Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majina.b
11. mar 2014
ennynka
12. mar 2014

Ako to ze Silvinka nevie nic o Angie a ani ju nepozna?ved ona(Silvinka) kedysi byvala tiez v panelaku ked zila s Kordiakom...

mamartinka
13. mar 2014
hasleerka
13. mar 2014

@ennynka no veru mne bolo tiež divné niečo na tom .... tvorcovia už na to asi zabudli..

lolitka25
13. mar 2014

@mamartinka chybaju mi tvoje predpovede na dalsie casti panelaka ze o com budu 🙂

ennynka
13. mar 2014

@lolitka25
@mamartinka aj mne 😉

eva7780
18. mar 2014

dufam,ze Mazikova tam nebude dlhsie 😠

sendy182
19. mar 2014

ahojte ja tiež mám panelák ako kulisu 🙂 🙂 🙂 🙂 ......a tak neviem už veľa vecí čo sa deje v paneláku.......čo sa stalo s papagájom?....iba som videla ako blbý dušan šiel pre vodu pre papagája do kúpeľne ináč v kuchyni majú tiež umývadlo.....bolo to riadne trápne.........a papagáj vyšiel z klietky a potom zlý strih a akože ubzikol.......... 😅 😅 😅..........
ináč všimli ste si že Agie chudne.......???........a dosť.....ja mám nahratý jeden diel paneláku asi z roku 2010 tak to bola pohodička...radosť pozerať...,-)))..a Angie bola plnšia v tvári aj ramená, prsia.....bola štíhlučká, útlučká aj vtedy ale teraz je toto riadny rozdiel.........Okrem iného mne veľmi vadí že Bajza si nevezme svoje dvojičky k sebe.......vyká si au-pair....úplne zbytočný je tam ten francúz, kancelária kuba, byt a vlastne všetko je také prazvláštne......a imro.....uff,-(((((((

hasleerka
19. mar 2014

@sendy182 papagája zadusil švehla ked ho chytil do deky... čo sa týka angie tiež mi bola nejaká iná, už viem čo, pochudnutá je...

a prečo má Miška už 9 rokov??? to mi nejak nevychádza ...

sendy182
19. mar 2014

@hasleerka no tak to už prehnali s tým udusením 😠 😠 😠 ..........miška mala v prvej sérii asi 2 ročky..možno menej ?..si matne pamätám ako spadla agáte z detskej stoličky.......

hasleerka
20. mar 2014

@sendy182 no mne sa marí že ked začal seriál tak mala 2 roky ... moja mala vtedy 1,5 roka, stále si to podľa toho pamätám ... moja Miška bude mať 8 a ich zrazu 9 ...

opravte ma ak sa mýlim....

sendy182
20. mar 2014

@hasleerka ja si pamätám môj ľubko mal vo februári 1rok a 2 mesiace.....miška tam mala skoro 2 roky....tiež už neviem....musím pozrieť archív koľko vlastne mala miška 🙂 🙂 🙂 pozri čo som našla a je to super http://sk.wikipedia.org/wiki/Panelák_(seriál)
@eva7780
@mamartinka
@ennynka
@lolitka25
@majina.b a ostatné baby, ktoré som neoznačila 🙂 🙂 🙂 od prvej epizódy

sari24
24. mar 2014

@sendy182 @hasleerka Angie veruže schudla veľmi. Jej hlava je teraz oproti telu veľmi veľká a jej účes ju ešte viac zväčšuje. Neviem čo so sebou porobila, nedobre to vyzerá 😒

Miška by mala mať teraz 8 ak dobre počítam a 9 až o rok. Keď seriál začal tak áno, mala 2 🙂

Pre mňa je záhadou, že Terezka len končí pomaly prípravku, čiže do školy ešte nechodí a s Félixom si vo veľkom píše smsky 😕 Ale to už viac krát tam ukázali ako ona vie čítať

sendy182
24. mar 2014

@sari24 oni najprv z mišky šli urobiť génia.....keď ju egon učil.... 😀 😀 😀 😀 a teraz je terezka akože top.....a miška už v úzadí....... 🙂 🙂 🙂

sari24
24. mar 2014

@sendy182 no Terezka aj ako herečka má veľmi veľký talent 🙂

hasleerka
24. mar 2014

takže som sa nemýlila, to som rada že viem počítať a ich Miška nemá ešte 9 ...

