Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lenka3007
5. sep 2012

@mamartinka ved ty si dala link, ze miesto panelaka sa budeme pozerat na Jasona Stathama 🙂 ja reku ze aj na neho sa da pozerat a je to celkom prijemne pozeranie 😀 😀 😀

mamartinka
5. sep 2012

@lenka3007 Uz pochopila 🙂 😉

labelo
6. sep 2012

ja už Panelak pol roka nesledujem,včera som zo zvedavosti kukla,ale už by to mali ukončit, už naozaj nevedia o čom by to bolo... 😝

lucka1987
6. sep 2012

@labelo nevies ? panelak bude nieco ako beverly Hills 90210 😀 😀 😀 , ked sa natoci asi tak 40 seria, tak Lukasko bude velkych chlap, terezka tiez a budu spolu paktovat.. to sa nebue pacit, Ivane, ktorej prekaza, ze Lukasko sa podal na svojho otca teda Karola, a bude total motovidlo... Terezka zas bude panovacna, a tak spolu budu ladit.... Ivetino dievcatko, ktore ma z dusanom sa beznadejne zamiluje do soninho adoptovaneho Samka.. no Samko ma oci pre inu ( Ivany svehlovej druhu dcerku, ktoru ma s nejakou nahodnou znamostou , kedze po tolkych sklamaniach uz nechcela vztahy riesit, vydala sa na cestu nezavezneho sexovania ) 😉 co bude s ostatnymi , neprezradim.. iba tolko, ze pan Emil a Janka uz nebudu medzi nami, a ich byt zdedi ich vnucka AMY z australie, ktora zacne robit rozbroje mezdi Lukaskom a terezkou .. no a uz naozaj neprezradim nic viac.. pekne si pockajte kym zacnu tu 40 seriu vysielat 😉 .....

lucka1987
6. sep 2012

😀 😀 😀 😀 😀 😀 blbana som.. som sa nechala uniest dejom normalne 😀 😀 😀 😀

lolitka25
6. sep 2012

co bolo vcera v panelaku? neviem najst cas v archive :(

hannah78
6. sep 2012

@lolitka25 vcera nedavali panelak 🙂

lenka3007
6. sep 2012

@lucka1987 hahahahahahaha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty si to zabila 😀 😀 😀 😀 fajnovo som sa zasmiala

micak
6. sep 2012

@lucka1987 aaaaale takto by sa mi to veeelmo pacilo!!! 😀

lolitka25
6. sep 2012

@hannah78 diky, nejak nie som v obraze 🙂

lucka1987
6. sep 2012

@micak hej ? spojim sa s Andym.. hadam vznikne nejaka spolupraca 😀 😀 😀 😀 kedze on sa teraz naplno bude venovat serialu pod povrchom, mzem kludne panelak prebrat 😀

eva7780
6. sep 2012

@lucka1987 dobry scenar,celkom by sa mi to tak pacilo 😉

mamartinka
6. sep 2012
mamartinka
6. sep 2012

http://panelak.blogspot.ie/2012/09/sona-dostala... Baby a kde je Harry.A este sa chcem spitat.Mia ma len otca ked minule hovorila ze sa jej o Samka nema kto postarat?Ze ho musi dat Jancovcom lebo chce ist do prace.
@lucka1987 Blicharovich vnucka je Jessica.Amy je nevesta.

lucka1987
6. sep 2012

@mamartinka dik za opravu.. no vidis.. som narychlo pisala a hned ma napadla Amy 😉

mamartinka
6. sep 2012

Tak uz viem.Harryho zrazi auto a Angie odpadne Maslakovi v naruci.

