Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

hasleerka
9. mar 2013

baby ja neviem, ale prečo myslíte že malá Zuzka zle hrá ... ako myslíte že deti v jej veku sú všetky šikovné ... všetky sú krásne a všetky vedia rečniť ... určite sa nájde kopec detí, ktoré presne zodpovedajú skutočnosti ako vyzerá a správa sa Zuzka ... a tiež takých ako je samotná jej mama, ktorá príde z práce a dieťa si ani nevšimne ...

monika15
10. mar 2013

@mamartinka presne !!!!!!!!!!!!!!!
kedze sona bude tehotna mozna ju necha abo nechapem !!!

959touareg
10. mar 2013

@mamartinka
nie mamartinka,nemal Dusko v skutocnosti 50-tku. je narodeny v juni 1965. takze tam hra starsieho. Slusny - Michal Hudak je nar. 1969, to znamena ze on aj v seriali hra 44 rocneho a tolko ma aj v skutocnosti. 😉

mamartinka
10. mar 2013

Denisa s Dcerou.

daniela1185
10. mar 2013

Pána to v tom Paneláku už je divočina. Prosím Vá napíšte mi odkial berie Dudko prachy na výlety na štetky atď atď. Odkial čerpá materskú???? Veď je celý deň dom nič nerobí a vydržiava svoju rodinu, Paťovu, pritom má na eskort a ešte dovolenky a čo ja viem čo. Alebo Bajza hocikedy si zmyslí cestuje ide sa lyžovať do Rakúska pritom má kopec detí na ktoré platí. Poraďte mi kde sa dá takto zarobiť aj ja chcem. No neviem čo do toho malého paneláku ešte zakomponujú ale sci-fi je proti tomu slabý čajík. No nič , sledujem ho už len sporadicky ale stratil ako sa hovorí gule. A tiež by som chcela vidieť Gejzu a Imreho čo robia celý deň a kto ich platí. Všetko je tam postavené na hlavu. A ešte niečo prosím pekne dajte tú strašnú Zuzu preč veď to je hroznéééééééééééééééé žije tam ako pijavica decko jej vychováva cudzí a ešte sa tam naparuje a rozťahuje. Môj muž hovorí že keby bola jeho tak by sa už sama nenajedla za to chovanie.......

mamartinka
10. mar 2013

Baby viem ze asi od veci otazka ale neviete aky lak na nechtoch mala Anicka a potom aj Nataly si s nim lakovala?Co to bol za lak a neda sa niekde zohnat.Dakujem.

mamartinka
11. mar 2013
michelleuk
11. mar 2013

baby caute co sa stalo v piatkovej casti nebola som doma tak neviem dajte mi strucny popis 😅

mamartinka
11. mar 2013

Juj nic by ma neprekvapilo keby este z Emilka a Esmeraldy spravia par a milencou 😀 Ved dnes je to moderne 😀 Este sa Emilko zalubi.A som zvedava na toho Maslaka kde je.Ale zastreleny nieje len sa niekde ukriva.

mamartinka
12. mar 2013
luna22
13. mar 2013

Mne sa páčilo ako včera ponúkol Dudko Fedorovi, že mu múku kúpi.. Tá aj mne došla 😀

elizeenka
13. mar 2013

Mne sa najviac rataju dudkove vyroky,tie nemaju chybu a este Emil a Janka su super.

elizeenka
13. mar 2013

No a Zuza je tam hrozna,ozaj taka pijavica,lepsie by bolo Patovi z Anickou. Sice neviem cio vsetky tie baby na tom Patovi vidia,mohli tam obsadit krajsieho herca,ked uz hra takeho neodolatelneho playboja na ktoreho baby letia a biju sa o neho

luna22
13. mar 2013

@elizeenka a ani neviem, či Pato platí na dieťa a ani Bajza Betke či platí.

elizeenka
13. mar 2013

@luna22 no to neviem ani.ja,ale mat taky zivot tak super,nikde nerobim,sedim doma a mam vsetko co chcem,super,nie?

luna22
13. mar 2013

@elizeenka veď mali dať realitu, že má súd o vyživné. To neverím, že sú tam také hrdinky. Lebo aspoň zverenie do výchovy by si dali. Mohol by prísť list Bajzovi a Ivana to nájde 😀

elizeenka
13. mar 2013

No naozaj,nech vie Ivana ze ma Michal dieta z Betkou,ta by ho hnala.

anelehka
13. mar 2013

caute babulky,tak ja neviem,ale mna uz tak serie Dudko,mne keby hento vcera urobil s tou tortou,dam mu ju zaplatit celu-neviem,kde zobral tu drzost,aj ja peciem,akurat malemu k narodkam,porazilo by ma,taku drahu tortu 😠 ze 50kg mala....a vcera bol zlaty Gejza,taky fesak bol,pekne obleceny,no a ten osobny strazca si teda trufol na Maslakovu frajerku...cely ten panelak sa mi zda ze ide do kelu,ja to pozeram asi uz len zo zvedavosti,co tam zas docapu....Egon velky podnikatel.-milionar a nema ani pokakanu kancelariu,ved to je trapne 😝

959touareg
13. mar 2013

@anelehka som podobneho nazoru ako ty....Gejza vcera aky fesak bol v tom obleku,zlaty....Dusan aky bol super zo zaciatku, tie jeho hlasky - pacil sa mi asi najviac zo vsetkych tam, aj som ho vzdy chvalila ze super chlap, pohodak...ale posledne mi akosi nereze s tymi svojimi forikmi. uz je to pritiahnute za vlasy co stvara, niekedy mi pride ako pubertak a urobi casto take veci, ktore su vzhladom na jeho vek trapne a zarazajuce. a tie hlasky na sex a vsetko co s tym suvisi...ako stary, nadrzany chlipnik mi obcas pripada a zacina mi liezt na nervy. pretiahol by vsetko co pred nim neutecie. mal by sa kus kontrolovat.
a Egon? tak on tam hra Zida, takze jasne ze za 1€ by si dal koleno prevrtat. penazi kopa a lakomi je ako...no ako sa hovori, ako Zid.

elizeenka
13. mar 2013

Ako to bude teraz zo Sonickou? To bude aj v seriali tehu?