Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

daniela1185
24. apr 2013

Nevšimli ste si tá Slušná mala asi niečo s pravým okom mne sa zdalo že ho má celé červené a stále ju ukazovali len z lavej strany.

daniela1185
24. apr 2013

@hasleerka nemaluj čerta na stenu lebo ju zas obsadia. Mne bola vrcholne nesympatická s tou žuvačkou v papuli. Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

meryenes
24. apr 2013

@ianitka no ja som sa teraz tiež stratila 🙂 kde býva Fedor s Mončou potom?

hasleerka
24. apr 2013

@daniela1185 no ako blondína je angie šikovnejšia ako bola čiernovlasá martina... a ona chvíľu tuším aj s maslákom spávala nie???

no a niekto tu písal že fedor s mončou bývajú vo vedlajšom vchode, ale ja som tiež kukla teraz zopár starých častí a ten panelák ma tuším len jeden vchod...

hasleerka
24. apr 2013

a ten bajzov syn najstarší nehrá on teraz v reklame sporiteľne "úver úveruje" ????
@ianitka myslím že ten byt čo býva egon patril angie, ony si ho kúpili na úver s karolom nie???? a agáta bývala v tom oproti čo sú teraz slušný ... a ten ona predala či ako????
kto veru vie, dajte info...

mamartinka
24. apr 2013

@hasleerka ano Marek hra v reklame 😉

hasleerka
24. apr 2013

@mamartinka no teda a ja reku že odkial mi je tak hrozne povedomý, nie a nie si spomenúť ,,, až ked ho tu teraz spomenuli ma to napadlo ...
a ešte sa opýtam čo je s kubovou mamou a agatiným otcom????

ianitka
24. apr 2013

@meryenes tusim vo vedlajsej bytovke alebo tak byvaju. Neviem si spomenut na nazov ulice, ale panelak ma cislo 1 a Monca s Fedorom maju cislo 3 alebo 5.

stardust
24. apr 2013

Myslite, ze tvorcovia serialu Panelak maju v bytovej otazke svojich postav stale jasno? 😀 😀

ianitka
24. apr 2013

@stardust nevyzera to tak... mne sa aj podorysy tych bytov nezdaju prilis realne

ianitka
24. apr 2013

@hasleerka
No mas pravdu s tymi bytmi...
Agata ano, tam zil potom jej otec a neviem kto - to som nesledovala..... a neviem ako sa stalo, ze ten byt je zrazu Kordiakov resp. Angien.

A ten byt, kde je Egon, ten oficialne vlastni Jakub, tak kym tam tu chvilu byvala Ivana s Michalom a bola u nich Betka na navsteve, tak vravela, ze sa jej vracaju spomienky, ze ked v tom byte byvala s Angie a Karolom.

stardust
24. apr 2013

@ianitka niektore byty nie su vobec realne, jedna sa o priestory vo filmovom studiu, ine su realne...takze preto ten gulas. Napokon, je to len denny serial, takze moc presny byt nemusi.

ianitka
24. apr 2013

@stardust Ja som myslela, ze vsetky su len vo filmovom studiu - len akoze.

No my detailistky 😀 😀 😀 😀

hasleerka
24. apr 2013

@ianitka aj ty si si všimla že tie byty nepasujú ... ja hej... nevychádzajú mi tolalety... ved v paneláku by mali byť rovnaké ... mne je jasné že sú vo filmovom štúdiu ale mali by byť rovnaké ... no veru sme detailistky ...
@daniela1185 áno slušná má červené oko ... kukám pondelkovú časť a vraví že jej praskla cievka

ianitka
24. apr 2013

@hasleerka hej - Emilov byt a Ivanin - tam tje ta kupelna inde
a zas Maslak ma vedla balkonovych dveri dvere do dalsej izby (fasada panelaku je rovna bez vyklenkov ) u Dusana su tie dvere kolmo.
A to prepojenie s tym bytom oproti vtedy uplne na hlavu,
A ten byty na tretom uz vobec nesedia s tymi na 1. a 2. poschodi 😀 😀

No co uz 🙂

hasleerka
24. apr 2013

@ianitka som myslela že to len mňa trápi ... ale vidím že sme dve..

hasleerka
24. apr 2013

akurát kukám staré časti ... a v tom angienom byte bývali aj tie študentky ... čo nika pracovala s kubom...