radkatalajkova
6. sep 2012

no ja sa už na dnešným diel celkom aj teším, ale zasa pozerať to celé a čakať na posledné 2 minúty, kde ukážu, ako Kordiak odpadne, no uvidíme 🙂 a tá Angie a tie jej grimasy, no bych jej jednu pri.....a

bejbypd
6. sep 2012

Caute baby rada sa k Vám pridám ja som tak trochu dosť fanúšik paneláka je to pre mna fajn oddych 🙂 Cez prázdniny som vo voľnom čase začala pozerať v archíve panelák od prvej série a dobre sa bavím. Tak ako dvaja roboši terajší Malachovský bol Zuzaniným šéfom Igorom v televízii a René Štúr bol majiteľom sexshopu, takisto Cinege bol policajným náčelníkom ešte hádam v prvej sérii, zuza fialová tiež bola v jednej časti ako zuza fialová prekvapenie pre malú Lucku a Ivana sa za slobodna určite nevolala Schwarzová ale úplne inak spomínali to niekde v prvých sériach a bolo to úplne iné priezvisko 🙂 ďalej k hercom ja musím dať klobúk dole pred Dianou Mŕovou, ktorá sa svojej úlohy zhostila podľa mna vynikajúco, výrazy tváre , intonácia všetko podľa mna krásne uveriteľné, takisto pred Majom Miezgom, ktorý hrá Michala výborne, pred Jakubom a samozrejme pred Romanom Luknárom. K Zuzane Fialovej mne osobne sa ako herečka nepáči príde mi afektovaná, niečo podobné ako Peťa Polnišová. Angie to je hrozná úloha osobe neviem či by sa to dalo zahrať lepšie možno ma len Mirka Partlová smolu😝pp každopádne jej postava sa mi nepáči. Ale inak mám panelák hrozne rada a Sonička riadne naposledy zahlásila Dudkovi...

luk25
6. sep 2012

myslite že Kordiak umrie?

lenja123
6. sep 2012

@luk25 áno, už dávnejšie som čítala - možno sa to preberalo aj tu v téme, že herec chce odísť zo seriálu, tak ho asi idú "ukončiť".

monika15
7. sep 2012

@luk25
@lenja123
Kordiak zmizne ;) vo viedni akoze... nechaju mu zadne dvierka keby nahodou ze ta krv ci co tiez padne ako ordinacia tak a by sa este vedel vratit ;);)

mamartinka
7. sep 2012
mamartinka
7. sep 2012
anelehka
7. sep 2012

ahoj,takze Kordiak nezomrie?Mna inak dostala ta Iveta,ze postrazite mi malu??Chcem ist za kamoskami,akoze tyzden po porode,neviem,ja som bola rada,ze sa hybem,inak ani neni vidno,ze rodila 😝 A ten trtko Fedo,on si asi myslel,ze si kupi tetovaciu pistol a je odbornik...ani ja nemam ako herecku rada Fialovu,dost ma mrzi,ze ju tam napchali,uz som musela predychat Studenkovu a teraz tuto...keby napr.vypadla Mirka vobec by mi nechybala,alebo Danica,Nataly,je uz trapne ako vseci tuzia po Ivane 😠 som zvedava,ako to bude dalej 😵

luk25
7. sep 2012

@mamartinka nechapem jednu vec preco by slovenský herci nemohli naraz hrat hoc aj v 6tich serialoch?ved herectvo je slobodne povolanie, mne to pride ako že bojuje markiza a jojka medzi sebou a herci su len figurky, "presiel si ku konkurencii, tu mas nech tvoja postava umrie". a tto teraz nechaju aj umriet "Mamu"-v seriali hod svistom?

nicky655
7. sep 2012

@anelehka s tou ivetou presne-az sa mi rozum zastavil.a dalsia-mia a betka -kolkop-3mesiace majud eticky?a ze do roboty.uz to trochu prehanaju ti tovrcpvia niekedy.

sisaha
7. sep 2012

baby, to sa mi iba zda, alebo naozaj sa Terezka rozkecala? Alebo ju vymenili za ine dieta?

kukujka
7. sep 2012

@sisaha vymenili ju 😎