Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majina.b
29. dec 2011

rama - myšlienka prezentácie bola strašná 😝 , ale PP produkt si mate kupiť a nie zamýšľať sa ako to v serialy odprezentovali 😀 😀

medyna
29. dec 2011

@zabka88 no, hrozne to bolo.... akoby som reklamy pozerala, nie serial .... 😝

medyna
29. dec 2011

@majina.b tak ja uz beziiiim do obchodu 😀

mamartinka
29. dec 2011

@monline Tak uz to vieme.Ivana s Terezkou odidu od Michala k Alici. Stvrtok 12.01.( Paradox) Angie s Milanom majú doma dve deti a ani jedno nie je ich spoločné. Kutil Cinege prichádza do paneláku nainštalovať Jankinu bezpečnostnú kameru. Emil si však neželá ani kameru ani operačné stredisko vo svojom byte a preto rázne zakročí. Janka tvrdí, že nechce susedov špehovať, ale ich chrániť. Ivana odišla od Michala a s kuframi aj Terezkou sa dovalila k Alici. Michalovi s Miškou je za nimi smutno v opustenom Ivaninom byte. Fedor s Monikou nemôžu spať pre detský krik od Milana. Je tu však Imro, ktorý má naporúdzi výborný recept, ako dôkladne uťahať dieťa, aby sa konečne unavilo a zaspalo.

lubenka131
29. dec 2011

@medyna
@zabka88
@lydia22 jako baby presne toto som hneď po tej rame chcela napísať ja včera ale zabudla som totálne trápne!tam nech dajú na pravý roh telky reklamu rama ako aj poštová banka a podobne a nie kamerou zabrať na 30 sekúnd na sproste maslo!mňa to normálne vytočilo!a ešte ako si natierať ten chleba sa tváril ako keby jedol steak! 😠 a tu angie už nemôžem ani vystáť to načo hentak riešila tie odmeny a že ani si ich nezobrala kokos 500€ by ani jeden normálny človek neodmietol aj keby mi ich neviem ako a kedy a pri akej príležitosti dávali!normálne mám nerf! 😀 😀 😅

lubenka131
29. dec 2011

Mam pocit že panelák už nie je o seriály ale o tom akú reklamu dajú komu spravia kšeft a aké "hviezdy" ktoré zažijú 5 minút slávy tam strčia!ako napríklad La gioia,ladylicious,pastelky,zázrivý,slavik a podobne! 😠

labelo
29. dec 2011

ja som si minule vsimla v tom dieli ako bola Ivana ozrata a Cinege ju tam ulozil spat,mala čierne nohavice a v ružove tričko a potom ked ju ukazali ako sa budi ,lezala na inom gauci ako isla spat a mala oblecene ine tricko,teplaky a sveter 😀

didiana333
29. dec 2011

@labelo to ja som si všimla,že ked Ivanu Cinege uložil na gauč,tak ráno sa zobudila na tom vedlajšom gauči a tam kde ju Cinege uložil sedel Michal s kávou a čítal noviny..... 😀 😀 😀

majina.b
29. dec 2011

@didiana333
@labelo isto ju Michal prezliekol do pohodlnejšieho 😉

mamartinka
29. dec 2011

Angie ma odkial taku capicu 😀 😀 Kde sa da zohnat taka?Dudko a Monca dobry.A Imrisko a taci 😀 Denisa aku fesandu.

monline
30. dec 2011

mňa dnes vytočilo ako sa dali kordiak a maslák na kolená pred Angie 😠 😠 to akože čo malo byť? gambaňa sa zduje a oni padajú na kolená? sila...manipulujú s nimi obe slepice neskutočne

lubenka131
30. dec 2011

🤐
@monline ani nehovor!to je sila!jako už to fakt vrcholí z demenciou!Šak nejdeš buď doma ne ? 😠 a mňa tam vytáča stále tá scéna s kreslom no nič zaujímavé na tom nevidím!ja vlastne poslednú dobu v tom paneláku nič zaujímavé nevidím...a betke už bruško je vidieť 😉

perla200
30. dec 2011

baby a betka čakaá dieťa s michalom? a čo jej to včera povedal? že bude s nou? lebo ja to pozerám sporadicky, lebo už sa na to nedá pozerať, ale toto ma zaujíma🙂

zabka88
30. dec 2011

@perla200 ale čo by, povedal jej že ju miluje ale nechce s ňo vzťah, že zostane s Ivanou 😖 som zvedava, kedy sa Ivana dozvie t , lebo baby tu pisali že sa vraj odsťahuje aj s Terezkou k Alici, inak neni to sila, že jeho hnusáka neverného nechá vo svojom byte čo má s Jakubom a ona odíde?