ssisska
24. mar 2014

@sendy182
Tiez som si vsimla,ze tu Misu zatienila Terezka,Misa je melancholik a Terezka sangvinik-Flegmatik

cikyta
25. mar 2014

@dossy áno, aj mne príde, že časti po Kordiaka sa ešte jakž - takž dali pozerať a sem tam boli aj nejaké zápletky...humorne situácie zo života...aj smutné...
No teraz ... ved každý člen paneláku tam rieši iba jednu jedinú vec: sex 😒

graceful9
27. mar 2014

Och toto uz fakt je“ zu viel“ ako by pani janka povedala, proste cisty sex sex sex a nic ine.neda sa to ani pozerat uz

eva7780
27. mar 2014

Veru neviem či by som sa zdržala slova, keby ta babizna sa do mňa tak starala :@

eva7780
27. mar 2014

....a ten truhlickar mi dvíha tlak 😠

gubcikova
27. mar 2014

baby náhodou takto predvčerom mala inči brušisko a včera zase nič.ešteže to dnes nepozeram

hasleerka
27. mar 2014

@gubcikova no mala veru brucho ... dnes som si ani nevšimla....
no a čo vidia na tom truhličkárovi ??? ešte aby mu aj angie požičiavala ... taký príživnik

ssisska
27. mar 2014

Ten talian ,co robi tie bezvyznamne truhlicky ,mi je vrcholne nesympaticky.Hahaa ,ze vraj sexsymbol.Nedajte sa pan Kraus vysmiat 😠

marse
28. mar 2014

@ssisska Frederik? ten co pozýval vcera Angie na romanticky vikend s tym ze ho ma zaplatit? 😀 😀

