Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

melory
20. sep 2008

tiez som sa nasmiala...a kopu veci podozvedala, co vy ste uz vedeliii. 😵

monkula
20. sep 2008

fuha, ale medzi Michalom a Ivanou to iskrííííí 😀
a Zuzana je stále ako vzdutá koza... už ma s tým štve... 😠 😠

maca793
20. sep 2008

ahojte, nestačím sledovať od septembra Panelák ani večer a ani v reprízach napíšete čo sa deje nové,

melory
20. sep 2008

iskriii iskriii a dnes som videla magazin {reprizu} a naznacila ze kordiak je kus 😀

melory
20. sep 2008

.....aaaa pochopila som, ze ivanka potrati

minkak
20. sep 2008

melory,nepotrati,ved andy kraus ked tam hovoril o tych detoch tak povedal,ze pribudne dalsie dieta co je s niekym surodenecäv skutocnosti) len uz neviem koho 😅

monkula
20. sep 2008

mel a nemala pravdu? 😀

melory
20. sep 2008

co som videla, tak ukazky z filmovania, tak ivanka mala scenu so svetrikom, co strikovala "mamicka" a bola podrazdena, ze chcela len provokovat a este, ze kniha o menach pre babo uz nepotrebuju a ivanka bola bez bruch...noooo - mozno nas len natahuju...inak ta jeho listaren je trapna...

minkak
20. sep 2008

melory ale to bola este stara ukazka,ked jej mamicka dala ten svetrik s pismenkom J ako jarmila ,alebo jakub!
ona ten svetrik potom darovala blcharovcom tej neveste amy 😉
a mamicka skoro infarkt chytila ako plakala,ked prisla na to ,ze ho podarovala 😅

melory
20. sep 2008

monkula a vies, ze mala 😀 ...ale psssst 😅

minkak....vidis....uz sa mi v hlave parilo...co a ako...a to stare diely....na 100% "ficim" len tri tyzdne. 😵
no uz nevynecham 😉

monkula
20. sep 2008

mel.. veĎ podobne ,podobne, pssssst 😵 😀

sa chystám do TT, dám vedieť potom podrobnosti.. 😎

melory
20. sep 2008

jasne - to musis...pridem tiez 😀
pozrieme si panelaaaak {kordiaka} 😉

monkula
20. sep 2008

psssssst 😀 😀 😀 😀
a počkaj, veď aj ty si z TT, nie? 😕

melory
20. sep 2008

som ale pssssst 🙂 🙂 🙂 inkognito!!!
uz to vie cely panelak.

bola som dost prekvapena bajzovou, ze kocka ako hrom a v skutocnosti nic moc.

irenkat
20. sep 2008

baby, len som chcela ze kordiak a bajzova nie su v skutocnosti manzelia, len spolu ziju 😉

melory
20. sep 2008

..spaja ich dcerka...a to ze kordiak mal nieco s agatou viac, ale nepovie co??? to akoze spolu chodili???

minkak
22. sep 2008

babulky ,neviem ci sa to tu uz spominalo ,ale citala som ,ze Richard v bare konci ☹ kvoli tej relacii na markize 😠

princess007
22. sep 2008

ahojte.. kocky mam jednu otazku. panelak sledujem, len mi nejako uslo, ze co to nosi ten jakub stale na hlave.. viete mi to troska objasnit? 😀

minkak
22. sep 2008

ahoj princess-jakub mal havarku na svojej skodovecke 😒
mal otras mozgu a tu helmu nosi na hlave aby to uhral na poistku 😉

princess007
22. sep 2008

Jaaj, no dakujem minkak 🙂 Uz aspon viem 😀

claudinka
23. sep 2008

vyzera to uzasne, jak granat 😀

moni1412
23. sep 2008

ahojte, nestiham skoro nic..... tak som len na skok.... co vravite na to ako Janka vzala Emilovi vodicak? chuuuuda ☹ on je pekne pod papucou....

horallka
23. sep 2008

Ja sa na Janke a Emilkovi vždy dobre zabavím- Božidara Turzonovová a Juraj Slezáček sú herci par excellence- vidno, ešte stará škola- ale páči sa mi aj Diana Mórová, a samozrejme Kordiak. už som to tu niekde písala, ale nudia ma Bajzovci, Škrabáková tam je úplne od veci a ešte sa mitam nehodí ani Viky. Už som sa prejedla toho jej maznavého afektovania. Ale ináč Panelák je super, to sa musí uznať

minkak
23. sep 2008

no a videli ste magazin?co na konci naznacila ivana?ze bude mila.....ale k niekomu uplne inemu?urcite k bajzovi 😉
to sa zamota... 😅

horallka
23. sep 2008

Ivanka sa hodí len k svojmu Jakubkovi- taký pán Bajza by asi sotva toleroval jej večnú nespokojnosť a buzerovanie.

zuzitka
23. sep 2008

pozeram magazin v archive..... videli ste ako vyzeral kordiak v civile z dlhymi vlasmi???? no hruuuza

a ked boli zabery na detskom ihrisku s kordiakovou dcerou Ester..... nebolo to ihrisko na Racianskom myte? 🙂

minkak
23. sep 2008

horalka,mozno bude pri nom ina 😉
zuzitka tak na tych vlasoch som sa zasmiala 😅

melory
23. sep 2008

mne prislo zas, ze bude mila k babatku 😵

minkak
23. sep 2008

melory no neviem,moze byt
ale hned na to aj ukazali bajzu... 😉

zuzitka
23. sep 2008

aj ja som si vsimla, ze hned isiel zaber na Bajzu, ked Ivanka povedala, ze bude na niekoho mila..... 😵

ked povedala Agata Karolovi cenu za tie svadobne saty..... to bol sok 😀 😀 😀