Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

nadhera
5. máj 2012

@mamartinka stale som rozmyslala, kto to je m.landlova - meno ako prve uvedene pri ucinkujucich v Panelaku - uz som rozmyslala,ci to nie m.landl - az dnes som pochopila 🙂

nadhera
7. máj 2012

@mamartinka sakra 😠 ale havne bezi reklama ,ze v utorok 2casti, ale ze dnes ziadna ... 😠 😠 😠

mamartinka
7. máj 2012

@nadhera No az zajtra dali 2 casti.Ale myslim ze ked ide hockej tak aj farma bude dnes slaba nieto este Panelak keby isiel.Ale na zajtra sa uz tesim.Aj farmu koli tomu olutujem.Som zvedava na tu svadbu ci bude.

liz_lemon
7. máj 2012
daniela1185
7. máj 2012

Tak mne sa tam tá Landlová absolutne nehodí otrasná nesympatická ženská. S tou to teda vytrhli. Inak už celý panelák ide dolu vodou vôbec by mi už za ním nebolo smutno. To že tam už je spárený každý s každým ma neudivuje ale teraz aj Emilko s tou nechutnou babou. To akože čo s tým chceli povedať. Pokiaľ sa nemýlim tak sa hovorilo o Hlaváčkovi teda Barteldovi že nemá nikoho, žije so sestrou a naraz tam strčia túto opachu. No teda Janka je otrasná ale výzorom je dáma a táto? To už ozaj tam nemajú čo ukazovať tak radšej nech to už ukončia ...

erni
8. máj 2012

@daniela1185 suhlasim,ze to tam uz s tym parenim prehanuju a Kordiak mi tam urcite bude chybat,lebo za posledne diely bol jediny kto tam mal z okolia Gambane rozum,ale neviem si predstavit,ze by Panelak definitivne skoncil, pricom by som si zresetla vecer hlavu? a hlavne by mi chybali tieto prispevky od Vas vsetkych 😉

zuzkatko
8. máj 2012

ja tiež nechcem aby panelák skončil tiež už mám ranný rituál pozerať to ráno pri kávičke ked si dietko odprevadím do škôlky 🙂

labelo
8. máj 2012

ja som bola pravidelný sledovač panelaku,ale už dva týždne som ho nevidela a vobec mi nechýba 😀takže som s ním nadobro skončila už sa na to nedalo pozerať 😝

mamartinka
8. máj 2012
kacickah
8. máj 2012

že čauko kakavko 😀 😀 se smejem ked to počujem no a Michal ten je už celkom cez košice...Gretrúda,Dafné,no konec to bude kniha

mamartinka
8. máj 2012

Ta druha cast celkom dobra.Prva akosi nic moc.Zvachlava spet,Imrisko peni,Sonicka peni,a Karol a Moncici no koment 😀 A Dudko zo Sonickou dnes u Rovnych bodovali 😀

mamartinka
9. máj 2012
sisaha
9. máj 2012

neviem ci ste si všimli, ale ked Monca isla s Fedorom riešiť zabudnutu podprdu k Sonicke, tak obaja odisli a v zamke ostali z vnutra visiet kluce...Ako sa potom dostali do bytu? 😀

januarova
9. máj 2012

@mamartinka, zvachlava 😀 😀 😀 to si vystihla, ja by som jej normalne jednu struhla po papuli za to ako zuje tu zuvacku 😠
ale u mna vedie scenka ako si Fedor pomylil Angie s Martinou a potom bonzoval 😀

mamartinka
9. máj 2012

Preco uz nedaju dole tu menovku u Rovnych na dverach Angie.A otec Angie dnes zomrie.

lenka3007
9. máj 2012

baby a kam zas ujde Kordiak? lebo v obsahu na pondelok je napisane, ze Angie za nim ujde a vyda sa za neho tajne.

mamartinka
9. máj 2012

@lenka3007 Kam ujde sa nevie ale na Svadobnu cestu pojdu do Turecka ale pojde Angie z mamou a Lukaskom.Kordiak prepise letenku na Angi mamu aby si on doma mohol oddychnut..Nieco prepiskne v praci tak bude chciet sa v klude doma zregenerovat.

lenka3007
9. máj 2012

@mamartinka no som zvedava, ako to cele urobia s tym Kordiakom, ci naozaj zomrie ale trochu kreativity by to chcela, nie len utek alebo smrt...

lucka1987
9. máj 2012

😀 😀 😀 baby ja uz ani panelak sledovat nemusim, staci ak si vas precitam a mam z toho vacsi zazitok ako z panelaku 😀 😀 😀

lussy23
9. máj 2012

baby ako je to s tou seriálovou Betkou? porodila už? lebo sa mi zdá, že v jednej časti hovorili, že mala kontrakcie a včera vravel matúš, že o mesiac porodí.. tak ako to je?

sari24
9. máj 2012

@lussy23 Ona neporodila pokiaľ viem, je vraj naspäť doma u rodičov v Nitre a odpočíva, aspoň tak viem podľa toho, čo som sledovala 🙂

tibinka22
9. máj 2012

Babyyyy..... všimli ste si...že Karol a Danica začali u Angie a Milana piť vo štvrtok a zobudili sa až v pondelok ráno??? Že to tak ukázali? 😀

mamartinka
9. máj 2012

@lussy23 Betka porodila este 23.04 len media o tom neinformovali a dobre to ututlali.

lucka1987
9. máj 2012

@mamartinka no hej hej to je ta herecka.. ale v seriali je to ako ? tak ako baby hovorili nie ? ze odpociva v nitre u rodicov ci ?

mamartinka
9. máj 2012

@lucka1987 V serialy este neporodila.

eva7780
10. máj 2012

co tam splietal Dudko,ze Zuzka s Patom robia,ze nebudu cez den v byte vobec??????akosi som to nepostrehla