Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
29. okt 2008

dnes myslim stravi noc z milankom.

vesi
29. okt 2008

neviem či dnes, ale raz k tomu príde 😀

cikyta
29. okt 2008

Veru aj ja si myslím. 🙂
Ale je to tiež pekná hnusoba voči Agáte-sestre takýto podraz.Hlavne že sa jej dušovala,aké je neviniatko. 🙂
No čo,aspon sa tam niečo deje...

minkak
29. okt 2008

myslite?no ja si myslim,ze nanho nieco vymysla,ved vtedy ked sa rozpravala s rodicmi,tak im vysvetlovala ,ze co chce urobit ,ale aby o tom agate nepovedali,len to vtedy strihli a nam nepovedali aspon teda ja o tom neviem.
podla mna ho len tak namotava 😅

cikyta
29. okt 2008

No minkak-vidíš?Mne sa to tak zdá,že máš pravdu! 🙂

zuzitka
29. okt 2008

minkak .... presne ako pises ..... ale aj keby mala Agatina sestra na plane pomstu alebo tak nieco, vyzera, ze sa do Milana zamilovala 😅

Betka je riadna potvora..... myslite, ze sa jej zbavia?

to bude teraz vietor v bare, ked tam prisla Lucia 😀 😀

melory
29. okt 2008

teraz to bude asi o betke a lucii

ktovie co este vyparati agatina segra...som zvedavaaa

grecko nuda.... 🙂

zuzanky mi je fakt luto... 😉

melory
29. okt 2008

.....aaaaaa vierka zmizla???

claudinka
29. okt 2008

grecko nuda.. presne tak..
a s tou mamickou to uz fakt prehanaju..
a Betku by som skrtilaaa do rana 😒

asitka
29. okt 2008

no dnes...som čakala od toho viac...Ivanka...že...tak ja ti s týmto nepomôžem...Michalovi...a nejak utíchlo...že ona ho prvá pobozkala.... 😝 iba Kubko je taký ťuťko...čo netuší o ničom.....nikde....nič 😀 😀 😀

claudinka
30. okt 2008

ale Kubo je svetovy 😀

minkak
30. okt 2008

no vcera fakt o nicom grecko....
a tiez som si myslela,co bude -Ivana s Michalom a nic ,ta uz je vytesena,ze je mamicka prec a je spokojna 😅
som zvdava na to jej dnesne zariadovanie...
a co vymysli Eva,ked uz je slobodna....

slaviq81
30. okt 2008

tak dievcence,
u Bajzovcov to riadne skripe, ale Ivanka ma sklamala, ked len tak odisla z bytu. Mozno keby nebola tehu, tak by z bytu neodisla a bolo by tutu-mutu 😀 . Ta Eva je divna, to jej vobec nevadi ze jej chlap vzal decko? A Betke o co ide?

monkula
30. okt 2008

babyy, ja som mala strašnú nočnú moru 😲
snívalo sa mi , že som chodila s Karolom 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ale len na prechádzku, za ruky ,fuj, ešte že tak 😲 😀

katkaajurko
30. okt 2008

ahojte - ja nechapem jednej veci - preco "mamicku" vystahovali do horneho bytu - ktory je orkrem toho trojizbovy a ivana zostala v dvojizbovom..sak to mohli kludne davno naopak urobit, mali ist hore a bol by pokoj...ja to teda moc nesledujem - ale to je mi uplne pritiahnute za vlasy...

a neviem si predstavit - ze nejaky mlady anglictinar bude s matkou od 3 deti.... a matka 3deti by len takto nieco riesila.. este aj ked nema ziadnu pracu 😨 😨 😨 😲 sak to je mega blbost...

zuzitka
30. okt 2008

s tym bytom je to aj mne divne, preco dali mamicku na tretie, preco tam nesli sami...... 😕 😕

minkak
30. okt 2008

monika tak teda ty mas pekne divoke sny 😅
zuzitka ,katkaajurko ten byt maju zaplateny len do decembra,mamicka sa mala stahovat az od januara do noveho1izb.ktory si oni vybrali,ale ivanu osvietilo,ze chce chystat izbu pre babo....tak ju na tie 2mesiace dali tam
oni mali ist do toho 1izb.,ale mamicka navrhla,ze ona pojde do mensieho a necha im ten svoj vacsy 2izb. 😉

katkaajurko
30. okt 2008

ahaaa - ok -tak uz tomu rozumiem.... 🙂

lucinka1104
30. okt 2008

hej Eva je veru divná včera som na tomyslela, že jej dieťa ani nechýba 😔
A betka bez komentára 😠
Tiež simyslím, žwe sa presťahovať mala Ivana s Kubom
Mne sa napríklad Lucia teda včera páčila každý deň novu a deodorant 😀

asitka
30. okt 2008

mon....ale nooo, to sú sny...si radšej image zmenila, aby ťa nespoznal...čoooo??? 😀 😀 😀

lucia bola fajn...len uvidíme, čo jej dalej vymyslia.... 😀

minka....a nakoniec mamička nepôjde nikam...lebo nejak sa nehovorí, že by mala ísť inde...asi jej predlžia zmluvu.... 😀 no, ale som múdra 😀

monkula
30. okt 2008

asitka... 😀 😀 😀 😀

asitka
30. okt 2008

ale sekne Ti to... 😀

monkula
30. okt 2008

Vďaka... Konečne som to ja, ani neviem ,prečo ma napadlo ,dať si blond melír... 😅 😅 😅 a mať ho skoro dva roky... 🙄 🙄

zuzitka
30. okt 2008

vy kde ste???? v teme ucesy.... ??? 😀 😀 😝 😝 😝

monkula
30. okt 2008

no, musím nejako zabudnúť na ten sen 😀

zuzitka
30. okt 2008

s tym karolom?? mne je nahodou ako herec sympaticky..... 😅 😅
ale ako karol je des a hruza 😝

monkula
30. okt 2008

aj moje jsestre sa páči.... Ale je jsa páčil v Meste tieňov... Ale hej ,Ako Karol je nechutný, aspoň tie vlasy by mu mohli ostrihať... 😀

asitka
30. okt 2008

bajzovci sa síce možno rozvedú...ale verím tomu, že scéééénaristi ich zas dajú dokopy.... 😀

asitka
30. okt 2008

to s tou evou som v ukážke nepochopila...jak agáte vysvetlovala o kordiakovi...že rozchod s ním bolo to najlepšie, čo ju mohlo stretnúť.... 😀

minkak
30. okt 2008

no tak ta televizia tam prisla v pravu chvilu,predpokladam,ze to bolo este v byte u Emila a Janky,ze? 😅
tak to bude pruser 😅