sari24
24. apr 2013

v tom byte kde je teraz Egon s Alicou, tak bývali tam aj Ďusi s tou jeho ženou, čo bola striptérka tuším 😉

A ten byt kde bývajú Slušní a pred tým tam bola Angie s Milanom, neodkúpil to Milan od Agáty? Lebo však Agáta sa potom vydala za Nora a odišla k nemu bývať do Nitry do toho domu. Podľa mňa to bolo tak, lebo najprv Milan býval tam kde býva teraz Maslák...a aby mali kde bývať tak logicky to asi urobili tak. Aj Maslák prebral Milanov byt, keď ešte prvý krát pred prvou svadbou ušiel do Argentíny

No je v tom guláš riadny 😀

A Fedor s Mončou bývajú vo vedľajšej bytovke, nie? 🙂

Mala som inak minule myšlienku, že začnem pozerať celý panelák od začiatku, ale to by som pozerala ďalších 5 rokov 😀 😀

zdenin
24. apr 2013

Mne je zase srandovne ze z takeho maleho priestoru oproti baru vznikla celkom velka billa 😀

ianitka
24. apr 2013

@sari24
Ja som tak kedysi pozerala Ordinaciu (ale cesku na Nove - z tej slovenskej mi uz ukazky liezli na nervy), teda som si citala popisy jednotlivych epizod (celkom podrobne) od 1 casti ... zacala som to pozerat niekde pri 250 casti 😀

ianitka
24. apr 2013

@sari24 Inak strasny bol ten Kordiakov byt v tej 1. casti, aj cele to bolo, chceli z neho spravit akoze zbohatlika, asi, tak sa promenadoval bo byte v zupane (takom dedkovskom) a pod tym rifle, a Agate nalial whisky a hned jej povedal, kolko ho stala flasa a ked Agata nedopila pohar, tak ho dopil za nu.. 😀 😀

hasleerka
24. apr 2013

@sari24 no ja teraz pár častí začnem kukať, tak budem informovať ak budem niečo nové vedieť ....

sari24
24. apr 2013

@ianitka 😀 tak tak, ešte aj to veľké auto čo mal..a milenky ako si tam vodil. A potom pomaly sa mu začal meniť charakter tak ako ostatným 😀

