Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

tinika
9. máj 2013

to mam dejavu? sak ten panelak čo dnes ide som uz videla

romanecka
9. máj 2013

@tinika asi len opakujú- kvôli hokeju, aby neboli zvady v rodinách 😀 Neviem, či bude aj niečo nové... ale do 23:15 sa mi asi nechce čumieť...

959touareg
10. máj 2013

@tinika
bolo opakovane kvoli hokeju. kedze v stredu Panelak nechodi, tento tyzden ho dali, nakolko vo stvrtok v tom istom case isiel hokej a bali sa, zeby bola nizka sledovanost, tak ho dali o den skor a samozrejme este aj v povodnom termine -teda vo stvrtok este raz. 😉

mamartinka
10. máj 2013

@egyptanka Ancina sefka z bille ako uz
@eva7780 napisala.Inak
@eva7780 co take si popisala ze bol prispevok zmazany.

mamartinka
10. máj 2013

Dnes bude dobry diel sa tesim uz navecer.Inak baby s tou Svetlanou je co?Akosi to utichlo.Myslim Monce a Fedora dceru.

romanecka
10. máj 2013

Inak baby, to sa mi len zdá, alebo niekoľko častí dozadu (5-10 možno aj) Švehlová vravela Betke- že majú niečo spoločné: spoločné dieťa. A teraz sa tvári Michalovi ako by to nevedela?? Bolo to alebo som snívala cez reklamu...???

ianitka
10. máj 2013

@romanecka Ona to vravela Betke vtedy, ked sa rozisla s Matusom (Ivana si totiz myslela, ze to dieta je ich spolocne, preto jej vyhovarala rozchod, vtedy bolo na Betke vidno, ako sa zarazila....)

romanecka
10. máj 2013

@ianitka jaj ony sa bavili o Matúšovi? som myslela, že o Michalovi... tak už som v tom 😉 ďakujem!

eva7780
10. máj 2013

@mamartinka moj prispevok?????????ani som si nevsimla 😕 vsak som len ohladne panelaku pisala

eva7780
10. máj 2013

@mamartinka nie moj,marcelino 12 tesne pod mojim prispevkom

majina.b
10. máj 2013

kde je Czinege, a Fabryho Klárika, Matuš skončil ???

mamartinka
10. máj 2013

@majina.b Cinege je na mesiac v Rakusku za pracou.Fisn mu tam nieco vybavila,Matus neviem a Klarika by aj mna zaujimala.Akosi ju tam pozabudli ked uz Fabry Nataly bali.Uz s Fbrym niesu ci co?

mamartinka
10. máj 2013

@eva7780 uz som si vsimla prepac 😉

mamartinka
10. máj 2013
daniela1185
10. máj 2013

Mne už ide totál na nervy Maslák len hučí, rozkazuje správa sa ako paša. Tak by som ho kopla do riti keby mal aj triliony ani tak by som ho nechcela. Chudobný duchom bohatý peniazmi. A je mi tam uplne ľúto detičiek však tam nie je ani jedna funkčná rodina. Tá Miška musí byť totál vymletá z toho ako sa sťahuje raz sem raz tam. Ten Michal by si zaslúžil.

monika15
10. máj 2013

@mamartinka no celkom Okey 🙂)

labelo
11. máj 2013

toho Kordiaka akože daboval originál Bárta? 😒

lenka3007
11. máj 2013

@labelo no zrovna to pozeram, mam pocit ze to tam vystrihli zo starych casti a dosadili-..

limetka713
11. máj 2013

@daniela1185 maslak v pohode, hra to presvedcivo..skor leze na city ta anca..

sari24
11. máj 2013

@labelo aj mne sa zdalo, že je to Bártov hlas 😕

Ale neviem inak načo tam dávali Milana späť ak ho jednak nehral Bárta a jedna to bola tipujem len záležitosť jednej epizódy, potom sa už zas neukáže. Náhodou sa bude chcieť Bárta vrátiť do Paneláku a čo urobia? Že opäť si zmenil svoj výzor tváre na pôvodný? Dosť odveci to je už

hasleerka
11. máj 2013

a to akože čo bolo s tým kordiakom ... no mne to prišlo úplne trapné, ako tam prišiel, imro ho spoznal, podal papiere a išiel preč...

hasleerka
11. máj 2013

@sari24 hihi akurát čítam že si medzitým napísala podobný názor