Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

bubadlo27
2. dec 2008

Sja som nasla len, ze k svehlovcom prichadza Milos Straka a koniec

minkak
2. dec 2008

bubadlo vazne??no teda idem kuk este raz 😅

bubadlo27
2. dec 2008

ja som to nasla len napisane v synopsii 😉

minkak
2. dec 2008

jaaaaaaaaaaaaaj no teda 😅 ty sikulka 😉
ja som isla len cez joj.sk v archive 😉

mexx
3. dec 2008

Esteze som nedopozerala do konca, tusim to spackali, ked sa tu vsetci rozohnuju... 😅
Mne sa v poslednej dobe nepaci, ako tam robia reklamu roznym instituciam alebo ludom. Akoze beriem, ze okato spomenu napriklad BakeRolls, ked to furt chrumu, alebo ze minule Kubko vykladal o super vyhodach poistenia Wuestenrot, ked ich sponzoruju... Ale naco tak okato rozoberali tu Banasovu knihu? Nemam nic proti Banasovi, naopak, je mi dost sympaticky, ale chvalit tam jeho knihu a Adeline schopnosti mi prislo dost odveci... 🙄 Alebo aj tie "pikosky" o Krausovsko-Chylkovsko-Rodenovskej rodinnej idylke...tak dost mimo deja... 😨

maybee
3. dec 2008

myslím si, že panelák chceli urobiť ako "skutočný panelák" plný "skutočných ľudí" a tak preto tam rozoberajú takéto práve aktuálne veci 😉 mne osobne to vôbec nevadí, ale ten wustenrot mi prišiel tiež dosť divný 😖

mikalove
3. dec 2008

mne sa tá reklama tiež moc nepáči,aj ked Emil išiel kupiť tú dovolenku dávali strašne dlhé zábery na cestovku,ale asi to k tomu patrí...panelák pozerám každy deň,Bajzová mi ide na nervy,mám rada Ivanu a Kuba..

mexx
3. dec 2008

Inac, baby, tak som na vas vsetky myslela, ked vcera zacal Panelak a ukazovali Agatu, ci skoci alebo neskoci...reku jak by sme to tu potom dobre rozobrali, taku radost by nam urobila... 😀 A ona takto...pche.

mikalove
3. dec 2008

aj ja som bola zvedavá či skočí,ona a jej sestra škrabáková /tak sa vola?/ -nula bodov. 😅 v regionalnych amaterskych divadlách by našli lepšie herečky 😅

monkula
3. dec 2008

babyy, ja uvidím Karola naživooo 😀
Bude u nás moderovať pre deti Mikuláša 😀 😀

sirinka
3. dec 2008

mikalove veru...tieto dve herecky, tazka hroza.... 😖
inac ten zaver ma trosku nasral...a este ma serie, prepacte za vyraz, ze v uputavkach na dalsi den daju vzdy to, co sa stane na zaver a vlastne sa nic viac nedozvieme ako z tych uputaviek....nejako im uchadza zmysel uputaviek...hm

majka35
3. dec 2008

monkula ... Karol a moderovať? ... tak to by som si teda aj privstala, aby som sa tam doterigala vlakom od nás z východu ... 😀

minkak
3. dec 2008

fiiiiha monkula,Ty si si ho tym snom privolala 😅

vesi
3. dec 2008

monkula, tvoje sny sa stanú realitou 😀 😀 😀 priznaj sa, že si to vybavila ty 🤐 😀 😀

monkula
3. dec 2008

a bude tu aj Juraj Kemka, to je Edo, nie? 😅

mexx
3. dec 2008

Edo je Marek Majesky, mam taky tichy dojem, ze Kemka je Darius. 😉

sirinka
3. dec 2008

darius nieeeeeee 😕 😀

monkula
3. dec 2008

fuj.... 😝 to je ešte horšie ako karol... 😅 😅

lekno
3. dec 2008

Darius, blééééééééé, mne pripadá taký slizák 😠 😝 😅

monkula
3. dec 2008

lekno, veru....
Pozdravial si maminu? 😅

lekno
3. dec 2008

Že váhaš 😀

monkula
3. dec 2008

a čo? Ona m nepozdravuje? 😅 😅 😅 😀

mamartinka
3. dec 2008

dnes bude v panelaku fackova.pani janka blicharova da facku markovi vasutovi.bude to napinave.

lekno
3. dec 2008

Jasné, že nech vám chutí a že mi máš poslať, keď som ti to už takto "vybavila" 😀
Tak šup šup s nimi, nech už sú tu. Nech sa olíznem 😝

monkula
3. dec 2008

na 😝 😝 😝

lekno
3. dec 2008

No a Vašut vraj potom Nitšnajderku zažaluje či čo 😨 😎

lekno
3. dec 2008

Čo som hus? 😀

monkula
3. dec 2008

ga ga gaaaa 😀 😀 😀
tak ,nech sa páči pani Lekno, podnos medvedích labiek ,len a len pre vás... 😝 😝

lekno
3. dec 2008

Kujééééééééééém, aspoň nepriberiééééééém 😅 🤐

monkula
3. dec 2008

no vidíš, ale tácku vrátiť 😀