cikyta
31. mar 2014

@ssisska možno ešte keby z neho neurobili takého trtka 😀

mamartinka
1. apr 2014

Panelak Dnes- 01.04(Virus) Hoffa si dá vyšetriť krv a zistí, že má nebezpečný vírus, ktorý získala pohlavným stykom. Je v šoku, veď spávala s Jakubom, Jakub s Ivanou a Ivana s Michalom a nakazení môžu byť všetci. Michal je v úzkych, keď ide Ivane oznámiť, že ju možno čaká liečba antibiotikami. Ivana chce pripraviť Jakubovi prvoaprílový žart a poprosí Egona, aby ju akože poslal na školenie do Dubaja. Žart sa však minie účinkom a vyvolá nečakané emócie, Alica sa dokonca smrteľne urazí. Filipa teší, že podnikanie v ich byte sa konči. Horský je totiž predsedom Komory ľudových liečiteľov a odhalil Violine podvody, nekalé praktiky, vymyslené bylinky a mastičky. Viola tvrdí, že Horský je malý pánko na to, aby ju zrušil. Monča prišla ku Karolovi zinkasovať 1500 eur za svoju účasť na pretekoch. Tisícka za štartovné, 500 eur polovička výhry. Karol si bude musieť pýtať od Danice 500 eur a víťazstvo v pretekoch ho dostalo do finančnej straty. Jana si robí zoznam všetkých neuveriteľných informácií, ktoré sa dozvedela v poslednom čase. U ľudí, ktorých sa to týka, zisťuje, či mala skutočne halucinácie, alebo všetko, čo počula, je pravda. Streda 02.04(Veľký omyl) Ivana chce pripraviť Jakubovi prvoaprílový žart a poprosí Egona, aby ju akože poslal na školenie do Dubaja. Žart sa jej však vymkne z rúk a vyvolá šokujúce emócie v okolí. Dôverčivý Jakub jej uverí, zbalí ju do Dubaja a odprevadí na letisko. Ivana sa rozhodne, že sa vráti domov a povie Jakubovi pravdu. Eva povie Dušanovi, že by mal na jej nečakaný príchod upozorniť Jakuba. Dušan mu telefonuje a robí dobre, pretože u Jakuba je práve Hoffa. Horský sa rozhodne, že vydá Viole licenciu na ľudové liečiteľstvo, ale má podmienku, chce ísť s ňou do biznisu. Renči žiadala od Ivany náhradu škody, ktorú jej spôsobila tým, že byt nepredá. Renči bude musieť banke zaplatiť úroky, pretože zastavila svoj dom. Ivana rázne odmieta. Karol dostal pozvánku na tajné automobilové preteky v Moskve. Renčin nápadník Luky príde k Cigeneovcom a spôsobí rozruch svojím tetovaním. Luky Silvinka domotala výsledky krvi. Tie, ktoré dala Hoffe, patria inej pacientke. Hoffa nemá žiadny vírus v krvi. Stvrtok 03.04(Sadeničky) Frederik sa príde ospravedlniť Angie a ako odškodné jej donesie Jankine sadeničky, ktoré vytrhal pred panelákom. Pani Janka zúri a pátra po vinníkovi. Pán Emil zariadi u Angie, aby ich Frederik znova vysadil. Čo spraví pani Janka, keď Francúza pristihne pri čine? Chce sa k fešákovi pridať a sadiť spolu sním! K Jančovcom nečakane prichádza Sonička, ktorá na Slovensku rozbieha dlhodobejší projekt. Evička nie je proti tomu, aby sa Dušan stretával s Lujzou, ale nechce, aby Sonička bola v kontakte s Gargamelom. Dušan je na Soninej strane. Soňa si berie Gargamela, Dušanovi necháva Lujzu a Eva je nešťastná. Ajuške sa páčia Lukyho kerky a chce, aby si Cinege tiež dal urobiť tetovačku. Renátka pečie senzačne croissanty a Egon podporí jej zámer, aby s touto dobrotou začala podnikať. Goran chce v bare vyrábať zmrzlinu a Angie to nepovažuje za márny nápad. Egon radí Ivane, kam by mala peniaze z banky investovať. Najlepšie by bolo, ak by bola tichým spoločníkom v ich firme. Tehotná Inči sa parádi pre Yogiho, aby bola preňho znova príťažlivá. Jakub konečne povie Hoffe, že je medzi nimi koniec.

