Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzitka
3. nov 2008

ale pockajte, sak Eva sa ho po tom nieco pytala.... Milan povedal, ze ano, budem ta vzdy milovat.... a ona ze: ho*no milanko! .... to co bolo??? 😕

janina77
3. nov 2008

tak ten koniec s Evou a Milankom som nepochopila ani ja 😕 😕 😕

cikyta
3. nov 2008

Proste sa mu pomstila za Agatu a skúšala ho......Nech vie,aké to je,zalúbiť a opustiť...
Uvidíme.To je len môj typ 😅

zuzitka
3. nov 2008

akoze si Eva mysli, ze Milan sa do nej zalubil??? 😕 😕
vyspala sa s nim, a to je akoze ta pomsta? 😝 😝
divne..... moj Juro povedal, ze urcite mu dala AIDS 😅 😅 tak to by bola teda pomsta 😀 😀 😀

maryah
3. nov 2008

ta Eva sa mi zdala divna od zaciatku... neviem o co jej islo teraz, no som zvedava na zajtra

cikyta
3. nov 2008

Nuž.V tom seriály sa už udialo mnoho divných vecí.Od Michalovej nevery,po zalubenie do tehotnej Ivanky!

minkak
3. nov 2008

no ak si eva myslela,ze ona je ta hviezda a milanko sa zamiloval.....no mam dost
tak toto je teda pomsta-milanko si moze spravit akurat tak dalsiu ciarku nad postelou 😅
no hovorim to od zaciatku-ona je ako taka pubertiacka 😖 toto snad normalnu zensku ani nenapadne,no nie?
a fakt by ma to zaujimalo,co teda vtedy povedala rodicom ,ze co ma v plane.....len aby to nepovedali agate....
to im vtedy povedala akoze toto?no to snad nie 😕
zuzitka tak ten AIDS-to je dobreeee 😀 to by ma nenapadlo 😅 ze pozdravujem 😉 😅

a co hovorite na karola?chuda angie ☹

zuzitka
3. nov 2008

no angie ☹ ☹ ☹
chudinka mala tehotna..... by som ho asi vyhodila z bytu alebo co.... jak ju klame somar!!!

minkak
3. nov 2008

no ,ale uz sa asi priznal.....je mi jej luto s kym sa to zaplietla....
ale ved on je taky motak....jeho treba len a len kontrolovat,lebo hned sa ku vsetkemu prida....
to sa jej hned nemohol priznat,ze ho ten edo tlaci....a co bolo pred tym,tak by sa mu edo nevyhrazal,ze jej to povie,no a co ze agatu podvadzal ,to predsa moze byt angie jedno ,preto si ju nezobral za zenu ,lebo s nou asi nemal taky vztah no nie....juuuj 😠

asitka
4. nov 2008

minka...mne to tiež príde detinské....a vlastne keď už...tak tým neublížila jemu....ale agáte...a sama sebe....len tak liezť do postele s hockým...lebo kordiakova postava je taká,,,že daľšia v posteli...mu je to salám banán....a ak o tomto fodrás starý vedel...tak to je dalšia trapošina...že s tým súhlasil....ked z neho robili takého obrancu svojej dcéry....

a ozaj...som sa chcela spýtať...nemal kubko tú škodovečku zošrotovanú pri tej nehode??? lebo nejak tomu nerozumiem....

minkak
4. nov 2008

asitka no asi tak,chuda agata ked sa to ta dozvie....
s tou skodovka aj ja som uz nad tym rozmyslala,neviem -nechapem 😕

livi
4. nov 2008

práveže mne sa zdá, že mu to eva chcela natrieť a v ukážke bolo, že sa milan chce stretnúť čím skôr s agátou, asi aby sa nedozvedela inú verziu od svojej sestry.. 😉

minkak
4. nov 2008

livi a myslis,ze mu to akoze natrela tym ,ze sa s nim vyspala?kto vyhral len on!!!ako som uz pisala vyssie--dalsia ciarka nad postelou 😅

livi
4. nov 2008

no asi jej šlo o to, či milanko je taký hajzel, že sa vyspí aj so sestrou a tým pádom sa s ním už agáta nedá dokopy

slaviq81
4. nov 2008

mne to vcera nejak casovo nesedelo, vsetci isli na hroby (vratane Michala, ten na tu zensku snad nezabudne) a Karol bol na vysluchu (cez vikend???? 😖 ). A ex-manzelka Nina sa s malou Miskou kam podela?

