Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

stardust
25. apr 2013

@ianitka ako typicky divak by si mala skor vnimat reklamy 😀 😀 uz by mohli aj zrusit prerusovanie Panelaku reklamy, ked v samotnom seriali je ich az az 😀 Sex v meste sa moze ist schovat pred Krausovym dielom 😀

gazovicka
26. apr 2013

chodi Betka este s tym doktorom? aj som zabudla jeho meno,... ten co mal na hlave kedysi tu smrtkovu satku 😀 😀

1zuzka1
26. apr 2013

@gazovicka dr. Matus sa vola a teraz Ivana spomenula, ze sa s nim Betka rozisla

egyptanka
26. apr 2013

Slusny vie, ze dcerenka mu spala s Dusanom a robila v bordeli?

gazovicka
26. apr 2013

@1zuzka1 tiez som teraz kukala ... uz by to mohla aj ivana zistit, nech je nejake "vzruso" 😀

1zuzka1
26. apr 2013

@gazovicka 😀 😀

1zuzka1
26. apr 2013

@egyptanka ona mu to sama povedala 😅

hasleerka
26. apr 2013

baby kukám jednu časť z r.2009 a je tam dr.Fábry, akože Michalov spolužiak, je primár a vraj štastne ženatý a má dve deti ... nevidela som potom dva a pol roka ... je to ten istý Fábry či len herec???...

lenka3007
27. apr 2013

baby, ten byt v panelaku si Egon obsadil aby tam mal kancel, ale teraz tam viac byva Alica ako Egon, dokonca ho uz aj zariaduje, ale ked si dobre pamatam, ona mala dom, z ktoreho nechcela odist... to tiez trosku dokrutili..

monika15
27. apr 2013

@lenka3007 dost !!!!! hheheh im to velmi nedoslo

monika15
27. apr 2013

@egyptanka ano precital sms v jej telefone 🙂)))

monika15
27. apr 2013

@gazovicka neeeeee uz nechodia

lenka3007
28. apr 2013

inak baby, povedali tam co sa stalo s Klarou a Hermionou? Ved Fabry tam naklusal ako velka voda a o nich ani pocut... 😕

mamartinka
29. apr 2013

Dnesny obsah-Pani Janka skoncila na druhom mieste v cukrarskej sutazi.Maslak dostane po hube.Dnes sa dozvieme, kto sa stane na klinike novym primarom.

mamartinka
29. apr 2013

Anca aka spevacka 😀 😀 Naozaj to ona spieva?

sendy182
30. apr 2013

@mamartinka hej mne tá scéna bola fakt 😀 😀 😀 😀 ........rátalo sa mi že primárom kliniky sa stáva......sa stáva.....hm.... 😀 😀 😀 😀 ...........aj som rada.......tú nataly už treba vykopnúť........ 😀 😀 😀 😀 ......
taká by som bola rada keby sa vrátila Viki Ráková.......tak by to oživila....lebo sa im už míňajú nápady........ináč tá angie je zas kučeravá so sponkami alá 5 ročné zmaľované dievčatko..................ináč baby všimli ste si ako v našich seriáloch či joj alebo na markíze ich strašne silno líčia ...........až-až...........mne je to také neprirodzené, zmaľované,nalíčené ako na ples 3 kategórie............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gubcikova
30. apr 2013

@sendy182 a všimla si si že angie,ryšavá a tá inči chodia rovnako namaľované?tmavé a ružové tiene

sendy182
30. apr 2013

@gubcikova skoro všetky sú riadne domaľované až zmaľované ako z bordelu 😀 😀 😀 😀 😀 česť výnimkám 😉

gubcikova
30. apr 2013

@sendy182 tak hej,ale je vidno že ich maľuje tá istá,lebo všetky sú rovnako namaľované.no a o domácom oblečení ani nehovorím

lenka3007
30. apr 2013

@gubcikova tak tak, mozno jedina Ivana chodi dlhodobejsie doma v teplakoch a papucach, inak vsetci obuty, v lodickach a cez zimu aj v cizmach 😀

gubcikova
30. apr 2013

@lenka3007 ved tak sa má nie 🙂 to len my sme sedláci že sa prezliekame a vyzúvame 😀

lenka3007
30. apr 2013

@gubcikova mooore, nahodim ihlicky, vyfintim sa a idem vysavať 😀

gubcikova
30. apr 2013

@lenka3007 a čo tak umývať záchod 😀 😀 ,inak je zaujímavé že som ešte nikoho nevidela pomaly vysávať,utierať prach,zametať