mamartinka
25. apr 2013

Pondelok 29.04(A víťazom sa stáva) Liška ide vymenovať nového primára. Kto zvíťazí? Maslák dostáva pozdrav zo Zdychavy vo forme rany boxerom do zubov. Pani Jana sa zúčastnila súťaže o najlepšieho cukrára. Ako dopadne jej torta "Spiaci pes?" Biomatka prichádza k Jančovcom a vyčíta Dušanovi, že malého nechali samého doma. Dušan už stráca trpezlivosť a vyrazí s ňou dvere. Sociálna pracovníčka Sedláčková prišla k Jančovcom obhliadnuť situáciu a Dušan jej vysvetľuje, že biomatke hrablo a že sa im vyhráža. Anička je zo správania svojho nevlastného brata úplne sklamaná. Peniaze Marcelovi potiahla iba kvôli nemu a on sa nakoniec postavil proti nej. Braček dostáva ultimátum. Anička sa rozhodne, že pôjde s Patrikom na chatu. Ako zareaguje Maslák? Angie má pocit, že v poslednej dobe ju niekto sleduje. Ivana začína plánovať letnú dovolenku a Michal má po nálade. Miška by chcela ísť na prvého mája na langoš a kolotoče. Egon sa vracia domov celý natešený, že Božský dúšok prerazil do Maďarska. Utorok 30.04(Mona Líza) Pani Jana vyrába tortovú Monu Lízu a Emil jej odporúča použiť jedlý papier a atrament. Ako bude vyzerať Da Vinciho obraz, keď napcháte jedlý papier do obyčajnej tlačiarne? Pani Jana presviedča Imreho a Gejzu, aby ju skúsili opraviť. Maslák dostal nakladačku boxerom do zubov a Anička ho prosí, aby jej brata za to nezabíjal. Maslák zorganizuje odvetnú akciu. Božský dúšok prerazil do Maďarska a Jakub ho musí ísť zaregistrovať do Budapešti. Egon chce najať Imreho, aby išiel s nimi a tlmočil do maďarčiny. Angie poslúchla Imrove rady z akčných filmov a zistila, že naozaj ju niekto sleduje. Monča chce dať na web fotky Gargamela v nafukovacích rukávnikoch, ktoré s Fedorom predávajú, ale Dušan chce peniaze za reklamu. Monča ide za Ivanou, aby mohla nafotiť Terezku. Sandra sa teší, že pôjde bývať k babke do Nitry a chce sa naposledy rozlúčiť s Dušanom. Navrhne posledný sex na rozlúčku. Stvrtok 02.05(Nečakaný návrh ) Jakub dá Ingrid šokujúci návrh – chce sa s ňou rozísť! Prečo? Sandra navrhne Dušanovi posledný sex na rozlúčku pred odchodom do Nitry. Egon je v siedmom nebi, keďže rokovanie v Budapešti dopadlo skvele a Imre omylom zjednal za Božský dúšok oveľa vyššiu sumu, než pôvodne plánovali. Petra zisťuje, že Jogi je veľmi šikovný mladý muž. Dokáže si poradiť s elektrikou, počítačom a dokonca aj s návštevníkom, ktorý zavíta na kliniku a vie len po francúzsky. Monča zháňa malé modelky do webovej reklamy na svoj tovar - nafukovacie rukávniky pre deti. Má už Gargamela, Terezku aj Mišku. Janka zháňa nový jedlý papier na tortu s Monou Lízou, pretože Emil jej ho zakaždým ničí v počítačovej tlačiarni. Anička a Ďuďo majú rande, ale chlapec nevie, čo má robiť. Anička sa mu veľmi páči, ale jeho bývalá frajerka sa chce k nemu vrátiť. Za Maslákom prichádza akási pani s obálkou v ruke a chce, aby jej manželovi už neubližoval. Piatok 03.05(Buď ty, alebo ja!) Hoffa sa stále spamätáva z Jakubovho šokujúceho návrhu, z ktorého sa napokon vykľul len veľmi netradičný spôsob, akým ju požiadal o ruku. Ako mu Ingrid odpovie? Jakub je v siedmom nebi, ale Michal ho schladí. Monča fotila Gargamela aj Mišku na web, aby spropagovala svoj detský tovar, čím však vytočila do nepríčetnosti mamičky zneužitých detí, Soničku aj Ivanu. Gargamelove fotky na webe majú úspech a Fedor tam chce pridať aj tie Miškine. Monča ho však varuje, aby si najskôr vypýtal povolenie od Bajzu. Tlač obrazu Mony Lízy dopadla katastrofálne, lebo rozmočený jedlý papier zapchal tlačiareň. Pani Jana presviedča Imreho a Gejzu, aby to skúsili opraviť. Dušan varuje rodinku, aby si dávali pozor, keď budú so Sebastiánom vonku, lebo biomatke začína hrabať a zdá sa, že ich sleduje. Anička pozýva Patrika do kina a ten je z toho zaskočený, lebo to vôbec nečakal. Anička si to vysvetľuje, že ju Paťo odmieta, a urazene odchádza. Kristína sa stretáva s Maslákovou mamou a je jasné, že je o všetkom dobre informovaná. Za Maslákom prichádza manželka Aničkinho nevlastného brata Jana a chce spory urovnať peniazmi. Ivana čistí Michalovi žalúdok, prečo dovolil Miške nafotiť fotky na web, a on ju zasa osočuje, že mu nedá dýchať. Michal to už nevydrží a priznáva sa, že Alžbetka je jeho dcéra.

