Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

melory
9. okt 2008

angie bude hotova ked zoberie tie peniaze...
bajza sa zamiloval...len zuzanka asi ostane na ocot...ten anglictinar nevyzera, ze je az tak straaaasne zamilovany.

horallka
10. okt 2008

Ja som Panelák dlhšie nepozerala- čo sa deje? Ani svadbu som nevidela.... ☹
Áno Riu hrá Veronika Paulovičová, ktorá je dcéra Ľubomíra Pauloviča- a ten hrá Agátinho otca.
Monkula-neber to osobne -a ona dala aké meno svojmu synovi či dcére, či čo to má?
Ináč, oni dlhé roky bývali v Martine, na sídlisku Košúty, a boli susedovci mojej kolegyni.Veronika sa chodila hrávať s jej synom- ešte ako deti. No, ale to sem asi nepatrí.
Mne už Kordiak tiež lezie na nervy, ako poškuľuje po každej sukni, a teraz tá haluz s Agátinou sestrou- nhajprv ho strašne nenávidela, išla s ním robiť poriadky kvôli Agáte a teraz dobre že už spolu nepaktujú.A tiež si myslím, že celý Fodrászovci sú tam úplne zbytoční. Malo by sa to točiť len okolo ľudí z Paneláka- a teda Agáta a spol. tam už nemajú čo robiť.

tamia
10. okt 2008

tak angie je strašne trápna s tým kopečkovaním korún.... čo už len nakopečkuje ked ich stále v každej časti prerátava, čo sa jej tam liahnu? 🙂 som zvedavá ako dlho to potiahnu takýmto sposobom, že nedovolí zobrať koruny ani na jednu večeru...

liliandax
10. okt 2008

tamia - dlho ich preratuvat uz asi nebude, kedze si myslim, ze jej z nich Karol vezme.. pre toho Eda 😠

tamia
10. okt 2008

hmmm, asi tak... 😒
....a vobec po svadbe sa dosť zmenila

monkula
10. okt 2008

Horalka.... jej syn sa Volá Jakub
tamia, súhlas.... furt lem kopečkuje... najprv chcela taký byt a teraz nadáva na hypo... 😖 😖

vesi
10. okt 2008

mne sa strašne páčilo, ako Imro zahlásil, že celý život si myslel, že srať kocky sa len tak hovorí 😀 😀 😀

minkak
10. okt 2008

vesi no my sme sa na tom tiez pekne zasmiali to bolo 100-bodove 😀 😀 😀

asitka
10. okt 2008

ináč...tiež mi príde angie odveci....mňa keby manžel zobral na večeru, tak som rada, že sme kdesi spolu...sami, bez detí....a vôbec by ma netrápilo, že si dám čosi dietnejšie..(bože, už aby deti podrástli)..no a už sa mi len páči...ako sa to zvrháva a zaradí sa panelák k ostatným tuctovým seriálom, kde každý s každým....

lucinka1104
10. okt 2008

A čo si myslíte o ivane a bajzovi? 😝

asitka
10. okt 2008

mne sa páááčia 😀

lucinka1104
10. okt 2008

aj mne Bajza sa očividne určite zaľúbil , ale Ivana asi tiež ktovie ako tobude pokračovať , no mne sa k sebe hodia

asitka
10. okt 2008

lucinka...aj mne...mali ich dať od začiatku spolu...

vesi
10. okt 2008

aj mne sa páčia, som strašne zvedavá ako to bude pokračovať. aj ked na druhej strane sa dalo očakávať, že to medzi bajzovcami po tej jeho nevere nebude fungovať....ale s ivanou k sebe pasujú 😀

lucinka1104
10. okt 2008

asitka nie takto je to zaujímavejšie prebrať najlepšiemu kamarátovi ženu a ešťe tehotnú 😀 to je už riadna pálka

vesi
10. okt 2008

lucinka, presne tak, aspoň to je napínavé 😀

asitka
10. okt 2008

luci...ale ona pobozkala jeho....a nejak sa bajza nevie spamatať 😀

andrea.m
10. okt 2008

no ja mať doma takého muža jak ivana tak nič v zlom ale tiež s obzriem inde. aj ked ani ten bajza není ktovie čo. tiež sa nechá obskakovať ako pán kráľ.

som sa vám sem vtierkla...sorry 🙂

a veľmi ma štve že zrušili všetky reprízy čo chodili počas dňa. nie vždy stíham večer telku pri dvoch momentálne naraz chorých deťoch 😝

vesi
10. okt 2008

andrea, presne tak, mať doma takého jakuba, tak by ma nestihol ani oplodniť ako by som od neho utekala 😝 😀 ani ten bajza nie je nič moc, ale lepšie ako jakub 😅

lucinka1104
10. okt 2008

no určite je lepší ako Kubko poisťovák 😉
mne sa celkom páči 😀

asitka
10. okt 2008

a keď už povie služobníček...no ma zdvíha z gauča 😀

lucinka1104
10. okt 2008

mna vytáčalo,keď Ivane vyhadzoavl jej oblúbené jedlá , ja by som ho zabila a celkovo je to riadny ťuťko.....
dobre že ešťe aj vyšťanie mu nemusí schváliť mamička 😝
asitka inak no to je pravda, že pobizkala ho Ivana a on tam ostal stáť ako puk, ale zmotaný sa mi vidí viac, no nepáči sa mi, že zase všetko rieši alkoholom ako klasický chlap myslím na konci poslednej časti , ke´d sa Richardovi priznal, že sa zaľúbil
jednoznačne najlepší je Imro a Ivana a ujo Emil , podľa mna a za najväčších ťuťmákov mám Jakuba, Agátu, a nesympatická mi je tá podnájomníčka, Ria, katka nová čašníčka

lucinka1104
10. okt 2008

ale má Kubko krásnu sexi oranžovúmikynu na červenom tričku....
no je to tu Bajza sa priznal no ktovie kedy to povie Ivanke
jujmoje dieťa zase nie a nie spať

lucinka1104
10. okt 2008

trochu odveci časť 😕

lila794
10. okt 2008

Baby, sorry, ze sa tu tiez vrypem, ale mne sa na tu Agatu neda pozerat - to je herecka???? Ved rozpravat nevie a tvari sa .....!!! Fuj!

asitka
10. okt 2008

sa mi páči bajzová ako moralistka najhrubšieho zrna a ešte nedávno uspokojovala úchylákov po telefóne 😀

lucinka1104
10. okt 2008

akože agáta toje hrúza veru ajminule s nou dávali dáky dokument a strašné.....išla sa učiť hrať tenis a prvé čo si kupila bola krátka sukna a raketu ako poslednú ....takže ona je čudná aj v skutočnosti.....
bajzová no veru ...vtedy to bolo v poriadku.....

a Karok s ním bude robiť si myslím teda pre neho , ktovie čoi sa tej plazmy dožije 😝

maryah
10. okt 2008

joooj baby, ja tam nemozem vystat pani janku 😠

lucinka1104
10. okt 2008

akože pani Janka to je herečka 😝