Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

kika_c
8. okt 2012

@mamartinka ahoj odkial mas tie popisy co bude v dalsich castiach?? 😉

slagy
9. okt 2012

@kika_c neviem ci to nebyva tv-max 😀 ale neviem ci toto konkretne je prave odtial 😎

mamartinka
9. okt 2012

@kika_c z telkaca.

mamartinka
9. okt 2012
mamartinka
9. okt 2012
svetllana
10. okt 2012

Nemá ten Andy nejakých nových scenáristov? Nejaký vtipnejší sa mi zdá ten Panelák 😀

erni
10. okt 2012

no teda ten Domcin maly ,je to cinan alebo nie, ja som ho vcera tak narychlo nevedela identifikovat 😀
@svetlana mne pride tiez vtipnejsi,ale zas mu vadia tie vulgarizmy v beznej reci, ked to bolo sem-tam tak to bolo take ozivenie ale teraz je to uz stale,aspon mam ten pocit

lenja123
10. okt 2012

@erni no podľa mňa je to úplný číňanko - ale kráááásny 😵 . Som zvedavá čo na to povie Maslák - Dominike teda nezávidím 😝.

svetllana
10. okt 2012

@erni Až na to Čauko Kakauko! Aaaaaaaaaaaaaaaa! 😠 To neee 😀

svetllana
10. okt 2012

@erni A ešte tatér Fedor 😠 To je normálny výsmech tattoo umeniu 😅

erni
10. okt 2012

@svetllana vsak sa mu aj tak dari 😀 to cauko kakavko mi k Monci uplne sedi, a tu ich obyvacku ,ked vidim 😝

svetllana
10. okt 2012

@erni Teraz akurát počúvam Panelák z archívu a strašne sa bavím..ako fakt sa zlepšil 😀 A že Čárlí na Karola 😀 No konec 😝

luy
11. okt 2012

@mamartinka ahoj,nemám čas pozerat panelák ,len čítam čo dávaš ,čo tam bude,čo bude v dalšom dieli?dik

luy
11. okt 2012

@mamartinka už som našla dakujem 😉

mamartinka
11. okt 2012
zuzkatko
12. okt 2012

bože tá Ivana je p...a to čo nakvakala Urbanovy že gynekologicke problemu 😖 😠

mamartinka
12. okt 2012
polacka
12. okt 2012

ivana je puca uz ju nemam rada, ostala falesna, ale fandim kubovi s hofou.

luy
12. okt 2012

@mamartinka teraz pozerám a nie čítam tvoje komentáre,tak tá Angie je jaká nesymaptická,bléééé

luy
13. okt 2012

@erni no fakt tá Angie,tá sa ani neusmeje,furt je jak odutá,nič milé na nej nie je

luy
13. okt 2012

@erni mne sa páči Dutko,jakub,a mám rada toho žida 🙂

nicky655
13. okt 2012

@luy skoda ze ju neposlali do "teplych krajin" spolu s milanom🙂
@polacka ivana bola od zaciatku taka koza,aj ked na zaciatku sa mi pacula,ked sa stale s tou svokrou hadala-to som ju dost dobre chapala🙂