Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
9. dec 2011

@dadka212 A uz viem aj ja vlastne.Dik 😉

andrea.m
9. dec 2011

@mamartinka dakujem za prehľad.ani to nemusím budúci týždeň pozerať 😀 a budem v obraze 😀 začína to konkurovať agrentínskym telenovelám 😀 😀 😀

ma77
9. dec 2011

@adelaida33 Tak toto aj mna napadlo a smiala som sa že gambana šikovna a inteligentna a samostatna no dobry vtip 😀 😀 😀 😀

lussy23
9. dec 2011

Mňa ten Panelák tiež užž prestáva baviť. Už viackrát som ho mala pustený ako kulisu... Ja to vlastne kukám, len kvôli Miške a Terezke.

lubenka131
9. dec 2011

Baby ja tiež myslím že tato séria je len zbuchana narýchlo nedomyslene,a už aj trápne ale kukať ho kukam a aj budem a vždy piatok nemám čo pozerať 😀 inak s tým mäsom to bolo trápne ja že čo nakoniec a trt a IBA mäso v mazáku 😲
a všimli ste si ked jana nazvala k arola mrázik?podľa mňa sa pomýlila naozaj lebo aj na karolovi bolo vidieť jak sa mu chce smiať 😀 a teda čerešna bola Lubka 😀 fuj

monline
9. dec 2011

ahojte
neviem sa zbaviť dojmu, že celá tá mrazničková story má za cieľ zdvihnúť nákup spotrebičov AAA triedy..inak- ja mám presne takú istú a rozhodne nespotrebuje cca 6x 120 euro navyše za rok..my platíme zhruba túto sumu na rok na celý rodinný dom (12x54)

monline
9. dec 2011

strašne mi lezie na nervy pani janka svojou drzosťou, otravuje ma, keď mesiac riešia potkanov, teraz už dva týždne nedoplatky a ešte to riešia s ťulpasom ako je Jahnátek

nanulik
9. dec 2011

no a v mrazničke bolo mäso 😲 skoro som spať nemohla čo som bola zvedavá a ono to takto dopadlo. a ja že či tam mrtvola bola.

@monline tiež sa mi nezdá že taký vysoký nedoplatok spôsobila mraznikča. ale zase bohvie kolko platili zálohy 😀

sari24
10. dec 2011

ja už nadobúdam pocit, že Andy Kraus pomaly ale isto uvažuje aj nad konečnou tohto seriálu 😀 Lebo to čo sa navymyšlalo v tejto sérii, sú maximálne bludy ako keby ten scenár písali za pochodu. Ono ešte kedysi to bolo aj napínavé, že človek sa tešil naň, ale teraz už viem ako to zase bude pokračovať 😅 Takou deviatou sériou by to mohol nejak pekne a elegantne ukončiť, poďakovať sa tým aj divákom, ktorí dokázali sledovať panelák 3 roky či koľko a nechať to už tak 😝

lussy23
10. dec 2011

Tieť si myslím, že ttáto séria je už o ničom.. Andy by už mohol tentoseriál ukončiť a vrrátiť sa k sitcomom, tie mu išli vynikajúco.

januarova
10. dec 2011

baby, dnes som citala obsahy v novej eurotelevizii a cez vianoce budu dobre casti, aspon pre mna 😝 ze konecne Betka bude tehotna a Michal sa tomu potesi. a Dudko prinesie Sonicke na sviatky domov dievcatko z DD, aby jej nebolo smutno. 😕 to teda neviem ci bude dobry napad. Jakub bude mat zas depresiu a Desnisa bude riesit svoje oplodnenie s dr. Matusom. To som si zapamatala 😅

adelaida33
11. dec 2011

@januarova to, čo si si zapamätala, potešilo aj mňa 🙂 .

lubenka131
11. dec 2011

@januarova no tak to ked sa michal potesil betkinmu tehu som zvedava ci aj bude s nou alebo to budu prudko tajit ze je to jeho...a ktovie co ivana...a furt sa neviem dopatrat do koho sa jakub zamiluje a s coho bude mat tu depku ale presne uz je to ako pise aj
@sari24
@lussy23 zacina to vyzerat skor na telenovelu lebo presne vieme co bude dalej...ja vzdy ked zacne panelak muzovi poviem co sa udeje a ten sa vecne rehoce ze mozem pisat scenare aj ja 😀 😀

labelo
11. dec 2011

ja sa už nemožem dočkať kedy sa to prvalí s tou Betkou a Ivana začne vyvádzať 😀

lussy23
11. dec 2011

@lubenka131 ale aj scenaristi telenoviel sú rozumní a napíšu takých 200častí. Panelák má už 700či koľko =D

milka1978
11. dec 2011

Ahoj, ja ho pozerám odkedy som na materskej a veľmi sa mi zapáčil 😀 , trocha ma síce mrzí, že v piatok už nechodí ☹ ale inak je suprový 😀 , konečne Slovenský seriál, ktorý sa dá pozerať 😀 😀 😀

anelehka
11. dec 2011

ahoj,dufam,ze sa Kubo nebuchne do Sarinej mamky?? 😒

adelaida33
11. dec 2011

@anelehka 😀 ako karol do tej angienej 😀 😝

ma77
11. dec 2011

ahojte ci pana ale ten špajza ma nas...tak on si ide do Prahy s Betou 😠 a jedno decko da Kubovi a druhe Dudkovi starostlivost nenormalna 😝 😀 mat takeho muža tha ho zabijem asi 😀 😀 😀

januarova
11. dec 2011

@ma77, to je pravda, deti ho ani nevidia 😒 , ale zas Ivane sa to zide, lebo dobry Kubo bol pre nu sprosty, tak nech ma teraz adrenalin 😀 😝
@lubenka131, to sa tiez tesim, ze ako bude furia Ivana vystrajat 😀

adelaida33
12. dec 2011

ste videli dnešnú upútavku?!? paťo prišiel domov a v kuchyni nadržaný dudko držal okolo pása celú rozradostenú ivetu, krava jedna, a len sa narýchlo pustili, aby ich nevidel... 😝 hnusoby slizké 😝

ma77
12. dec 2011

@adelaida33 Však dobre že Sona vytiahla päty z domu a už je na Ivete nalepeny chlipnik jeden 😠 ja by som sa ani nevratila k nemu debilovi 😀 😀 😀

happy3
12. dec 2011

ale ako toto moze robit vlastna sestra,ved vie cim si Sonicka presla a ona co by jej mala byt oporou jej za chrbatom zvadza muza,krava jedna 😠

lubenka131
12. dec 2011

Mám dosť ženy vidite jak debilno hrá maslak to seknutie?Kokos mňa seklo nie jeden krát a teda takou rýchlosťou som nebehalapo byte.trápne 😀 a ešte ma strašne rozčulila angie a kordiak prečo pred lukášom hovoria že mu idú kúpiť darčeky na vianoce..to on už ako 3 ročný vie že darčeky nenosí ježiško 😲

majina.b
12. dec 2011

@lubenka131 no čo už môžeš čakať od Angi 😉

lussy23
12. dec 2011

@lubenka131 no oni pred tymi deckami riešia omnoho horšie veci ako je kupovanie darčekov... 😠 hrozné

eva7780
13. dec 2011

@lubenka131 mne sa nepaci u nich ,ked idu jest,da si ho na kolena 🤐 vsak ked chodi do skolky,musi sa vediet najest sam za stolom,ale u nich je vsetko mozne 😅