Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

asitka
10. nov 2008

jaj máš pravdu...ale to je asi taka všetko...počuj...neučinkovala ona v radošinskom naivnom divadle???

monkula
10. nov 2008

tam bola Hilmerka 😉 a možno aj Šuvadová, neviem....

vesi
10. nov 2008

šuvadovú fakt nemusím, hlavne ked ospevujú jej oči, mne sa strašne nepáčia také "vodnaté" 😝 😅

monkula
10. nov 2008

vesi... 😀 presne..
také vypúlené vodnaté.... vyzerá ako ropucha, kvak 😀 😀

asitka
10. nov 2008

bože....ako jej lichotíte 😀 😀 😀 sa jej isto čkáááá....jak besnej 😀

melory
10. nov 2008

som spravne? v panelaku??? 🤐 😅
magazin som pozerala, ale teraz nic moc.....imro

vesi
10. nov 2008

melory, správne, si v paneláku, ved nie je vylúčené, že sa tam aj ona objaví 😀

minkak
10. nov 2008

asitka ,ona ma ja sestru dost sa podobaju robila v markize a potom presla do TA3 robit moderatorku 😉

asitka
10. nov 2008

minka...tam tuším furt hlási....aspoň som ju minule zazrela...mne cez deň väčšinou beží ta3ka dokola...

minkak
10. nov 2008

kordiak bol dnes "kus",ze? 😀 som sa zasmaila 😀

sirinka
10. nov 2008

minkak a ktoru scenu mas na mysli?

minkak
10. nov 2008

no ktoru 😀 ked ho jeho mala slecna dala do poriadku 😀

sirinka
10. nov 2008

minkak jaaaaj, to som hovorila MM, nech sa aj on nachysta... 😀 klara uz zacala paradit seba...tak ktovie ako dlho jej bude trvat, kym prejde na nas a na kocura...

minkak
10. nov 2008

no tak mna moja veronika uz parkrat tiez dala do parady,ale nie az tak 😉 popri tom ako sa malujem mi pomaha 😅
vcera mi davala puder s labutienkou s tou takou obycajnou tenkou....a potom to dala MM a ten si myslel,ze to je vat.tampon tak ju vyhodil do zachoda 😀 nejako to proste neobzeral,ani ho nenapadlo,ze to moze byt nieco ine 😅 samoska ,ze sa to nechcelo splachnut 😀 a ja si idem na WC a tam si plava moja labutienka 😀
nuz veronika bola asi viac nestastna ako ja 😀

sirinka
10. nov 2008

minkak no super...musela si byt v prvom momente dost prekvapena...

minkak
10. nov 2008

sirinka,no nechapacky---jasne 🙂
ale nevadi ja aj tak pouzivam stetec 😉 to uz by ma asi stvalo 😅
no nam sa uz stratili ine veci a nenasli sa.....napr.3 metlicky s lopatkou za dva mesiace 😀 vypada to tak,ze ich mala vyhodila...ale stale nechpem,ze by sme si to v tom kos nevsimli 😀 ,ale to uz bolo davnejsie

sirinka
10. nov 2008

minkak joj tak ja furt kontorlujem odpadky, mala ma maniu vyhadzovat vsetko do kosa 😀
ja na mejkap pouzivam iba vlastne prsty, tak o to snad nepridem...
no nic, idem do hajan...lebo zajtra nebudem vladat kukat panelak

minkak
10. nov 2008

sirinka tak dobru nocku,papa 🙂

janka1874
11. nov 2008

ahojte tak tiadne dlho smom tu nebol sledujem panelák ale väčšinou sa potom už k pc veľmi nedostanem no mne už riadne idú na nervy Bajzovci ako sa stále potrebujú rozprávať a ukazujú len to ako sa bavia o tom ako sa potrebujú porozprávať no proste ma to už štve, ale ináč bol Kordiak včera fešák som sa smiala a vravela drahému že možno aj jeho to raz čaká 😀 😀 😀

slaviq81
11. nov 2008

Janka, aj mne uz idu Bajzovci na nervy. A niekedy aj Janka, chudak Emilko.
Vcera som sa na Kordiakovi zasmiala aj ja, ale najviac ma pobavil Karol - Vinco Zigula 😀 😀 😀

janka1874
11. nov 2008

no Blichárovi sú moji obľúbenci sú proste suprový 🙂

monkula
11. nov 2008

Vinco Žigula bo lsuper.. a vôbec tá scéne, ako vyberali meno pre dieťa... 😀

sirinka
11. nov 2008

hej, to s tym menom bolo dobre, najme, ked sa angie dozvedela, ze sa tak volal jej svokor...
inac stary blichar je spica, ale pani janku by som preplieskala na jeho mieste, uz to trosku prehanaju...
no a ti bajzovci...myslim, ze casto to tak byva aj v skutocnosti, lebo podla mna on nema moc chut to riesit, tak to proste zahrava do autu...

sillas
11. nov 2008

aj ja si myslim že čo sa týka Bajzovcov tak je to typický príklad možno mnohých rodin v realnom živote..nechavaju veci tak...a ved sa to raz vyrieši.. 😀

zuzitka
11. nov 2008

idem kuknut reprizy aj z piatku aj z pondelka, lebo neviem o com tocite na predchadzajucich 4 stranach 😅 😅

ze silvia suvadova....... jak ste na nu dosli??? 😝 😝 😝 sa mi zda, ze bola v celebrity camp na JOJke... ne?

asitka
11. nov 2008

sirinka...pani Janu by aj ja niekedy vetrom chladenou ovalila....ináč naši v rk majú takú susedu...ale fakt by ste neverili, že v skutočnosti taká oná fakt existuje...aj keď mám dojem, že tá našich suseda, je ešte horšia... 😀 😀

a šak sa bajzovci idú rozvádzať??? ináč som kdesi čítala...že angie sa odsťahuje z bytu.. 😝 😝

slaviq81
11. nov 2008

Asitka, Angie sa asi odstahuje aby jej ten Edo nahodou neublizil, ved sa vyhrazal Karolovi, nie? A som strasne zvedava, kolko odpovedi na inzerat dostane Kordiak.

melory
11. nov 2008

angie asi pojde k rodicom a karol ostane zas s batkou

mamartinka
11. nov 2008

karol sa myslim vo stvrtkovej casti presne neviem stretne z neakou angelikou z inzeratu.ten kordiak bol vcera riadne pekne namalovany.a s tymi vlasmi este.no som nemohla,som sa sulala.a blicharovci s tym nocnikom ze pre Engye a ruzovy pre chlapca.no tiez dobry.Pani janka vzdy nieco vymysli.a kubkova mamicka ako prisla kubkovi otvorit tiez dobre.no skvely serial.

lucinka1104
11. nov 2008

Blichárovcov mám rada aj ja....Emilkov humor milujem 😀 No Janka veru občas zlostí 😠

No zaujímalo by ma koho tam mamička má 😕

A Zuza ako zistila, že čo je zač ten jej angličtinár tak sa už začína zaliečať manželovi 😝 aspion ja som z toho mala ten pocit, rozviesť sa chce hlavne MIchal, aby mohol mať vop februáry sex s Ivanou