Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

tinki
18. jan 2012

no baby, presne tak, ja to už pozerám len zo zvyku. Ale tiež mám takú zlosť...chúďa dieťatko..ako môžu malú tak trápiť pri tom natáčaní. To dieťa je v totálnom strese. A tiež sa pripájam, že "musím zarobiť peniaze na domácnosť". Sorry, ale ...to je taká "krava"...Spravili z nej totálnu hlupaňu. Ozaj sa hodí ku Karolovi. Mali spolu ostať.

lucka1987
18. jan 2012

no baby prispejem zas do temy ak mozem.. citam si vas ale moc sa nezapajam..

na margo gambatej Angie . dostalo ma to, ked zatuzila po dietati. je pochopitelne ze tuzi po spolocnom dietati s Milanom... ale... ved on sa pre boha nevie postarat ani sama o seba, ma problemy sa starat aj o Lukaska.. a dalsie dieta? 😅 no to by uz aky chaoz mala v tom jej zivote? O lukaska sa jej stara mama, kordiak, karol, a aj tak nestiha .... 😅

co sa tyka malej Laury.. tiez mi je toho dievcatka luto.. sice urcite neplace stale a pocitam ze jej plac maju nahraty a pustaju ho dookola , ale aj tak tam ktovie ako spokojna nevyzera byt... a je to straasne krasne vlasate babatko 🙂

a Michal ? rozmyslam ze asi som prehliadla tu cast ked sa dozvedel ze je betka tehotna.. ako sa k tomu postavil? ako to s nimi bude dalej? urcili si nejake previdla ze co a ako 😕 a mala miska tiez len trpi 😖 hodila by sa k duskovi ako dcera

lucka1987
18. jan 2012

@daniela1185 super nazor.. ked panelak vysiel, tak vysial s tym ze bude odzrkadlovat beznych ludi... toto mi uz bezne nepride.. chyba mi tak obycajna robotnicka trieda ( v takmer kazdom panelaku sa taka rodina najde) chyba mi tam napr zena co dochadza do zavodu automobilky, muz co chodi na tyzdnovky a maju taktiez bezne problemy beznej slovače 😅

lucka1987
18. jan 2012

@noki nad vlaskami som sa aj ja uz pozastavovala... 😖 aj mne by to asi nebolo prijemne keby som ich mala v ociach.. ale rodila so mnou jedna znama... ona mala takmer rovnaku vlasatu dcerku... som nemohla uverit ociam ze ako je to mozne aby sa narodilo tam moc vlasate babo 😀
a s tou gambanou... aj mm ju tak vola a to ani tu na konikovi nevycital.. myslim ze pri pohlade na nu je to prve slovo co kazdeho napadne.. gambana co nosi asymetricke tricka s odhalenym ramenom... 😀

lussy23
18. jan 2012

@lubenka131 v prvom rade pprajem synčekovi skoré uzdravenie.

No moja neterka, keď bola v Terezkinom veku tiež veľmi málo rozprávala. A Terezka je dokonca v cudzom prostredí, tak sa asi hanbí, alebo proste je to kľudné tiche dieťa. 🙂

lucka1987
18. jan 2012

@mamartinka kedy ma vlastne betka porodit? v reale v ktorom mesiaci je? ja na nej nevydim zeby mala kazdu chvilku rodit.. ja by som tipla tak 6 -7 mes....
a ako to zakomponuju do serialu som tiez strasne zvedava

mamartinka
18. jan 2012

@lucka1987 je v 7 mesiaci takze asi v Marci niekedy. http://panelak.blogspot.com/2012/01/betka-stank...

jasminet
18. jan 2012

baby este mi napadlo teraz vo vani 😀
ten byt kde byva krasavica blondava a milan, to je koho byt? ked sa riesil nedoplatok za elektrinu, tak gambana hovorila pani jane, ze to je agatin byt, vcera ria vravela, ze to je milanov byt... tak komu to vlastne patri?? a vychodnare si ten byt od polakovcov prenajali? a preco vlastne vyrazili tie dvere vtedy na nom? 😕 😕 😕

lubenka131
18. jan 2012

@jasminet lebo sa zabuchli a nemali kľúče tak ich vykopol a potom "kúpil" nové-z nápisom ANGIE 😀 tiež by ma zaujímalo čie sú tie byty teraz vyzerá to tak že polakovci ho prenajali vychodniarom a agatin byt zrazu vlastni Milan 😲
@lussy23 ďakujem 😉 no a čo sa týka terezky musí byť chudátko vystresovana ale prečo púšťajú cudzí hlas pri takej veľkej kočke to mne nejde do hlavy a vadí..inak viem pochopiť že sú aj deti ktorým nejde papulka 24 hodín denne 😅

labelo
18. jan 2012

jasminet
presne na to som myslela vcera aj ja ci je to byt,ale mysim,ze stale agatin

zuzana581
18. jan 2012

Mne je tej Mišky tak lúto, ale dúfam, že sa Ivana nevráti k Michalovi. Ale ani to nechápem, prečo mu nechala ten byt. Ja by som ho hnala..