mamartinka
1. apr 2014

Pondelok 07.04(Škrečok) Romana vydesí obyvateľov paneláka ďalším domácim maznáčikom, ktorého si dovliekla z veterinárnej ambulacie. Jej škrečok na úteku najprv vystraší pani Janu v jej kuchyni, potom ho na chodbe chytí Sonička, ktorá ním dorazí zničené Evine nervy. Eva je extrémne podráždená z návštevy Soničky, ktorá si striedavo požičiava Gargiho aj Lujzu. Keď ešte aj ponúkne prácu Dušanovi aj Paťovi, aby s ňou pracovali na veľkom projekte, Eva je v koncoch. Cinege sa sťažuje Renči, že ho Ajuška sexuálne týra. Keď sa chce hodiť na maródku, vrchná sestra ihneď odhalí jeho zámer vyhnúť sa plneniu manželských povinností. Viola chce na Gejzovi vyskúšať mastičku na bielenie pokožky. Gejza súhlasí, ale žiada odmenu - fľašu vína, vodky a "bomboniéru". Keď však Gejzovi skutočne zbelie celá ruka, žiada od Violy náhradu škody a ušlý zisk, ona predsa urobila z Róma gádža, a to je podľa neho trestné. Kvôli bielej ruke nebude môcť ísť na zajtrajšiu oslavu Medzinárodného dňa Rómov. Janka navrhne Gejzovi, aby spoločne podali na Violu žalobu. On kvôli bielej ruke, ona kvôli halucináciám. Utorok 08.04(Pevné rozhodnutie) Filip má už všetkého dosť, sťahuje sa k mamičke a vráti sa, až keď Viola prestane praktizovať ľudové liečiteľstvo v ich tesnom byte. Ondrík zisťuje, že pán Horský, vlastným menom Bobátko, je podvodník a nemá doktorský titul. Miška začala Bašku nazývať mamičkou a zdá sa , že ju na to nahovoril Michal. Starožitné hodinky, ktoré zlodej vrátil Eve, nepatria jej. Dušan nechce, aby ich vrátila zlodejovi, radšej ich ide darovať múzeu. Emil však usúdi, že hodinky nie sú originálne, je to len replika, a tak mu ich Dušan zanechá na pamiatku. K Blichárovcom prichádza Hoffin otec osláviť svoje narodeniny. Pani Janka je zaskočená, lebo nemá preňho pripravený darček. V zásuvke však nájde hodinky, ktoré Emil dostal od Dušana, a daruje ich Lackovi. Žiaľ, Emil už nestihne včas zakročiť. Viktória vyčíta Angie, že jej zatajila Gorana a dovolila mu robiť v bare zmrzlinu, aj keď je nekvalitná, má hrudky a jeho nový hnetač stále vyhadzuje v paneláku poistky. Angie sa vyhovorí na Denisu, čím Viktóriu nechtiac uistí, že Denisa zbalila Gorana a lesbičku len hrá. Streda 09.04(Si sexi) Vyťažený Yogi si dlhší čas nevšímal ani nehýčkal svoju tehotnú manželku Inči, a tak sa s ňou chce udobriť a potešiť ju, aká je sexi aj s bruškom. Prichystá jej romantické privítanie a potme na ňu čaká v byte s pekne naservírovanou večerou. Inči však do bytu vkročí aj s Dušanom, ktorého pozvala na víno a Yogi v tme prednáša starostlivo pripravovanú reč, netušiac, kto všetko je svedkom jeho udobrovania sa s manželkou. K Dušičkovcom prichádza Filipova mama a rozčuľuje sa, že jej syn má z Violinej stravy vyrážky. Nepáči sa jej, že jej milovaného Fifinka všetci oslovujú "doktorko". Karol navrhuje Danici dohodu - on sa nebude starať, do akej miery bude odhalená pri tanci v bare, ona mu za to dovolí štartovať na tajných automobilových pretekoch v Moskve. Danica obviní Karola, že je schopný zapredať ju kvôli nejakým blbým pretekom. Terezka prezradí Imrovi, že mastička, ktorá mu vybielila pokožku, je z trusu papagája. Nahnevaný Imro žiada od Violy späť svoje peniaze a zvažuje žalobu. Egon sa trápi kvôli Alici, ktorá kamsi zmizla a v noci nespala doma. Imre s Gejzom donesú do Egonovej kancelárie Alicu v zúboženom stave, prezlečenú za cigánku. Nuž, takto dopadli oslavy Medzinárodného dňa Rómov. Stvrtok 10.04(Máme sponzora) Danica zohnala Karolovi sponzora na tajné automobilové preteky v Moskve. Bude ním úchylák Majko. Sponzor však má podmienku - chce byť Karolovým kopilotom. Ajuška škrabla Cinegeho nový športiak a Yogi sa ponúkne, že mu autíčko opraví za protislužbu. Potrebuje ho požičať na preteky do Moskvy. Renči nájde v Jakubovej kancelárii Alicu prezlečenú za Rómku. Zľakne sa, že je to zlodejka a zalarmuje políciu. Jeden z policajtov spozná v Alici spisovateľku, dokonca čítal jeden jej ženský román. Ako dopadne telefonát majiteľovi bytu, Maslákovi? Ivana sa dozvie, že Miška oslovuje Bašku mamička a jej otecko spáva s Baškou v jednej miestnosti. Filipova matka organizuje Ondríkovu stratu panictva so Sárou. Emil sa dohodol s Barteltom, že v sobotu pôjdu do Brna na výstavu psov. Jana je presvedčená, že Emil nejde na žiadnu výstavu psov, ale poza jej chrbát sa chce stretnúť s frajerkou Evičkou Bognárovou.