monkula
4. nov 2008

fakt, komu bol Michal na hrobe? Jaaaaj ,t oboal Michaela, mi teraz docvaklo.... 😀 😅
a mňa irituej jedna vec... Agáta FOdrászová s velou rodinou, žijúca v NZ, a ona jediná z rodiny má maĎarský prízvuk, preč oho nemá aj Eva? 😕

asitka
4. nov 2008

cica..rodičia mojho muža...ťahajú madarským prízvukom jedna báseň a môj muž...nie... 😀 ani keď sme sa zoznámili nezaťahoval 😀

a ako je to s tou škodovečkou???? 😲

ale dievčatá uznajte....veď to ani 15 ročné adolescentky v rozkvete puberty takú dementnosť nevymyslia.. 😀 a nie to dospelá ženská...trochu mi to príde nedomyslené s tou evou a agátou 😝

zuzitka
4. nov 2008

no teraz nam to mila Eva snad objasni 😵

asitka
4. nov 2008

zuzi...som zvedavá....

a čo s tou škodovečkou...ved mi už ktosi povedzte... 😖

zuzitka
4. nov 2008

co so skodovkou? opytame sa andyho....... 😀

zuzitka
4. nov 2008

tak to bola teda faaaaaaakt "kruta" pomsta................ nervy moje 😀 😀

asitka
4. nov 2008

no šak tvrdili...že ju jakubko rozbil na šrot keď havaroval...a on ju stále má....

a ináč...neviem, či som zle sledovala...ale ako kordiak ponížil a urazil agátu,??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? 😲

lencici
4. nov 2008

ježišky tak tá Eva je fakt krepa

lencici
4. nov 2008

ona je toho schopná? 🙂 normalne je trapna a smiešna

alexa27
4. nov 2008

baby, sorry, ze vam sem lezem, ale tiez pozeravam panelak, ale niekedy nestihnem a mam taky pocit, ze mi nieco uslo, Michaela umrela? ta sestricka co s nou cakal Michal dieta? co sa stalo? samovrazda, alebo co? dikes 😉

zuzitka
4. nov 2008

nevadi ze sem "lezes" 😀 uplne v pohode sa pridaj..... no michaela mala autonehodu a neprezila.....

alexa27
4. nov 2008

ahaaaa, dik za vysvetlenie, uz som myslela, ze dnes ani nezaspim 😀 , som to skusala hladat ako magor vo vasich prispevkoch, ale uz sa mi motali pismena pred ocami, tolko ste toho popisali, inac perfektna tema a mate trefne poznamky, normalne by z vas mohli byt scenaristky 😀

zuzitka
4. nov 2008

no urcite sme to tu preberali o tej Michaele..... ale fakt je to tazko najst 😀 😀 baby tu pisu jak o zivot 😝 😝
ale najprv sa chuderka isla otravit ale to ju Michal Bajza zachranil.....

alexa27
4. nov 2008

no teeeda, tieto casti som uplne prepasla 😅 . ktovie ako to dopadne s Michalom a Zuzanou, ci ostanu spolu. ja to vzdy sledujem s dnovym oneskorenim, aj panelak aj ordinaciu, na nete, lebo som vo viedni a nemam tu slovenske kanaly 😝 , tak niekedy sa mi stane, ze sa k tomu nedostanem niekolko dni a potom pozeram vsetko v jeden vecer rad radom 🙂 .
tak sa maj a dobru noc 🙂

zuzitka
4. nov 2008

tieto diely boli uz daaaavno ...... ja som pozerala na nete prvych 8 dielov z 2.serie, tiez som to nestihala v telke kukat 🙂