Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

maryah
10. okt 2008

ja ked ju pocujem ako keca emilovy a tie jej uuuuzasne poznamky ma lakaju udriet monitor 😀

minkak
10. okt 2008

lucinka 1104 ten dokument -to bol panelak magazin nie?
no ja som sa tiez na tom bavila,ze najskor suknicku 😅

lucinka1104
11. okt 2008

minkak ano asi magazín......
maryah mna naštvala tým ako mu zobrala ten vodičák chudák Pán Emil

andrea.m
11. okt 2008

nuž emilko je pod paučou a riadnou. ja som zvedavá čo povie angie ked zistí aké má karolko kšefty.

lucinka1104
11. okt 2008

Pani Jana si ho vôbec nezaslúži je to milé od nehi ako kupil tie lístky na to pitomé vystúpenie......
No prepokladám , že Karol to bude dosť dlho tajiť..no raz to určite praskne

asitka
11. okt 2008

mne to príde, že v paneláku, nikdy žiadne tajomstvo, nie je dlho tajomstvom, po treťom diely je to všetkým jasné 😀

maca793
11. okt 2008

ahojte, tak po dlhom čase som si pozrela panelák a myslím si, že sa tam nič zvláštne neudialo mám dojem, že Bajza si nabalí švehlovú,
a starí pár je tam najlepšií

minkak
12. okt 2008

caute babule 🙂 ja som prave dopozerala v archive magazin-pozerala ste?
tak bude nova sefka v bare - lucia-som zvedava kto to bude--neviete?
a je moznost zahlasovat meno ako by sa mala volat "mala svehlova"dame nejake tipy 😀
a v ukazke co bude nabuduce bolo ako veronika paulovicova hovorila,ze toto je moj otec..... -sranda,ze sme to tu zrovna preberali,nie 😅

lucinka1104
13. okt 2008

žeby Nella, Sofia, Laura ...no čo ja viem, čo zo švehlovej vystane s istotou len viem, že sa nebude volať na J 😀

asitka
13. okt 2008

no ona ma tuším syna v reále Huga....takže ak jej dali na výber scénaristi ako sa má volať seriálové dieťa...tak to bude podobne haluzné 😀

lucinka1104
13. okt 2008

tak potom že by Hedviga 😀

minkak
13. okt 2008

ozaj a spominali tam aj Mastalira,ze ho tam do jedneho dielu pozvali....alebo take nieco aspon tak som to pochopila -tak sa mame naco tesit 😅

inak alebo to meno- ze by Diana 😅

asitka
13. okt 2008

jéééj....mne by sa tam hodila aj polnišová...aj keď netuším, čo by tam hrala....mohla by byť tou Luciou novou 😀

lucinka1104
13. okt 2008

asitka myslím, že to má byť tá čo hrá Scarletku v profesionáloch ak si to videla

leva
13. okt 2008

Ja som myslela ze Svehlova ma v reale syna tusim Kvido sa vola,no neviem isto.

lencici
13. okt 2008

leva ano jej syn sa vola Kvido.

nevesta
13. okt 2008

Babule, pnelak uz na druhy den neopakuju? 😕

lucinka1104
13. okt 2008

nie neopakujú už týždeň

horallka
13. okt 2008

a prečo ho neopakujú?
Ja niekedy prepasiem večera a doobeda by som si pozrela.

asitka
13. okt 2008

heeej..... Kvido...no to je ešte väčšia haluz ako hugo..... 😀

luci...vie, ktorá...aj ona je faajn...

lucinka1104
13. okt 2008

horalka neviem asi nemal takú sledovanosť ......moje dieťa zaspalo teraz som zvedavá dokedy bude spať , žeby som si po dlhej dobe pozrela v kľude panelák aaj Kutila 😨 no uvidíme len aby nespal do 22,00 a potom do rána hore , lebo už aj taký prípad sme mali....

minkak
13. okt 2008

no ja som profesionalov nepozerala-tak neviem 😒 o koho ide?

asitka
13. okt 2008

v ordinácii hrala teraz tú čo je HIV pozitívna.....a ak si pozerala niekedy áno miláčik...čo bežalo pred prázdninami na markize...tak tam hrala par s danglom.....

lucinka1104
13. okt 2008

muž už odniesol tú televíziu kde bola vyfotená do zberu, ale vraj to nie je " scarletka" len sa na nu veľmi podobá ma trochu tmavšie vlasy.... 😒

lucinka1104
13. okt 2008

tak som mala pravdu je to ona ...muž sa zaser mýlil ako často , ale on si aj tak myslí že je najmúdrejší 😀

minkak
13. okt 2008

asitka tak podla tej ordinacie uz som vedela 😉 dakujem babulky 🙂 uz som v obraze 😅

minkak
13. okt 2008

no teraz som si pozrela to video--tak ta bude drssssnaaaa 😠

vesi
13. okt 2008

vraj bude taká potvora ako švehlová... 😀

lucinka1104
13. okt 2008

MINKAK NO CHúĎA IMRO 😀