Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

juliana77
25. sep 2013

@diddi
@cairka možno väčšina stredného a východného Slovenska sleduje seriál len preto, lebo sú v nemom úžase z toho ako sa nám hlavné mesto prezentuje ako kur......ň. Susedské vzťahy sa upevňujú cez postel. Retardovaný seriál.

mamartinka
25. sep 2013

Kto chce kuk dalsie fotky zo svadby na ktorych je aj Dominika,Angie,Karol z Danicou http://panelak.joj.sk/panelak-foto/galeria-foto...

mamartinka
25. sep 2013

Terezka aka zlata dnes.Uplne naaaaaaaaaaaaaaaaaaj je dnes asi s celej casti.

lenka3007
25. sep 2013

@juliana77 inak toto aj mne napadlo, ze z BA robia jednu velku sodomu gomoru...

zuzkat1
26. sep 2013

Baby aj vam tak lezie na nervy tereza? To co bolo ten spev? pomoc!!! Mne sa nezda ten serial z hladiska vztahov nerealny az tak. A ta ivana aj jakub si zasluzia co sa im deje-myslim ingrid a fabry.

hasleerka
26. sep 2013

joj ja už som sklamaná ... mne sa ani nepáči ako z hofy urobili to čo je, že spáva s fábrym, tak som ju mala rada ...

gubcikova
26. sep 2013

celý seriál už upadol

959touareg
26. sep 2013

@gubcikova
veru upada, je o nicom. jedine, co tam stoji za to a co sa mi paci su tie fantasticke kosele, co nosia barmanky. brala by som ich vsetky, najma Angii ich ma tak krasne. v kazdej casi inu a vzdy uuuzasnu. na to jedine sa da v seriali pozerat. 😀

zuzkat1
26. sep 2013

@959touareg ja hned ako sa mihne angie pretacam-nahravam to lebo v realnom case to nestiham

959touareg
26. sep 2013

@zuzkat1
asi sa nechapeme, ja Angie priam nenavidim , to nemyslim, ze na nu sa da pozerat, z nej mi je zle ale nie ako z postavy, ktoru tam hra, ale celkove ako z osoby. nemam ju rada. uz ked som videla ze bude hrat v Panelaku som mala dost. ☹
ja chvalim tie kosele co nosi, a nielen ona, ale aj Denisa.....su prekrasne /myslim kosele/. 🙂

zuzkat1
26. sep 2013

@959touareg ja som to pochopila🙂 chcela som tym povedat ze nestiham registrovat co ma na sebe lebo hned pretacam...
Inak uz vela pretacam-emila a janku,imriska,terezu ked daju,uz aj imreho a gejzu... Napriek tomu to stale pozeram😀

959touareg
26. sep 2013

@zuzkat1 som na tom podobne. pozeram uz iba zo zvyku, asi. ale pomaly mi lezu na nervy vsetci tam.

sari24
26. sep 2013

Ja nerozumiem, kedy si Hofa začala s Fábrym? a prečo vlastne? mi to úplne uniklo 😕

zuzkat1
26. sep 2013

@sari24 asi vtedy ked jakubovi hrablo a zacal lozit po leseni.

m_ij_ka
27. sep 2013

my ho pravidelne sledujeme

mamartinka
27. sep 2013

Inči, Jogi, Renča v reklamnej kampani na oranžového operátora. Pozrite sa http://panelak.blogspot.ie/2013/09/inci-jogi-re...

mamartinka
27. sep 2013

Kubko co to za film na nete pozeral?Daky vianocny nie.A Fabry tie vlasy ked z Hofinkou suchu ruchu 😀 😀

egyptanka
27. sep 2013

Inac ja stale rozmyslam, co take spravil Michal Maslakovi, ked ho chce znicit vymazanim zdravotnych zaznamov.

mamartinka
27. sep 2013

@egyptanka ja nechapem zas co tam splietal Maslaka ked Betka hovorila o Hofinke nie?Spomenula aj Maslaka niekde?