Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

nicky655
30. dec 2011

@mnamko nie je tehotna,dieta sa narodilo predcasne a neprezilo ☹

nicky655
30. dec 2011

@majina.b
@zabka88 no dobre,ale s tym bajzom a bytom,rewsp.domom to ostalo nejako nedoriesene,nie? ved so zuznaou mali velky dom,a ten sa kam vyparil po rozvode?

majina.b
30. dec 2011

@nicky655 ak si dobre pamätám tak dom predali, a peniaze rozdelili

nicky655
30. dec 2011

@majina.b aha,ja len ze ked stale nema penaizhe

majina.b
30. dec 2011

@nicky655 ked ma veľa deti 😉 a všetko nákladne študium, UK, CZ 2x, BA 😀 😀 😀

mnamko
31. dec 2011

@nicky655 diky už som v obraze

monline
31. dec 2011

dievčence prajem vám veselého silvestra a šťastný nový rok 🙂

mamartinka
31. dec 2011

Caute.Kto pozeral Panelak a ako sa pacil?Podla mna tato dnesna cast onicom.

lubenka131
1. jan 2012

@mamartinka veru trapná časť!a tie rekvizity ked vyšli na balkón jak bolo vidieť že tie "paneláky " oproti sú len papier...celé zle!imro a to jeho telefonovanie mi nejako vtipne nebolo neviem asi som čudná...a tá angie no ja už nemám slov nevyjadrujem sa lebo by som hrešila jak pes! 😠

katy2
1. jan 2012

najhorsia silvestrovska cast zo vsetkych serii.... Uplna latanina, uz to fakt ide z kopca.... nepaci sa mi to.... 😠 😠 😠

anelehka
1. jan 2012

ahojky,suhlas,otras,Fedor na balkone-Maslaka,nemohli mu hodit bundu,kde furt beru ten sneh v zaberoch na BA??A ta Monca,total trapne v tom bare,a koceny,ved ta Jula furt pije a ma dve deti...cele to bolo take nerealne,nasilu,Karol u Maslaka,to bolo naco dobre? 😖

majina.b
1. jan 2012

Ivana prišla k Alici s deťmi, a potom už zmizli z obrazu.!?! Aj dr. Malý akosi sa stratil

eva7780
1. jan 2012

Karol zrazu aký borec 😀 😀 mne keby tak niekto organizoval dovolenku ako Dominika isto ma porazi,ved robia vsetko podla nej 😝 a tie jej mudre reci,ja by som radsej šla jodlovať s Rakušakmi ako sedieť na izbe

mamartinka
1. jan 2012

@majina.b veru aj my sme vcera spominali ze Maleho Fifa a primara akosi odpratali.Uz ho tam akosi niet.

mamartinka
1. jan 2012

Panelak tento tyzden 2.1.-Angie vyčíta Milanovi, že celú lyžovačku strávil s Maslákom v bare a jej nechal na krku Dominiku s malým Lukym. Maslák sa naopak sťažuje Dominike, že ho nechala na krku Milanovi a po takejto dovolenke je zrelý na protialkoholické liečenie. Dominike sa to však páčilo, a preto by s Angie a Milanom rada strávila aj letnú dovolenku. Ivana, Alica a Julka sa už pripravujú na akciu na Troch kráľov. Pani Janka musí bezodkladne vyriešiť kopiace sa smeti pod Panelákom, pretože sa cíti ako na Luníku IX. Michal sa vyžaluje Betke, že nechce dovolenkovať s Ivanou, no nedokáže jej to povedať priamo. Ivana sa dozvie, že Kubo spal s Alicou. Dušan sa potrebuje čo najrýchlejšie zbaviť Fedora s Monikou, tí však nechcú odísť. Tvrdia, že majú veľa vecí a potrebujú ďalší kufor..
3.1.-Fedor vykopol vchodové dvere do bytu, namiesto nich visí plachta. Michal si nestihol vybaviť dovolenku a nemôže ísť s Ivanou a deťmi do Tatier na lyžovačku. Jakub sa ponúkne, že Michala nahradí. Maslák podvádza Dominiku s Nataly. Pani Janka organizuje sobotnú brigádu na odpratanie smetí z okolia paneláka. Verí, že svojím šarmom zabezpečí vysokú účasť obyvateľov na akcii.
4.1.-Ako sa podarilo pani Janke donútiť Masláka, aby zorganizoval panelákovú brigádu namiesto nej? Emil ju obdivuje, ale nechápe, ako to dokázala. Jakub navrhne Ivane, že s ňou pôjde na zimnú dovolenku s deťmi namiesto Michala. Prijme Ivana Jakubovu ponuku? Veď malá Miška tak veľmi chce ísť na lyžovačku... Maslák jemne flirtuje s Angie. Monika sa s Fedorom nudí. Cinege skladá kuchynského robota a pokazí romantický večer s vrchnou. Denisa bojuje proti kŕčovým žilám. Michal prekvapí sklamanú a nahnevanú Ivanu. Monika s Fedorom si zabuchnú nové dvere za 700 eur. Noro sa rozvádza. Jana bojuje proti znečisťovaniu životného prostredia.
5.1.-Soňa si odmieta adoptovať dieťa z domova. Kutil Cinege poskladal robota, ale ten vyhadzuje poistky. Pani Janku vzrušuje predstava gigantického kontajnera na smeti. Aj Imrovi sa sypú nápady a predsavzatia jedna radosť, nič ho nezastaví. Aby prispel k oslavám sviatkov, zárubne vchodových dvier bytov popíše iniciálami mien Troch kráľov. Nie kriedou, ale večnou farbou, ktorú nejde odstrániť. Asi mu doplietol mozog pán Emil, keď sa mu neúspešne snažil vysvetliť zložitý biblický príbeh o Troch kráľoch, príliš komplikovaný, než aby ho Imro pochopil. Janku znervózňuje, že obyvatelia predčasne vyhadzujú nepotrebné haraburdy aj bez pristaveného kontajnera. Cinege chystá Ajuške prekvapko. Ivana sa snaží zmieriť Mišku s Michalom. Maslák podvádza manželku s Nataly, Michal podvádza Ivanu s Betkou. Maslák s Nataly po sexe relaxujú, keď zaštrkocú kľúče a domov sa nečakane vracia Dominika zo služobnej cesty.

