Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
9. apr 2013

Pondelok 15.04(Tajná svadba) Inči sa prizná, že sa s Jogim tajne zosobášili. Jogi dostane od Cinegeho po papuli, lebo ho nepopýtal o ruku dcéry. Renči aj Ajka sú zo všetkého v šoku a chceli by sa stretnúť s Jogiho rodinou, ale to bude problém, pretože Jogiho rodičia svojho syna nepoznajú, ba vôbec netušia o jeho existencii. Duško tvrdí Sandre, že Stano vie o jeho tajnej frajerke úplne všetko, teda až na to, že tou frajerkou je práve ona. Sandra sa dozvedá aj to, že jeho žena Sonička je v druhom stave. Angelika a Imro mali posledné sedenie v manželskej poradni a úbohý terapeut je z nich dvoch totálne na odpis. Jakub ide na kliniku, aby Ingridke vybavil vlastnú kanceláriu, a odvoláva sa na Masláka. Liška sa zľakne a hneď ochotne vybavuje. Problém je, že kanceláriu chce zobrať Nataly. Nataly nadáva Marcelovi, že kvôli nemu príde o kanceláriu, a Marcel ju obviňuje, že mu vzala peniaze. Janka našla stratený prsteň v umývačke riadu a teraz ju trápi, že z krádeže obvinila Esmeraldu a podozrievala aj Imreho s Gejzom. Emil trvá na tom, aby sa im všetkým ospravedlnila. Janka pripraví majstrom exkluzívny koláčik na uzmierenie. Imre a Gejza jej blahosklonne odpustia, a dokonca jej darujú náhradný prsteň. Soňa pripravila pre Fedora malú meninovú oslavu a pozvala celú rodinu. Keď všetkým prítomným slávnostne oznámi, že je tehotná, Svetlana dostane kontrakcie. Utorok 16.04(Všetky Maslákove ženy) Maslák v amoku vyhadzuje z bytu Aničku aj Nataly. S čímže sa mu Anička najnovšie priznala? Aničku vydieral jej nevlastný brat, a tak potiahla Maslákovi peniaze zo zásuvky s ponožkami. Cinege má veľkú novinku - odchádza na mesiac za prácou do Rakúska. Pod tlakom sa prizná, že tá výhodná ponuka prišla z Fischl, kde býva a jeho bývalá žena, čo sa Ajke vôbec nepáči. Svetlana má pocit, že začína rodiť, a oslava Fedorových menín sa mení na záchrannú akciu. Michal sa opíja v bare s Jakubom, až kým ich nevyruší telefonát od Jančovcov, že potrebujú jeho pomoc pri pôrode. Soňa chce vybrať peniaze z termínovaného účtu a Duško sa zľakne, lebo ho už zrušil a peniaze dal Mimi. Milan volá Angie a chce, aby za ním došla aj s malým Lukym. Rozvodové papiere jej chce dať osobne. Čo spraví Karol, keď sa o tom dozvie? Svojho syna si predsa uniesť nedá! Nataly sa chystá zvolať poradu doktorov, lebo Matúš odchádza a bude treba nájsť nového primára. Stano využíva príležitosť a prelustruje Sandre mobil. To, čo tam objaví, ho vôbec nepoteší. Stvrtok 18.04(Noemova archa) Pani Janka dostala za úlohu spraviť tortu v tvare Noemovej archy a prvú inšpiráciu hľadá u majstrov Imreho a Gejzu. Egon jej ponúka umelohmotné zvieratká, ktoré mu ostali z nevydarenej akcie s vitamínmi, ale Janka potrebuje jedlé postavičky. Maslák a Nataly si vzájomne vymedzujú pravidlá ďalšieho spolužitia všakovakými časovo ohraničenými podmienkami. Angie si chce spraviť výlet za Milanom na Kajmany, ale Marcel ju varuje, že to môže byť veľmi nebezpečné. Cinege odchádza za prácou do Rakúska a lúči sa s rodinkou. Chvíľu to dokonca vyzerá, že je dojatý. Vrchná sestra ponúka Liškovi Jogiho ako dočasnú náhradu za Cinegeho. Maslák dáva Nataly ponuku s obmedzenou platnosťou. Ak sa k nemu do jedného dňa nevráti, už nemusí chodiť vôbec. Nataly sa však vytasí so svojimi podmienkami. Stano volal do školy a konečne sa dozvedel, čo všetko tam Saša vystrájala, než ju vyhodili. Stano lustruje Sašin mobil a v šoku takmer zamdlie. Duško ide otvoriť nedočkavému hosťovi a hneď ako otvorí dvere, Stano mu dáva jednu do zubov. Piatok 19.04(Primár vs. primárka) Nataly ponúka Fábrymu pozíciu primára s poznámkou, že aj doktorka Hoffstädtterová je plne kompetentná vykonávať túto funkciu, ale predsa len, je to žena. Hoffa počúva za dverami a vrhne sa do boja o primariát. Stano dáva Duškovi nakladačku, aby uchránil česť svojej dcéry, ale potom si spolu vypijú. Soňa sa vracia domov a čuduje sa, čo tam robí Stano a prečo má Dušan rozbitú hubu. Dušan si narýchlo vymýšľa nejakú výhovorku, ale Sonička mu, samozrejme, neverí. Cinege odišiel pracovať do Rakúska a vrchná navrhne Liškovi za neho náhradu. Jogi sa Liškovi predstavuje ako Eugen Pečátka mladší a ukazuje sa, že Liška sa dobre pozná s jeho otcom. Jogi, ktorý na klinike nahradil Cinegeho, dostáva v práci prvú úlohu - odstrániť z Fábryho menovky titul primára. Duško, ktorý spreneveril rodinné peniaze pre Mimi/Sandru/Sašku, nemá inú možnosť, ako si požičať od Masláka. Pani Janka sleduje cez dvere, ako Maslák vypláca Jančovi „veľký balík“ peňazí, a rozpútava ďalšiu konšpiračnú teóriu.

