Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

egyptanka
27. okt 2012

@polacka a ivana nevie, ze michal je otcom betkimho dietata?

polacka
27. okt 2012

@egyptanka nevieee praveze to je to, ze on si ju udobruje koli tomu aj ze beta ho ma uz na salame. sak on bol aj za betkou a tak ale ona neni blba a poslal ho prec tak isiel somrat k ivane vies? ivana o tom nema sajnu. a teraz ked sa davaju dohromady a dokonca budu vraj riesit aj dom a dieta by sa to ta trubica mohla dozvediet.... michal je bastard spinavy

zuzkatko
28. okt 2012

@polacka krásne napísane 🙂 😉 😀

mamartinka
28. okt 2012

Sa cudujem ze Janke Nidsnajchrenovej to uniklo ze ma Mizu z Betkou dieta.Urcite by to Ivane nepovedala 😀 Snad aj Miske ze ma dalsieho surodenca.

monika15
28. okt 2012

@mamartinka no ten maslak nic moc zas ina vsak ta natali bola super... no nic 🙂)))
a michal a iva no teiz bleeee
juuuuuj tento week ne podla mojho heheheheh

polacka
28. okt 2012

@mamartinka veru toto ked sa nitschrechrenka dozvie ta bude nestastna ze jej to uniklo. haha

mamartinka
28. okt 2012

Baby neviete aku farbu ma Alica vlasou?Strasne pekna farba.

mamartinka
28. okt 2012

http://www.zberatel-film.sk/ Oficialna stranka komedie Andyho Krausa.

ivulik20
29. okt 2012

@mamartinka aj ja už som to zisťovala priamo u nej na FB 🙂 ale napísala mi len kam chodí na vlasy, že ona farbu nevie. Ale už si to nepamätám, bol to nejaký kaderník celebrít. 😔

ivulik20
29. okt 2012

Inak, rpridávam sa do klubu, sledujem všetky série... 🙂 to už je hádam aj "diagnóza!" 😀 😀 😀

mamartinka
29. okt 2012

@ivulik20 Dakujem.Ona je na Facbooku?Ale musis si ju dat za priatela ci nie?

mamartinka
29. okt 2012
ivulik20
29. okt 2012

@mamartinka ano, musíš ju požiadať. Ale nemá problém, priá si každého 🙂

mamartinka
29. okt 2012

Ludkovia este Hudak nebol v Panelaku.Novu Rodinku budeme mat http://panelak.blogspot.ie/2012/10/do-panelaku-...

mamartinka
29. okt 2012

To bude byt asi po Angie?No som zvedava s kym si tam zahra a ci bude aspon ako Dudko.Inak Angie uz tam nebude ci ako ked jej Maslak vybavil dom.

lenja123
29. okt 2012

@mamartinka by som sa len tešila, kebyže Angie vypadne - no ale ešte je tu bar, tam ostane 😠

mamartinka
29. okt 2012

No ja s tej Monci nemozem.Chudak Fedo.A Imrisko z jadierkami 😀 Bude cmulat tyzden. 😀

mamartinka
30. okt 2012
mamartinka
30. okt 2012

Nataly s Janulkou sa pobiju koli Maslakovia dovodom bude ziarlivost.Schyta to Kubko.Dudka budu vysetrovat policajti koli napadnutiu Sebastianovej biologickej matky.Dudko ju napadne a bude sa branit ze mu chceli uniest syna.K Maslakovi pride nova uctovnicka a Ivana odmietne gynekologicke vysetrenie od Hoffy a zvozi ju ze jej kazi dceru.To bude 12.11.

slagy
30. okt 2012

Podla mna tam Angie bude,...nastahuje sa k Marcelovi, nie?

nataliac
30. okt 2012

@slagy aj ja som daco take pocula, ze bude byvat s maslakom....inac spociatku mi velmi vadilo, ze tam bude fialova, ale jej postava sa mi zatial celkom pozdava, dufam, ze sa ivana dozvie aj to, ze michal spal aj s hofou, nech da ivanu uplne dole 😀

slagy
30. okt 2012

@nataliac to mi hovoris z duse, to s tou fialovou. Ako herecku ju nemusiim. Strasne namyslena a arogantna osoba, psycho vyraz 😀 ,...ale uz mi tolko nevadi ako na zaciatku.
Ivanu treba zrazit trosku k zemi, vadi mi ze si je sebaista, ze staci lusknut prstami a Kubi sa za nou doplazk. Sa veeelmi tesim na jej vyraz ked sa dozvie o misovi a hoffe a neskor aj o malej Alzbetke 😉

erni
31. okt 2012

neviem ci mi to uslo,ale Jakub uz s Hofou spolu nieco mali? nespala ona nahodu aj s Bajzom? a Jakub to asi este nevie ze?chudak,ked sa to dozvie, ja by som mu s Michalom nebola kamoska ako on 😖
Jule fandim, s tym Urbanom by jej to mohlo vyjst 🙂