lubenka131
1. jan 2012

@anelehka
@majina.b presne tá monča,no horšie jak nejaká pubertiačka!trapná vrcholné!a presne toto som včera hovorila ja a dokonca si moja 6 ročná dcéra všimla že baby zmizli z oslavy :-P a aj ta La Gioia aj to bolo také nedomyslene!no tešila som sa na túto časť ale teda pohoreli veru 🤐 😠 😖

eva7780
1. jan 2012

Monika s Fedorom si zabuchnú nové dvere za 700 eur-snad nebudu byvat v tom volnom byte Polakovcov??

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka1981
1. jan 2012

Čaute baby,mne sa desne pačil ten ich LUXUSNY HOTEL !!!!! 😀 😀 😀
A Angie ako krmi syna na ranajky čokoladou:to by sa mojej Miške pačilo 😀 😀 😀

andrea.m
2. jan 2012

všetko dobre v novom roku 🙂

nevidela som sice cez sviatky ani jednu časť ale po prečítaní vaších príspevkov som hned v obraze čo sa deje 😀 a o nič som tuším neprišla 😀

andrea.m
2. jan 2012

áááááááááááá trapáááááááásssssss 😀 maslák všetky frajerky vozí do jedného hotela.
bajza trápny,si vážne myslí žemu na to ivana nepríde

jasminet
2. jan 2012

jezis a ta dominika aka trapna, ze majka sem, majka tam, majka toto mu nedavaj, som ti vravela aby si mu neobliekala polyesterove tricko.... by som jej uz davno nieco povedala 😠

jarunka111
2. jan 2012

trápna!!! trápne!!! trápne!!! Ani sa mi to dopodrobna rozpisovať 😒

zuzitka
2. jan 2012

ahojte

a ivana s michalom sa aj dohodli, kam a kedy idú na lyžovačku?
ked ona už balila a on ani dovolenku nemal v robote vybavenú ..... nejak mi to asi ušlo 😅

lubenka131
3. jan 2012

@andrea.m tiež som včera hneď hovorila že to mohla "majka" nejak uhrať ten hotel to viedni velice je úprimná 😀

@zuzitka asi mi to tiež ušlo lebo tá lyžovačka bola zbúchaná nejak narýchlo celé a o ničom sa ani nebavili a pozerám každú časť...a aj ta denisina frajerka byvala načo tam bola naminútu ukázana a potom nič?
Aj tak najlepšie hlášky ma dudko 😀😀

didiana333
3. jan 2012

@zuzitka
@lubenka131 vo včerajšej časti Ivana hovorila Michalovi,že tá lyžovačka platí a že je objednaná,aby im ju nikto nevyfukol...a Michal povedal,že tu dovolenku si vybaví...ked ráno odchádzal do práce...

zuzkat1
3. jan 2012

@jasminet ja by som tu dominiku tiez nestrpela..ako poradit dobre ale ona rype do vsetkeho...

zuzkat1
3. jan 2012

@martinka1981 tu cokoladu na ranajky som ani ja nepochopila... to ta angie ale fakt nie je normalna tak sa niet comu cudovat