mamartinka
9. apr 2013

Pondelok 22.04(Je to únos!) Angie chce ísť za Milanom na Kajmany aj s malým Lukym. Karol sa bojí , že svojho syna už nikdy neuvidí a obviní Angie z plánovaného únosu svojho dieťaťa. Karol si zavolá na pomoc Danicu a spolu prehovárajú Angie, aby Lukyho nechala doma. Marcel kúpi aj sebe letenku na Kajmany pre prípad, že by si to Angie rozmyslela. Hoffa oznamuje Liškovi, že chce byť primárkou a bude to najlepšia voľba, pretože Fábry ho nerešpektuje. Nataly presadzuje za primára Fábryho, Maslákovi je to fuk. Sandra sa konečne prizná otcovi, že pracovala v eskortnej službe a zaľúbila sa do Dušana. Stano ju chce poslať bývať k svokre. Imre sa buchol do Alice a tá mu polichotene venuje podpísaný výtlačok svojej knižky. Anička sa od Masláka presťahovala do hotela. Ajka stále trvá na tom, aby im Jogi predstavil svojich rodičov, ale jemu sa do toho príliš nechce. Ako vysvitne, sú to distingvovaní a bohatí ľudia. Majstrom sa podarilo roztrhnúť vrece so stavebným lepidlom a pani Janku chytá hysterický záchvat, že polepili celý dom. Navyše stratila svoje záznamy a teraz nevie, kto je na rade s upratovaním. Rad je na Maslákovi, lenže ten ani netuší, ako sa narába s mopom. Za Simonou prichádza syn panej, o ktorú sa starala v Rakúsku, a žiada späť peniaze, ktoré jej poslala jeho mama. Utorok 23.04(Nečakaná odmena) Simona dostala nečakaný finančný dar od klientky, o ktorú sa starala v Rakúsku. Jej syn Hans chce teraz matkine peniaze od Simony späť a tvrdí, že ide o omyl. Simona mu sľúbi, že dar vráti, až keď sa porozpráva so starou pani. Nebola to totiž obyčajná odmena za vykonanú prácu, ale bolestné či kompenzácia za utrpenie, keď ju Hans v Rakúsku sexuálne obťažoval a dával jej neslušné návrhy. Hans sa Simone vyhráža, že ju bude kompromitovať. Jogiho rodičia sú nóbl ľudia a prvé rodinné stretnutie sa koná v nóbl reštaurácii. Jediná, kto do vybranej spoločnosti zjavne nepasuje, je Inči, a tak po debakli v reštaurácii dostáva od Jogiho lekciu správneho stolovania. Inči však zúri, že jeho rodičia sú v plnke a oni drú biedu. Imre sa buchol do Alice, predviedol sa ako veľký lichotník a Alica je z neho úplne paf. Ivana má strach o jej duševné zdravie. Imremu sa sníva o Alici ako krásnej víle. Karol navrhuje Angie, že pokiaľ chce silou mocou vziať malého Lukáša za Milanom, neostáva mu nič iné, ako ísť s nimi. Stvrtok 25.04(Polica lásky) Keď Imre pomáha zavesiť policu u Rosenthala, Alica ho dráždi a zvádza. Jej dvojzmyselné narážky Imre pochopí, až keď mu dá pusu. Gejza je nahnevaný, že Imre zbalil Alicu a podvádza svoju manželku, ale Imre sa bráni, že k ničomu nedošlo. Monča vybavila ďalší skvelý kšeft. Dostala hromadu nafukovacích rukávov a teraz ich chce všetky nafúknuť, aby zistila, ktoré sú deravé. Simona sa ocitá v ťažkej situácii. Hans ju vydiera a chce späť prachy, ktoré dostala od jeho matky