Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

liz_lemon
31. okt 2012

@erni ano, spala s Bajzom

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alenka600
31. okt 2012

@dominika1988 Ona spavala aj s Maslakom 🙂

mamartinka
31. okt 2012

Kedy Hoffa spala z Bajzom?Inak dieta nebude.Matus povie Bajzovi ze Ivanka je uz neplodna a ze premrhal svoju sancu mat spolocne dieta.A Angie v panelaku zostava.Inak uz ten Panelak je taky mix.Ordinacka Fialka Mafstory Milanko vcera a este Hudak bude z Profesionalov.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eva7780
31. okt 2012

@mamartinka koho bude hrat Hudák?

mamartinka
31. okt 2012

@eva7780 Bude tam v Angie byte byvat nova rodina.A Hudak bude jeden s tej rodiny.

eva7780
31. okt 2012

@mamartinka tak to riadne zamotaju 😅

mamartinka
1. nov 2012
dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
erni
2. nov 2012

@dominika1988 ja myslim,ze v skutocnosti nie,ale sa mi paci ako sa Dudko stara o neho,ze ho vecer uspava 🙂
@mamartinka myslim,ze s nim spala este uplne na zaciatku, len ten diel som nevidela iba ukazky,takze nie som si na 100% ista a Nataly uz definitivne skoncila?
ja som mala normalne vcera z tej Ivany adrenalin, ako zavidi Kubovi Hofu, sa k nemu sprava jak furia, vykrucala hubu jak Angie,asi je to infekcne, vsak uz su rozvedeni,tak co vyskakuje, dufam,ze to Kubovi konecne vyjde, aspon Ivana pukne od zavisti,ze ma krajsiu aj mladsiu, a bodaj by to vyslo aj Jule s Urbanom,lebo toho tiez mala len na srandu
a myslite,ze ti herci nosia svoje veci,alebo maju kostymerov?lebo tu Moncu musi potom niekto velmi neznasat, vzdy je oblecena ako ciganka, zato sa mi pacia velmi Angiene kosele...na Hudaka som zvedava, velmi sa mi pacia jeho komentare pri reality show,ktovie aky bude tu?

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
weja
2. nov 2012

@dominika1988 mne sa zdá, že sa to dá len polroka po tom, čo súd oficiálne určí pre dieťa opatrovníka (teda ho pridelí adoptívnym rodičom).... ak sa dovtedy bio matka neozve, tak sa koná ďalší súd, kde už prebehne oficiálna adopcia spolu so zmenou priezviska atď...... No veď asi to aj chcú zamotať, keď sa už tá biologická matka objavila na scéne 😉

....inak ten Maslák to posr...l s tým, že nechal Nataly odísť 😠 mohol mať peknú a inteligentnú babu, namiesto toho bude teraz baliť tupú a zdutú Angie, bleee...... 😝
....a asi som to prehliadla, ale pôvodne chcel Milan, aby dom kúpil Maslák a on mu ho bude časom splácať..... teraz Milanko zmizol zo scény, ale Angie aj tak ten dom chce - a z čoho ho chce akože Maslákovi splatiť, z čašníckeho platu? 😅 či to akože berie ako "kamarátsky" dar....??? nechápem.... 😕

weja
2. nov 2012

@erni to oblečko by aj mňa zaujímalo niekedy, mne sa zase páčia niektoré kúsky, ktoré nosí Denisa 😅 a tú Monču asi naschvál vždy tak dohabú, akože na štýl Noriky Mojsejovej 😀

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamartinka
2. nov 2012

Dnesny video diel a obsah http://panelak.joj.sk/panelak-novinky/angie-pre... Angie sa dnes z Maslakom vyspi.

nataliac
2. nov 2012

@weja mne ta nataly pride ako typicka milenka...pekna, sebavedoma, zvedie zenateho muza a vyciciava ho 😀 z mojho pohladu nie je stvorena na manzelstvo a deti a vazny vztah, teda aspon teraz nie, ale zase maslak je arogantny a neverny, cize sa k sebe akurat hodia 😉 stale si myslim, ze by mu uz konecne mohli dat nejaku normalnu zenu, no ktovie...inac ta ivana, akoze to si teraz ako predstavuje, ze kubo z nej bude hotovy do konca zivota a nebude chciet nikoho ineho? Nech sa spamata a nech sa radsej stara o svoj zivot 😠

mamartinka
2. nov 2012

Cinege-Nevyhrala si Ajuska totok neni Calfova ale Mazikova.Takze chladene,chladene 😀 😀 Dudko tiez dobry dnes.A na Angie a Maslovic co hovorite?Gejza z Imrem no koment 😀 Ivana a Spajza tiez dobry.

mamartinka
2. nov 2012

http://panelak.blogspot.sk/2012/11/dalsi-vystre... Konci Maslak tentoraz v Panelaku definitivne?

slagy
3. nov 2012

A co maly Gargi? Uniesla ho jeho mamka? Co sa bude diat?

luy
3. nov 2012

@mamartinka
@erni jej konečne spravili,že je JULČA usmiata,a taká roztopašná a veselá.Inak práve to kukám a smiala som sa z Dutka ako povedal hlášku,že Monča kde mame syna,a ona,že v škole,a Dutko:....to Tupelo to mesto,moja

sari24
3. nov 2012

@erni oni majú vlastných kostymérov, lebo ešte niekedy začiatkom druhej série chodilo také že zo zákulisia Paneláku a tam zrovna Diana Mórova ukazovala svoje oblečenie, čo strieda a ak si všimneš napr. Denisu, Mirku a Angie..všetky tri majú rovnaký štýl teraz - úzke nohavice a blúzka zastrčená v nich...pekne ich obliekaju, len to vidno a všimla som si to prednedávnom a v podstate aj Ivana sa oblieka tak isto 😉

No ja som zvedavá, čo bude s malým Sebastiánkom ..čo to vlastne malo znamenať 😀

Inak Masláka nemusím už ani ja 😀 Všetci su zhičkani z Angie...neviem ako prečo..však tá žena je chodiaca depka..asi donekonečna tam bude oplakavať Milana namiesto toho, aby sa ako dospelá ženska postavila na nohy a venovala sa aj sebe...no neviem..ale už je toho moc

mamartinka
3. nov 2012

@luy nebola to Moncici ale Sona. 😉 Chyba se nekdy vloudi 🙂

luy
3. nov 2012

@sari24 inak s takou depresivnou ženskou jak je tá Angi ist dakde na dovolenku v partii ta skočím zo skaly 😀 😀 😀 😀