Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

ivka19
9. máj 2008

vesi 😀 😀 😀 alebo,ze by predsa,vsak ju musi teda poznat,ked je to sukromna klinika,odkial by o na o nej pocula a isla na pohovor 😅 😕 no nieco na tom bude,je to nejake divne,ked sa nad tym tak zamyslam 😀

vesi
9. máj 2008

my z toho sparavíme detektívku alebo krimi seriál 😀 😀 😀

ivka19
9. máj 2008

no vcera ked is zabudol tu tasku na streche taxi,tak som myslela,ze sa zadusim od smiechu,taky hnup,kde ho nasli 😀 😀

vesi
9. máj 2008

ved to je divné, ale bajza jej povedal, že z nemocnice odchádza, ale myslím, že jej nepovedal kam...

otrivinkajanka
9. máj 2008

ved uvidime ako to vsetko dopadne normalne telenovela sa moze schovat aj moj stary nadaval najprv na ten serial a teraz ho sleduje aj on normalne si kupil telku do auta aby to mohol sledovat verili by ste tomu,ze aj muzi to uz zeru?

ivka19
9. máj 2008

poviem vam,ze je to ina namotacavka,ja som to videla len par dielov,ked sme boli na sr a od vtedy to musim pozerat kazdy den ,aj ked o pol noci 🙂

vesi
9. máj 2008

to je tak ked zamestnáš rodinu 😀 😀

ivka19
9. máj 2008

to este pochopim,ale ,ze to pozera obcas so mnou moj manzel,co nevie po slovensky...no,tak ja neviem 😀 😀 😀

vesi
9. máj 2008

aj mne sa to zo začiatku zdalo, že nič moc, ale bola tam aspoň sranda, tak som to pozerala, ale teraz to žeriem, je to super oddychovka 😎

aj môj muž to sleduje, a ak je v robote, tak si to potom pozrie na nete 😀

vesi
9. máj 2008

ivka 😀 😀 😀 a prekladáš mu?

otrivinkajanka
9. máj 2008

no konecne aj nieco pre chlapov aspom nemozu brblat ake sprostosti to pozerame

janino
9. máj 2008

mne sa páči švehlová...nebyť jej, tak umriem od nudy..... 😀 😀 😀 😀

janino
9. máj 2008

teda aj stará...mamička....je dobrá 😀 😝

vesi
9. máj 2008

aj mne sa páčia švehlovci, tá ivana každého hned zruší 😀 a mamička, je vždy v pohodičke 😀

ivka19
9. máj 2008

vesi,prekladam,ale to nie je ono,lebo take hefty sa nedaju ☹ 😀

janino
9. máj 2008

inak to moc nekukám a toho doktora...gynekológa by som kopla do gulí...to je len sprostý chlap 😝

ivka19
9. máj 2008

no niekedy inak ta mamicka natiahne nervy aj mne,nie len ivane 😀

ivka19
9. máj 2008

janino,teraz to mozes pozerat je v amerike 😀

janino
9. máj 2008

no super...to si ma potešila...dnes to kuknem aj poobede aj večer 😀 😀

otrivinkajanka
9. máj 2008

inak tu angie lutujem chudatko a som zvedava ako to dopadne ked sa vrati karol to bude este zaujimave

ivka19
9. máj 2008

ja som zvedava,co bude dnes,lebo vcera to vyzeralo,ze tam prisiel zas ten capaty 😠 ,ale imro ho nazval captavy,tak to sa mi pacilo 😀

otrivinkajanka
9. máj 2008

ten herec dobre toho imra hra ja byt angie uz ho nakopem do zadku

irenkat
9. máj 2008

ja sa divim Angie, ze toho capateho neudala 😠

otrivinkajanka
9. máj 2008

irenka boji sa ho udat ved je to mafian a keby ho pustili tak ju mozno aj zabije ved v ukazkach na dnes bolo,ze zasa za nou dojde tak som zvedava ako to dopadne

abetka
9. máj 2008

ja som z toho serialu tiez hotova. Ked ide vikend a z mi je luto, ze ho nebudem vidiet a tesim sa na pondeok 😀 Fakt som zvedava ako to vsetko dopadne a ci bude Svehlova Ivanka tehotna. To by bolo kopec srandy 😀 😀 😀

martinaj
9. máj 2008

aj my doma pozeravame 😀 a sranda je ze panelak chytil aj mojho muza, inak on serialy neznasa 😉

liliandax
9. máj 2008

sranda, ako pisete, ze panelak chytil aj vasich manzelov 😅 .. nastastie toho mojho to nezaujima a vtedy, ked ide panelak, tak zaspava s malym 😉
.. aspon mam chvilku pokoj 😀

minkak
9. máj 2008

aj nas to chytilo,najskor sa nam to zdalo o nicom ,ale boli sme zvedav co bude dalej,moj muz tiez zrovna uspava malu,ked tak si to pozrieme az vecer na panelak.sk
aj ja som zvedava ako to bude s ivanou... 🙂
a to znasilnenie tam byt ozaj nemuselo-ona sa mi tam paci-tak mi to bolo luto... ☹

mata79
9. máj 2008

A este sa chcem spytat, kde je Jakub? A akeho americana spominate?
Dokelu, ja som to uz asi tyzden nevidela, len vcera.
Reprizy tiez nemam kedy pozerat.....

otrivinkajanka
9. máj 2008

mata jakub isiel na dovolenku do kupelov pobyt dostal od blichara za namontovanie internetu a american je byvaly frajer bajzovej ktory sa vratil po 8 rokoch z ameriky a ponukol bajzovi pracu v sukromnom sanatoriu a teraz ide po bajzovej