majina.b
30. dec 2011

ak by vyhodila michala z Miškou z bytu, tak su bezdomovci. male dieťa na ulicu alebo by si ju ešte mohol nasťahovať na sukr. kliniku, a pochybujem, žeby ho prijala Betka so 1+3 deťmi

zabka88
30. dec 2011

@majina.b to je pravda, ale takto urobila bezdomovkynu zo seba a so svojho dieťaťa ☹ sorry ale je jeho problem že sa nevie postarať o seba a svoje deti, nie su manželia prečo by sa o neho mala starať , najma ked ju dlhodobuopodvadza ešte.. ved u Alici nemôže byť tiež stale nie? asi skôr je problem v tom že takto by odišiel Michal z panelaku a už by ho nemohli tolko riešiť 😖

inkinka
30. dec 2011

ak si spomeniete na úplný začiatok paneláku, Bajza sa už v podobnej situácii raz ocitol:
http://www.cas.sk/clanok/138479/milostne-pavuci...
vtedy to scenáristi ukončili smrťou sestričky Michaely. Teraz, po rokoch použili rovnakú zápletku ...začínajú sa točiť v kruhu...

zabka88
30. dec 2011

@inkinka aha, v tom čase som ešte panelák nepozerala... myslíš že aj s Betkou to tak dopadne? 😕 inak mal by odísť k Betke, ked ju miluje, spáva s ňou, nech sa mu ona stará o dieťa, varí žehlí.. som zvedavá či aj potom bude taký zamilovaný 😉

inkinka
30. dec 2011

@zabka88 nemyslím...vytvorili nové dejové vlákno

zabka88
30. dec 2011

@inkinka to som rada, Betka je jedna z mála čo ich tam mám rada, len ma hnevá ten Michal, že je taký s každou si začne a so žiadnou nevydrží 😖

ma77
30. dec 2011

@monline A mna ešte nadchlo ked jej Kordiak povedal že zohnal k Lukašovi opatrovatelku na lyžovačku no mam dost to ona neni schopna sa postarat o jedno decko ale však ani doma sa nestara tak sa nečudujme 😀 😀 😀

ma77
30. dec 2011

@zabka88 On povedal Betke že iba preto ostava s Ivanou z vdačnosti že mu pomohla ked aj s Miškou ale že ju nemiluje ale sex s nou je ok 😀 😀 😀 nechapem jak s nou môže spavat ked ju nemiluje ale však Bajza je schopny všetkeho 😀 😀 😀

mamartinka
30. dec 2011

Video zajtrajsieho Silvestrovskeho Panelaka http://panelak.blogspot.com/2011/12/oslavte-sil...

labelo
30. dec 2011

a to akoze Betka je v skutocnoti v 6 mesiaci a Panelak je kazdy diel vlastne jeden den a Betka z Bajzom spava len chvilku,mozno mesiac dva,či?nie je to nejake priahnute za vlasy pre divakov? 😒

jasminet
30. dec 2011

@labelo ale v panelaku je tehotna asi len druhy mesiac, aspon tak to vravela ona michalovi. a ako to vyriesia s jej skutocnym tehu a porodom? zrejme kraska odide niekam, mozno aj s bajzom nakoniec a bude 😉

labelo
30. dec 2011

jasminet
no ved to ked realne porodi o 3 mesiace,tak teraz hovori v panelaku ze je v druhom a porodi,tak to bude vyzerat akoze porodila v 5?ale sak to je jedno 😀 len to trocha nedomyslaju,mohla byt tehu s niekym iným,lebo Bajza mi už lezie riadne na nervy idiot len sa vala v posteliach a robi deti 😠

mnamko
30. dec 2011

ja pozerám iba občas ale teraz som nejaká mimo,neviem ako sa volá v seriáli/Bambulkina sestra Haasová/bola tehotná a teraz sa mi zdá že neni,či ako?