frick
18. jan 2012

Už mi teda pekne lezú na nervy s tou malou Laurou?To ktorá sprostá mater si tam nechá takto týrať dieťa.Veď vidno že je úplne uplakaná že to nieje iba akože.Toto už je cez hranice.Mamičke ide asi o honorár.Chúďatko malinké konečne jej tie vlásky trochu skrátili. 😠 😠 😠

eva7780
18. jan 2012

už ako nechaju tu malu trapit,to sa uz neda pozerat 😠 😠 😠 ,mali to radsej uzavriet s Riou
Bajza,taky debil ,uz mi totalne lezie na nervy 🤐 ,hlavne ,ze isiel na poobednu,v case ked uz koncila druzina,tipujem okolo 15.00 a neskor a vecer uz pozeral telku,co ten pracuje na 4 hod.??? 😕 😕 nedomyslene, pani Janku by som za svokru nechcela 😀 😀 😀

labelo
18. jan 2012

ja som si vsimla,ze malej ustrihli tu ofinku 😀 oni to tu chodia asi citat

et35
18. jan 2012

@jasminet ten byt patri asi stale Agate,lebo ked kordiak nemal kde bývať,tak ho tam nechala,potom jej akože platil,lebo Nora to rozčulovalo a stale ho vyhadzoval a ked Kordiak peniaze mal,tak si ho prenajal,ale doteraz tam nepovedali,či ho kupil ...to je normalne vela ten začnu,no nedokončia a čo sa týka bytu polaka,tak volal Koriakovi,že ma najst nieho kto si ho prenajme,ale či si či henti dvaja prenajali neviem,nepozeram panelak velmi pravidelne...

et35
18. jan 2012

teraz ma napadlo Agata predala ten priestor,kde ma sklad,aby pomohla Norovi s prebkou domu v nitre,potom predala,svabobny dar od otca,aby Mirke zaplatili tu operaciu,tak možno vtedy predala aj byt, len to tam nespomenuli,alebo žeby ano,no neviem ako vravim vela tem nedokončia a nepozeram pravidelne...

zuzana581
18. jan 2012

@frick presne toto aj mňa napadlo, keď tam to chúďa tak žalostne plakalo.

ivanka85
19. jan 2012

@frick, @zuzana581 presne to iste som vcera povedala aj ja, ktori blbi rodicia takto mozu nechat trapit dieta, iba idioti, bambulka mala..

tinki
19. jan 2012

@zuzana581
@ivanka85
@eva7780
presne, včerajšia časť to ako o týraní dieťatka. Veď normálne bolo vidno, že sa bojí..a to, že Kordiak odpadol už ani nebolo vtipné..
No a na margo tých východniarov. Ja som z východu. No a ak chcú aby tam boli východniari, tak by ich mohli aspoň naučiť zopár východňarskych fráz..lebo to tak cítiť, že sú to ľudia,ktorí vôbec nevedia, čo je východ. No a charakter postáv...katastrofa...nič zaujímavé

frick
19. jan 2012

@tinki nechcem tu nikoho uraziť kto je z Ba ale je známe že Blaváci sa s východniarmi nemusia a myslím si že to je asi o tom vysmievať sa východniarom ale možno sa mýlim česť výnimkám z Ba.

anelehka
19. jan 2012

ahoj,mne sa vcera napr.nepacilo,ako sa odula Klarika,lebo nevedela,ze Matus,,caka"dieta s Betkou,boze ved ona ma decko uz s inym doktorom,to akoze ake svetlo hadzu na tie sestricky,do postele s kazdym doktorom,decko od kazdeho druheho? 😠 A Dominika,len tak pride,pichnut injekciu,ani sa na tu predvolanku nepozrela,to jej staci,ak jej to niekto precita do telefonu?Pani Janka,mna by velmi zaujimalo z akych penazi,ona financuje nakup kamier,kablov,atd.chore... 😝

martinka1981
19. jan 2012

@anelehka presne ako pišeš.
A o tom očkovani Laury,ani nemam čo povedať 🙄 typicky obraz ako sa to NEMA robiť. Ktovie prečo to tam dali. Andy Kraus ma plnu hlavu noveho serialu tak na Panelak kašle 🙄

atinka22
19. jan 2012

To s tou injekciou bolo ozaj od veci, keby to tam nedali, nič sa nestane, nesúviselo to s dejom, len tam tú malú trápili. A tá debilná "MUDr." Dominika nie aby sa starala o dieťa, že je v strese a plače ale ratuje Milanka. Mať takú detskú doktorku, tak ju asi preplieskam. 😠
anelehka - čo sa týka tej nevraživosti medzi blavákmi a východom - k tomu len toľko, že polovica Bratislavy sú východniari, len zabudli odkiaľ prišli.
Ináč Monču ako dílerku by som vyhodila aj s dverami, väčšina dílerov sa najprv ohlási a nie vtrhne do bytu s tými trápnymi igelitkami. 😖

anelehka
19. jan 2012

a este sa mi pacilo,ako Dominika zahlasila,ze nechce byvat v jednom byte so zlodejom...sila jedna kamera je stve a tie miliony ,co nakradol jej nevadia??? 😖

liz_lemon
19. jan 2012

mne ti dvaja vychodnari Fedor a ta jeho zena, pripadaju ako Mojsejovci, podla mna sa ich snazia napodobnit

liz_lemon
19. jan 2012

@frick presne toto aj mna vcera napadlo, ze kvoli peniazom, takto trapit to chuda male
ktovie, koho je to dieta