ako bolestné za to, že ju obťažoval. Inči je naštvaná, že Jogiho rodičia sú bohatí, ale on od nich nič nechce, lebo má svoju hrdosť. Dozvedá sa aj to, že dva semestre študoval medicínu v Londýne. Marcel má na Aničku mäkké srdce a napokon jej dovolí, aby sa vrátila k nemu domov. Karol prichádza so skvelým nápadom, že na Kajmany pôjdu spolu s Angie, aj s Danicou. Dievčatá sú presvedčené, že mu preskočilo. Simona sa rozhodne, že povie Stanovi pravdu, prečo naozaj odišla z Viedne. Biomatka prichádza po Sebastiána a je šokovaná, keď zistí, že Soňa je tehotná. Obviní ich, že na súde klamali, že nemôžu mať deti. Za Angie do baru prichádza Marcelova mama a dáva jej obálku, aby ju odovzdala Milanovi. Piatok 26.04(Rukojemník) Maslák priviedol domov rukojemníka. Anička je prekvapená, keď zistí, že je to jej nepodarený brat Janko. Sebastiánova biologická matka sa vyhráža Jančovcom, že ich udá, lebo ju oklamali, že nemôžu mať vlastné deti. Marcelova mama dáva Angie obálku pre Milana Kordiaka, no Angie zamieri s obálkou rovno k Maslákovi, a ten v nej nájde odkaz so sumou, ktorú Kordiak dlhuje všetkým navôkol. Angie sa z toho čísla zakrúti hlava. Patrik ťahá Aničku na chatu, ale Maslák ich rozhovor zachytí a jeho ambiciózny plán rovno zatrhne. Imro rozpráva Angie, ako s Angelikou dostali nového manželského terapeuta, lebo ten predošlý z nich dostal infarkt. Stano sa dozvedá, že obťažovanie zo strany Hansa bolo skutočným dôvodom, prečo Simona odišla z Viedne. Peniaze od rakúskej klientky sú len akýmsi odškodnením za to, čo musela pretrpieť. Stano jej uverí a je odhodlaný ju brániť.

sari24
9. apr 2013

Baby ja som minule prišla na taku srandu. Pozerala som si len tak staršie časti, možno takú 4. sériu, neviem presne, ale bola to časť, kedy už Maslák býval v Milanovom byte a mal sa čoskoro oženiť s Dominikou. A mal nejaké svoje problémy ako vždy a prišiel za ním Miloš, ktorého hral Juraj Rašla ak si pamätáte. A mali medzi sebou spor, že v sebaobrane Miloš zabil nejakeho chlapíka a potom telo odstránil tak aby nikto o tom nevedel a prišiel za Maslákom, aby mu vrátil späť isté peniaze, lebo čoskoro sa príde na to, že sa stala vražda a pojdu po nich. No a v tej súvislosti som si spomenula na seriál Pod povrchom ak ste sledovali, kde Juraj Rašla hral Viktora a stalo sa presne to isté akurát, že Koleník nebol jeho nejaký komplic ale vyšetrovateľ, čo šiel po jeho krku. A keďže obe seriály režíruje Andy Kraus, tak zrejme to aj krásne nejak prepojil resp. použil ten dej z Paneláku, lebo neskutočná zhoda 😉 Rovnako ako keď prišla Hoffa do Paneláku a stretla Masláka pri vyťahu a spýtal sa jej, že "Adela?" ..to bolo zas použité z Keby bolo keby...no Kraus je vynaliezavy 😀

slagy
10. apr 2013

Mimichodom, ked prisla Kristina do Panelaku, nebola prezentovana ako stastne vydata? Ci to sa mi len mari...?
@sari24 dobry postreh 😉

