nieco bolo?

katrin
18. sep 2008

baby, v com hrala este Betka podnajomnicka? tiez v nejakom seriali a hrala tam tiez nejaku mrchu 😀 neviem si spomenut

zuzitka
18. sep 2008

myslis Rodinne pouta... teraz sa to vola Velmi krehke vztahy 🙂

katrin
18. sep 2008

zuzitka, jasne... dik 😎

zuzitka
18. sep 2008

aj v teme VKV sme to rozoberali..... mrkni tam 😉

leva
18. sep 2008

baby a mal nieco kordiak s vierkou?,pravdepodobne ano.

katrin
18. sep 2008

leva, ukazali zaber na rozhadzane pradlo, ponozky, nejake flasky a Kordiaka v posteli s listkom, ze ranajky mate v rure 😀

zuzitka
18. sep 2008

hmmmmmm.... mohli nam ukazat nejaky zaber z postele, nie? aby sme mali jasno, ci boli spolu alebo nie 😀 😀
a nielen gatky v trube......

leva
18. sep 2008

ved prave,keby ukazali aspon trosku viac,bolo by jasnejsie,takto tazko clovek vie,no ale tie gatky 😅 tak asi ano,no uvidime dnes.

melory
18. sep 2008

pyco povedal v relacii na streche, ked bol tam host s adelou....ze s nou mal tolko co ona s tomasom...to bolo jasneee 😵

myslim, ze nic spolu nemali /kordiak( len nas natahuju...lebo teraz v ukaze je, ze sa pokusa zajst na tajne miesta.

asitka
18. sep 2008

melory....ale sak kdesi som čítala, či počula...to už fakt neviem...že pyco je ináč orientovaný...nie na dievčatá ,.....

a Bajzová mi už lezie parááádne na nervy....spravili s nej riadnu kozu... 😀

melory
18. sep 2008

asitka, mne to hovorila sestra, ale bola s nim reportaz a v nej sa vyjadril, ze mu tieto klebety velmi ublizili.

asitka
18. sep 2008

tak aspoň viem 😀

emjee
18. sep 2008

to v trube bola podprda a myslim, ze nebola vierkina ale riina

melory
18. sep 2008

emjee to bude tym tehu - v jednom diely bola podprda od rii a teraz nohavicky od vierky...ako symbol - chcem ta!

emjee
18. sep 2008

si si ista?

melory
18. sep 2008

na 100% 🙂 som od panelaka zavysla

emjee
18. sep 2008

chachacha mala som pravdu 😀

emjee
18. sep 2008

12. minuta epizody ranajky v trube zo dna 12.9

melory
18. sep 2008

a vo vcerajsom diely boli ranajky od vierky v trube a hlavne menu jej nohavicky...pravda vitazi 😵

emjee
18. sep 2008

alebo boli gatky v trube v nejakej dalsej casti?

emjee
18. sep 2008

😀 to je des 😀