Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
6. feb 2015

Baby Patko nema inaksi hlas?

mamartinka
6. feb 2015

Novy chlapcek a dieta v Panelaku- http://novaseria.joj.sk/c/joj/novinky/do-panela...

tomasko1997
6. feb 2015

@mamartinka zachripnuty hlas ma.Patko:-)

mamartinka
7. feb 2015
sari24
7. feb 2015

@mamartinka no ten nový chlapček je veľmi zlatý 🙂

sari24
7. feb 2015

@besnota ja som si najprv myslela, že vyšetrovateľ bude nejak namočený vo vražde, ale nakoniec volal asi len so svojim synom, ktorého ešte ukážu 🙂

...ale divný je stále 😅

mamartinka
7. feb 2015

Pondelok 09.02(Zbohom, Jakub) Terezka chce ísť ockovi na pohreb, napísala mu list, ktorý chce dať do truhly. Ako sa zachová Ivana? Romana pred mamou svoje tehotenstvo úspešne tají, ale iba do chvíle, kým do bytu nepríde Monika. V smútočnom zhromaždení je aj Milan Kordiak. Utorok 10.02(Závet ) Dušan chce, aby mladí odcestovali do Ameriky. Ako sa zachovajú Paťo s Romanou? Féder si kúpil dom a plánuje sa s Milenkou zosobášiť. Julke sa rúca svet. Egon má nedobrovoľne nového zamestnanca firmy. Cinege urobil nový závet. Budú jeho dcéry súhlasiť s rozdelením majetku? Streda 11.02(Boj o dedičstvo) Ani s tretím testamentom Cinegeho dcéry nesúhlasia. Ivana s Hofou chcú vedieť ako je to s Jakubovým podielom vo firme. Egon ich presviedča, že sa firme nedarilo a možno zdedia dlhy. Uveria mu?K Jane prichádza Inézkin frajer. Stvrtok 12.02(Posledná kvapka) Jana pošle pred večerou Inézkinho frajera do sprchy. Ivana začína podozrievať z Jakubovej vraždy Masláka. Tieto pocity má aj Hofa. Ivanina hádka s Marcelom sa skončí nečakane. U Fedora je návšteve Blady Mary. Fedor sa jej prizná, že je do nej po uši zamilovaný. Domov prichádza Monika.

mamartinka
7. feb 2015

Pondelok 16.02(Nemám už nikoho) Inéz rozvešala po okolí plagáty s Dunčovou podobizňou. Imre s Gejzom upozornia Janku, že na plagátiku chýba dôležitá informácia. Goran upozorňuje Ivanu na to, že s Terezkou sa niečo deje. Utorok 17.02(Nová stopa) Paťo s Romanou prežívajú ťažké chvíle. Romanine nenarodené dieťatko je v ohrození. Renátka prezradila Norovi veľké Egonovo tajomstvo. Vo vyšetrovaní Jakubovej smrti sa objavila nová stopa. Streda 18.02(Milujem ťa!) Maslák zisťuje u Bašky, za akým účelom Michal navštevuje Fábryho vo väzení. Inéz navrhuje Janke, aby sa na istý čas zbavili Dunča. Bude Jana súhlasiť s jej návrhom? Viola začína mať problém s financiami. Nečakane sa u nej doma zastaví Filip, chce dať ich manželstvu novú šancu a má skvelý nápad. Stvrtok 19.02(Ja tu končím) Michal urobil pri vyšetrovaní pacientky chybu. Príde pani Skotnická o svoje dieťa? Maslák kúpil Angie nové auto. Baby v bare jej naznačujú, že presne toto robia milenci, ktorí svoju priateľku podvedú. Silvinka oznamuje Michalovi, že ako sestrička v jeho ambulancii končí. Romana musí ísť do nemocnice.

mamartinka
10. feb 2015

Pondelok 23.02(Sťahovanie) Paťo vyhadzuje Romaniných rodičov z bytu. Nečakane prichádza Soňa, ktorá bude istý čas bývať v Dušanovom byte.Egon chce urobiť s Hoffou výhodný obchod. Okamžite jej vyplatí podiel z firmy, ale má podmienku. Pacientka Skotnická príde poďakovať Dr. Mráčkovi a zároveň povie jemu a Silvinke, že plánuje podať na Michala Bajzu sťažnosť za ohrozenie jej života aj života bábätka. Utorok 24.02(Je to vrah!) Inči chce opäť tancovať pri tyči, všetci sú proti tomu. Michal povie Ivane o svojom podozrení. Maslák má podľa neho prsty v tom, že kľúčový svedok zomrel. Na základe tejto informácie obidve uvažujú nad tým, či by bol Maslák schopný odstrániť aj Jakuba. Vyšetrovateľ Albert oznamuje Hoffe, že polícia vyšpecifikovala auto, ktoré bolo pri záhradnej chatke v čase Jakubovej vraždy. Streda 25,02(Vyhrážky) Blady Mary nečakane zmlátila Fedora. Boli príčinou kvapky od Violy? Egon si spomenie, že obálku s peniazmi mohol vytratiť v taxíku. Snaží sa dovolať do taxislužby. Baška ako manažérka kliniky ponúka Michalovi miesto primára. Silvinka konečne povie doktorovi Mráčkovi, prečo končí ako sestra v ambulancii. Julka je vystavená vážnym vyhrážkam od Fédera. Romanin otec zmenil názor, mladí nemusia cestovať do Ameriky. Má to však jeden háčik. Stvrtok 26.02( Končím!) Paťo začne o sebe pochybovať, má pocit, že Romanin otec má pravdu. Ivana oznamuje kočenám, že s prácou v poradni končí. Nechce byť každý deň s ľuďmi, ktorí jej pripomínajú Jakuba. Egon povie Renátke, že zvažuje skončiť s podnikaním. Plánuje odísť od Alice, kúpiť si nejakú chatku, mať kozičku, kravičku, chce farmárčiť. Angie navrhuje Maslákovi, aby bývali spolu s Lukáškom. Bude s tým Marcel súhlasiť?

tomasko1997
10. feb 2015

No ako mi.bola protivna Ivana este ked zila s Jakubom tak teraz ma moje sympatie.Jedina to hra ako v v skutocnom zivote.Je to dobra herecka

mamartinka
11. feb 2015

Baby to co bolo vcera v Panelaku som nepozerala.To co uz tam neda Kraus? http://www.topky.sk/cl/100313/1455947/Erotika-v... Idem teraz kuk opakovanie.

stastenka42
11. feb 2015

To uz Kraus naozaj nevie ako zvysit sledovanost! Traapne 😝

mamartinka
11. feb 2015

@stastenka42 hrozneeeeeeee ze.

dossy
13. feb 2015

.. mne sa to paci ako panelak zacal.. nikdy sa nikomu nevyhovie ..jednemu sa nepci to a druhemu to .. uz je to vopred dane ze to bude od veci lebo to tak uz vnimame... ale vynikajuco to zharala Ivana .. zamotal sa dej ...je to realnejsie tragicke a vtipne... nikdy nic nebude dokonale pre 100 percent divakov

mamartinka
15. feb 2015

Emilkooooooooooooo sa nam vracia- http://novaseria.joj.sk/c/joj/novinky/navrat-pr...

mamartinka
19. feb 2015
eva7780
19. feb 2015

no ten Romanin otec je riadny debil...