mamartinka
25. apr 2013

Pondelok 06.05(Všetko je vonku!) Ivana sa dozvie, že otcom Betkinej dcéry Alžbetky je jej partner Michal. Ako zareaguje? Všetko je prezradené a všade sa klebetí o Michalovom otcovstve. Z Betkinej kancelárie na klinike sa šíri mohutný krik. To len Ivana prišla vynadať svojej kamarátka, že ju zradila. Maslákova mama chce, aby tehotná Kristína verejne uznala Marcela za otca. Ale to môže byť životu nebezpečné! Sandra odišla bývať do Nitry a Dušan má splín. Lieči ho syn Patrik. Nataly vyhadzuje Aničku z Maslákovho bytu a chce, aby sa osamostatnila. Jakub chce stanoviť dátum svadby, ale Hoffa sa zjavne nikam neponáhľa. Miška Terezka sa pýtajú, prečo Michal odišiel do Prahy. Dunčo si pochutí na fotke Mony Lízy na jedlom papieri a Jankina torta je znova ohrozená. Nabrúsená biomatka žiada od Jančovcov vysvetlenie, ako si dovolili dať na web Sebastiánove fotky. Maslák prichádza za Angie do baru, že Milan je späť na Slovensku. Utorok 07.05(Dohoda) Nabrúsená biomatka sa Jančovcom vyhráža políciou a súdmi, pretože dovolili dať na web fotky jej malého syna Sebastiána. Dušan jej navrhuje dohodu. Keď sa prestane oháňať žalobami, umožnia jej vídať Sebastiána častejšie než doteraz. Marcel má pre Angie veľkú správu - Milan sa vrátil, len vyzerá "trochu inak". Ivana vyhadzuje Michala a žiada, aby sa zbalil a odišiel preč aj s Miškou. Patrik pokračuje vo frontálnom útoku na Aničku, ale tá odoláva jeho šarmantným pokusom o zbalenie. Dunčom zlízaná a domachlená torta s Monou Lízou má na vernisáži veľký úspech a pani Janka zistí, že si musí dať vyrobiť vizitky pre potenciálnych klientov. Hans, syn bývalej Simoninej klienky z Viedne, prichádza k Slušným na neohlásenú návštevu. Chce späť matkine peniaze. Gejza radí Imremu, aby sa nedal Egonom zneužívať a vypýtal si podiel na zisku z predaja Božského dúšku v Maďarsku. Jakub váha, či sa má Ivane priznať, že vedel o Michalovom dieťati. Streda 08.05(Nečakaná návšteva) Hans, syn Simoninej klientky z Viedne, prichádza k Slušným na neohlásenú návštevu a žiada, aby mu vrátili matkine peniaze. Stano zasahuje práve včas... Ivana vyhadzuje z bytu Michala aj s Miškou, ale Jakub mu radí, aby to ešte nevzdával. Miška je nešťastná, že ocko je smutný, no Hoffa ju utešuje, že je iba "prepracovaný". Fábry pozýva Nataly na pracovnú večeru. Maslák sa dozvie od Silvinky klebetu, že mu Fábry zvádza milenku, a okamžite zasiahuje. Bartelt navštívi pani Janku, pretože priestor, kde vyrába torty, chce prenajať poľskému mäsiarovi. Nataly tlačí na Marcela, aby Aničku konečne odsunul von zo svojho bytu. Nahnevaný Patrik sa dovalí domov so Sandrinými podväzkami práve vo chvíli, keď je u nich na návšteve Sandrin otecko Stano. Imro utápa v bare svoje manželské problémy s Angelikou, kým mu hlava neklesne na pult, no keď ju napokon dvihne, zbadá Milana. Stvrtok 09.05 bude opakovanie s Pondelka,Utorka a Stredy. Piatok 10.05(Skazená torta) V bare sa nečakane zjavil Milan, ktorý zmenil svoju podobu. Angie nie je presvedčená, že muž pred ňou je Milan. Spoznáva ho, až keď prehovorí a okamžite chce po ňom rozvodové papiere. Janka ponúka majstrom pokazenú tortu, čo ostala z meninovej oslavy u Fedora a Monči. Ešte stále je znechutená, ako sa Fedor dokázal tak strašne opiť. Aj Michal s Jakub sa poriadne "dali do prúdu" a liali do seba všetko, čo tečie. Po celonočnom rozjímaní o rodine, deťoch a milenkách je Jakub taký rozbitý, že nevládze vstať z postele. Miška začuje, že Michal a Ivana sa rozišli. Je z toho zdrvená, ale statočne ide za ockom, aby nebol sám. Betka ponúka Michalovi, aby sa nasťahoval ku nej. Soni príde zle a Jančovci volajú záchranku. Simona si zohnala prácu za slušné peniaze, ale dobrá náladu ju prejde, keď v kúpeľni nájde podväzky.

hasleerka
25. apr 2013

tak kukám pár častí z roku 2009 ... no dudko aké fúzy mal .. som zabudla že mladý aj drogy bral ... aký vzorný študent je z neho ...