Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

ewwe
16. jan 2013

@mamartinka ano ano Mirka 🙂

labelo
16. jan 2013

to kam vedu tie schody u Hofy?to je akože byt na dve poschodia? 🙂

mamartinka
16. jan 2013

@labelo Tam ma Terezka hore izbu a asi spalnu tam maju.Inak by mohli aj vrch este ukazat ako to maju zariadene.

maca215
16. jan 2013

Ahojte, prosim vas neviete ako sa vola pieseň ktoru hrali tento tyzden ked bol maslak s nataly v posteli? Spieva to chlap s babou take cosi : t žem, t žem.....a sory neviem ako sa to pise....krasna je len ju neviem nájsť lebo neviem nazov

mamartinka
16. jan 2013

@maca215 skus napisat a poziadat niekoho na Panelak blog spot.Tam skorej poradia.

nataliac
16. jan 2013

@maca215 Myslis tuto pesnicku? Jane Birkin et Serge Gainsbourg - Je T'aime,...Moi Non Plus

ssisska
16. jan 2013

Boze ludia len nehlasujte na ankete oto 2012 ,aby zvitazila ako najlepsia herecka Diana Moorova,normalne ked som to pocula ,ze minuly rok dostala OTTA tak sa mi to neak nezdalo.

maca215
17. jan 2013

@mamartinka Ďakujem

maca215
17. jan 2013

@nataliac jeeej dakujem ano je to ona 😀

mamartinka
17. jan 2013
mamartinka
17. jan 2013
mamartinka
17. jan 2013
daniela1185
17. jan 2013

@tinika Presne aj ja som nad tým krútila hlavou. Ozaj by sa mohli trošku dať do reality. Keď tam mala obchod tá z N.Z. už si nespomínam ako sa volala tak to bol malý obchodík a teraz veľká Bila. Ja som to už prestala pozerať len sem tam na to pozrem alebo zachytím upútávky. Už to nemá nič spoločné so životom bežných ľudí. Stále nezmyselnejšie a nepochopiteľnejšie scény. No a dorazili to Hudákom s tým jeho premúdrelým synom to ozaj nemusím. Žialbohu je to už o ničom mali prestať už sa tam ozaj nedá nič vymyslieť. Spal tam už každý s každým, peniaze sa tam zarábajú bez práce, Anička príde ako totálny asociál a za mesiac dva je z nej vychcaná kočka ktorá nemá problém strielať. Milanko raz polomrtvy raz až príliš živý s frajerkou no hotový scifi.

tinika
17. jan 2013

@daniela1185 agata aj mne minule vypadlo :D si to vystihla hehe a som prisla o to strielanie včera osm nevidela :D:D kuknem dnes nahravku pre srandu

matullienka
17. jan 2013

baby nie je to blbosť u tych Jančovcov ked im zaklopal ten právnik? Veď keď si ho už raz riadne adoptovali už im ho nemôžu len tak zobrať keď si bio matka zmysli či sa mylim? Aspoň v realite nemôžu nie?

eva7780
18. jan 2013

@matullienka aj mne to prislo trochu "pritiahnute za vlasy" 🤐 ,podla mna bio matka ani nema mat ziadne info o adoptivnych rodicoch 😕

mamartinka
18. jan 2013
mamartinka
18. jan 2013

Baby veru uz to zacina bit onicom cely Panelak aj ked si ho este rada pozrem.Take akcne to zacina bit.Maslak zas bude riesit Milankovu milenku a mucit ju a strielat.Dnes sa tesim na Pani Janku no uz ho pomiluj,pomiluj ho 😀 😀 Uz to je cele hore nohamy a hotova sodoma gomora.Uz by to mali prestat natacat.

labelo
18. jan 2013

ja si tiež myslim,že by mal tento serial skoncit,kukam len niekedy raz za mesiac a nechapem ako sa z Mirky stala lesbička,to sa mi zda tiež prehnané aj to s tou adopciou Denisa Mirka

luna22
18. jan 2013

Panelák by mal skončiť, keď vymyslia niečo lepšie. Čo sa zatiaľ nestalo. Ja som rada, že je.

lolitka25
19. jan 2013

Mna Panelak stale velmi bavi a nevadi mi,ze s realitou nema nic spolocne. Rodina Slusnych mi velmi sedi - obzvlast Maxi perfektne hra a aj Hudak. Nervoznych zien je tam dost ( Ivana, Jana, Sona, Angie), tak Simi u mna az tak neboduje 🙂 A konecne by mohli zmenit charakter Schwarzovej, ide ma z nej porazit protiva jedna. Hoffa je super a sedi mi tam a som nadovsetko rada,ze malo ukazuju Angie a jej odutu papulu.
Kocky a nezda sa Vam,ze Mirka moc pribrala?

labelo
19. jan 2013

a to kedy stihol mat Milanko nejaku milenku?ved planovali x dielov svadbu s Angie,stale sedel doma a robil učtovnictvo,nechapem ako sa toto vymyka realite,ano ja viem je to serial,ale trocha by mali u toho aj premyslat 😀

ssisska
19. jan 2013

Mira Partlova ma aspon podla mna vzdy nemozny uces,vobec jej to nepasuje ,ked si vycesuje vlasy dohora,vyzera ako mimozemstanka,a kto sa mi tam este nepaci a lezie mi na nervy ta Patova priatelka,vobec nie je pekna ,ma velku hlavu a drobne telo,vobec je to nepomaha ,ze je stihla.A to s tou adopciou je pravda,co tam robi ten pravnik,ved to neexistuje aby sa neaka biologicka matka co ohrdla vlastne dieta ,domahala ho na sude zobrat naspat a vedela kde jej dieta v novej rodine byva!!Uplna blbost a nezmysel!

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stardust
19. jan 2013

no a este by sa tam nemusel stale niekto zahryzavat do cerstvych rozkov...mam co robit, aby som neoslintala klavesnicu na laptope, ked ten serial pozeram z krajiny, kde o rozkoch ani nechyrovali 😠 😠