Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

erni
30. máj 2012

kocky tak neuverite koho som ja dnes stretla v meste? nasu exkluzivnu milenku zivu Nataly.... kukam ide si baba v steklach a minisukni , teda najskor som myslela,ze si zabudla suknu obliect a ze to je opasok,ale bola to sukna 😀 az potom som sa pozrela na tvar a inak je v skutocnosti krajsia ako v TV.....no hovorim,uz len ten Maslak mi chyba nazivo a koncim z panelakom 😀

weja
30. máj 2012

ahojte,
na paneláku fičím aj ja, je to pre mňa ohromný relax 😵
inak, tá fotka Betky s kočíkom, čo sem hodila @mamartinka - tento istý kočík použili aj pri Klárike, mohli už aj nejaký iný vybrať 😀
a mimochodom - mne tá Nataly ako veľká manažérka vôbec nesedí - to jej výstredné "minioblečenie".... 😝 a ak si pamätáte, tak svojho času Kordiak hovoril Maslákovi, že Nataly pozná polka BA (keď ešte nebola len Maslákova milenka), tak takáto osoba má reprezentovať súkromnú kliniku....? v reále by to bola len otázka času, kedy narazí na svojho bývalého "klienta" 😀

mamartinka
30. máj 2012

@weja Presne aj ja hned ze to je kocik co mala Klarika.Fakt uz mohli dat druhy.

eva7780
31. máj 2012

mne akosi zacina vadit ten cech,akysi je "zamrznuty" 😝 ,vcera som moc nevidela,musim kuknut dnes poobede

kacickah
31. máj 2012

Pani Janka klasika ako vždy vrcholne nevychovaná 😠 .Bajzík to už trošku prehána čo môže byt rád že Ivana sa mu postará o malú tak nadrzáka jej ju pchá o víkend skôr.Byt tak Ivana tak ho nakopem do riti 😀 Ale sympatický Zdenek džentlmen jemu to nevadí.Danica dobrá šoférka a hned šupa Milanovi do auta 😎 Veverica to už prehána stým balením tolko veci nemám ani ja!Pata by som nakopala do jeho suchej riti a Sonička to už tiež prehána raz jejnadáva a potom je snou z dobre.Ako včera Zuzka odchádza aby bol pokoj ale neee kam by si išla trúba nevie čo chce a už to prehána bud ich vyhodím alebo ich nechám doma a budem držat pisk a krok...Dudko to je člen ked niečo s pusy vypustí stojí to zato...Fakt člen ale nechcela by som ho doma.Dobrovolne by som sa obesila 😀 😀 😀 😀

jasminet
31. máj 2012

inak, ako je mozne, ze danica sa pyta karola ako sa soferuje jeho auto, ked sa vracali z velkej noci u jej rodicov, tak vtedy milanovi hovorila, ze celu cestu soferovala ona, lebo karol sa s jej fotrom ozral??? a zrazu nevie zaradit jednotku... 😕
pani janu by som uz normalne zo schodov zhodila co uz ta si dovoluje. michala nekomentujem, to uz ani obdobu nema, debil neschopny. 😝 😝 😝

lubikan
31. máj 2012

baby,casto tam pustaju taku pesnicku..hra sa na gitare len a taky hlas tam robi huu-u-u-u huuu...potom nieco povie...a potom zase

vladka07
31. máj 2012

,mno panelak mam rada ale ten michal jooj len na seba mysli a ta ivanka aka mila ze postrazi misku 🙂 a pani jana mnoo fuuha pekne jej vsetko vadi a som zvedava co uroby jakub s tym bytom co kupil v panelaku... 😀 silvinka mu da 😀

mamartinka
31. máj 2012
mamartinka
31. máj 2012

Angie bude chciet od Milanka domcek.

zuzkatko
31. máj 2012

@jasminet možno šoferovala osobne auto nie tu dodavku 😉 😀

daniela1185
31. máj 2012

Prečo mám taký pocit že Zuzka už vytiahla peniaze od Paťa zaplatil jej dlžobu a odchádza ku kamarátke. Dávam za pravdu Sone že je to baba čo ho využíva. A toho Bajzu by som tak kopla do zadku čo ten si už dovoľuje to snáď ani nie je možné ešte on rozkazuje Egonovi a Jakubovi že budú so psom.

eva7780
31. máj 2012

@daniela1185 ja tiez drzim stranu Soni,ten Pato je drzy ako opica,neviem kolko mladych v jeho veku ma az taku velku podporu od rodicov ako on

eva7780
31. máj 2012

som zvedavá či a kedy sa Ivana dozvie,že Betka má dieťa s Bajzom

jasminet
1. jún 2012

@zuzkatko to pochybujem, ze by karol mal este jedno auto... 😅

radkatalajkova
1. jún 2012

@eva7780 Tak to y aj mňa zaujímalo 🙂

radkatalajkova
1. jún 2012

Kočky, ste to čítali? Že Andy Kraus chce do Paneláku aj Zuzu Fialovú?!?!!!!! 😲

radkatalajkova
1. jún 2012

@silvia1983 Hej, presne toto som myslela , som to teraz čítala v novom čase

timotea244
1. jún 2012

@eva7780 tak to chcem aj ja vidieť ako sa zatvári Ivana,keď sa to dozvie...ju prejde smiech,že Michal jej nasadil parohy...a ešte keď s ňou dieťa nechcel,pritom s Betkou už dávno čakal dieťa...

eva7780
1. jún 2012

@radkatalajkova to nemyslia vazne?????vsak ta je v kazdej .... ,urcite je aj viac ovela lepsich hereciek,radsej mohli vybrat daku menej okukanu

majina.b
1. jún 2012

René Štúr a Sveťo Malachovsk nové postavy v panelaku

majina.b
1. jún 2012

zvykla som si na Studenkovu, a musim povedať že tam zapadla. 🙂
Zuza Fialová určite ak bude natáčať, tak zase uloha nejakej dôležitej ženy..... ved je to na hlavu, nik v paneláku nerobi manualne. Ešte dobre, že do BA dochádzaju ľudia z východu aby im napiekli chleba, a spočitali nákup na kase 😉 😀 😀

radkatalajkova
1. jún 2012

@eva7780 Tak to máš úplnú pravda, ešte na tú mi je treba pozerať. Ale aj tak sa mi zdá, že na začiatku bol ten Panelák lepší, nie že by bol teraz zlý, ale tak podľa mňa je to stále o tom istom

radkatalajkova
1. jún 2012

Kočky, ja som z toho nejako mimo, teraz som videl koniec Paneláku a tam povedal Matúš Bajzovi že gratuluje k dcére " To ona ako eštelen porodila? Som myslela že už to má?"