sendy182
10. apr 2013

ja som náhodou dnes kukla reprízu paneláka to je teda vyše týždňový odstup od premiéri....no nedá mi to už tá anča a policajtka....na vysokom poste taká šťanda 😠 😠 😠 😠 riadna to blbosť.......júúúj už mám fakt toho dosť......zblbnutý dušan.......a asi už aj všetci.......už nevedia čo si majú vymyslieť až zabudnú o čo išlo ☹ ☹ ☹ ☹ .....a tak som sa naň tešila..........aj tá poina im uteká 😨 😨 😨 😕

mamartinka
10. apr 2013

Anca v klipe.Najprv je reklama a potom klip http://tivi.azet.sk/video/1729610/peter-bic-pro...

mamartinka
10. apr 2013

@slagy ano bolo to tak s Kristinou.

mamartinka
10. apr 2013

Baby akurat reklamovali z Pondelka na joj plus ide vecer 20.20 Panelak.

nadhera
11. apr 2013

v poslednej casti zuzka vackova-teda kocena 🙂 🙂 🙂 a pani janke to tiez slusalo v ciernom + vesticka +velky sperk 🙂

erni
11. apr 2013

@nadhera inak mne sa Zuzana-Alica paci,ale stale by zas tie svoje prsia ukazovat nemusela, mala som pocit,ze Kobielsky v jednej scene mal problemy so sustredenim,ale na svoj vek vyzera super...ktovie ake budeme my?...tucne, skarede, s protezami a recovymi vadami, to sa potom nas nebudu moct niektore pozerat a mozno nam zakazu sem aj prispievat 😀 ,ak este nejaky konik vobec bude 😉

sendy182
11. apr 2013

@nadhera
@erni ja tiež považujem zuzku vačkovú za veľmi peknú herečku no i tlučková je kočena....,-)))...........

nadhera
11. apr 2013

@erni prave v poslednej casti som si vsimla, ako kobielsky zrakom pobehuje kadetade 😀 ukazovat prsia ma alicka asi v scenari 😀 aj ked som trolilinku od nej starsia 😀 😀 😀 ver,ze nie som ani tucna,ani skareda a kedze mam male deticky,tak mi nastastie tolko netipuju ....jupiiiii

nadhera
11. apr 2013

@sendy182 aj zuzka tluckova je naozaj kocka - vies, my vychodniarky 😀

erni
11. apr 2013

@nadhera mne netipuju ani ze mam deti 😀 a Tluckova je fakt kocka, minule ju davali bola na nejakej akcii a fakt dobra, myslim,ze Skrucany moze banovat 🙂

sendy182
11. apr 2013

@erni tiež verím že ľutuje....ako ju nechal tak pochudol......sympatický pár to bol....a tá judynka....nemám slov...vylámaná ani chodiť nevie......vymachlená...s umelými vlasmi........nič mi neurobila ale ju nemusím 😕 😕 😕

lenka3007
11. apr 2013

@mamartinka krutila sa mi z toho klipu hlava 😀

nataliac
11. apr 2013

@sendy182 aj ja si myslim, ze moze lutovat, ze ju nechal...zuzka vyzera velmi solidne a sympaticky a na svoj vek vynikajuco, zatial co judinyova dost neprirodzene, zmachlene a umelo 😒 a zuzka vackova, tiez sa zmenila k lepsiemu, hovorila, ze jej k tomu dopomohol osobny trener a tiez priznala neinvazivnu plastiku...takze zeny, kebyze zarabame tolko, kolko ona, tiez by sme si mohli dovolit osobneho trenera a skraslovacie kury a by sme vyzerali ako hviezdy... 😉

sendy182
11. apr 2013

@nataliac 😉 ja by som toho osobného trénera oželela....... 😀 😀 😀 😀

mamartinka
11. apr 2013
eva7780
11. apr 2013

dúfam ,že sa Slušných babka už nevráti 😝 tých dvoch majstrov by som ja veru nepl
atila .....

ianitka
11. apr 2013

@erni nie, my budeme prispievat na modrydochodca.sk alebo modrageriatria,sk 😀

ianitka
11. apr 2013

@nadhera
@erni
sranda, mne Z. Tlučková zas nikdy nebola zvlast sympaticka, no o 100 % lepsia volba ako Judyniova

majina.b
11. apr 2013

tlučkova * 1962
vačkova*1969 - aka stara???

mamartinka
12. apr 2013