Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mexx
4. dec 2008

Ale velmi rychlo to porodili. Dufam, ze aj ja budem rodit tak 10 minut. 😀

mexx
4. dec 2008

No tak toto ked je dve kila devatdesiat... 😀 😀 😀

tajo
4. dec 2008

to je macko..... 😀 😀 a tie vlasiská...... to už fakt mohli dať menšie dieťa 😀

mexx
4. dec 2008

Ja hned uplne zivo pocujem mojho otca - "To teda mohli aj lepsie vybrat, sak nikto neuverijavascript:addEmoticon('😀','vBody'), ze toto je cerstve decko...sak toto uz moze zacat kricat mama!" 😀 😀

mexx
4. dec 2008

Baby, oni mali predtym nejaku dilemu s menami pre malu? Lebo ja som myslela, ze to mala byt hned Terezka...a teraz tu riesia... 😕 Len tak, ze medzi cim vyberali... 🙂

sksko
4. dec 2008

no podla mna cely ten porod v tom serialy nejako odflakli a nakoniec to dali cisarskym.... to akoze cooooooo... a to babo na 2,90 teda nevyzeralo..len tie vlasky snad tolko vazili 😀

mexx
4. dec 2008

Cele to bolo velmi rychle...a Ivanka vyzera celkom culo a "neubolene" na to, ze rodila cisarskym rezom, nie? 😕
A ja by som dala Terezu, nie Tereziu... 🙂

minkak
4. dec 2008

babulky odhliadnuc od toho,ze je babo velke a to vsetko.....pekne to bolo natocene ako si ju zobral na ruky 😵
normalne ma to dojalo 😵

minkak
4. dec 2008

mexx oni riesili meno este na zaciatku,ked chcela mamicka aby to bola jarmilka.....

mexx
4. dec 2008

Minkak, no bolo to krasne a dojemne...len trochu "narychlo"... 😉

No to viem, ze riesili este Jarmilku... 😀 Len ze ci nahodou Kubo a Ivanka nemali este nejake ine varianty... 😉

mamartinka
4. dec 2008

tak co hovorite na terezku?ja som zrovna plakala ked ju kubko drzal na rukach.zlata je.joj aj ja ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem uz.

mexx
4. dec 2008

Ja som strasne na deti, takze sa pripajam k Mamartinke. 😉 😵

vesi
4. dec 2008

ja uz nechceeem 🤐 , ale tá scéna ma tiež dojala, pripomenulo mi to moje baby v tom veku, ked bábo odkveclo po krmení a mohli aj z dela strielať, boli KO 😀

k tomu cisárskemu - pokial len ležíš a máš pri sebe bábo, tak fakt nič nebolí, teda kým sa nepokúšaš vstať 😝 😀

minkak
4. dec 2008

nie mexx odvtedy to uz neriesili,aspon si nepamatam......uz to ostalo len na divakoch 😉 a vyhrala Terezka 😉

simka9122008
4. dec 2008

Ja som si tiež baby poplakala a pospomínala rok dozadu, keď sa my malá narodila, bolo to veľmi dojímavé až mám z toho ešte teraz zimomriavky

dadulka19
4. dec 2008

jáj,Terezka je krásna 🙂 a ako pozerala po Kubkovi,keď ju sestrička odnášala 🙂 no,héérečka rodená

minkak
4. dec 2008

dadulka,ano to som si aj vsimla,bolo to krasne 😵 😵 😵

sirinka
4. dec 2008

jeeej...bolo to pekne...odhliadnuc od velkosti baba a tych prstov v ivanke co je teda riadna blbost, to bolo pekne 😵

len ten rooming in tam nejako blbo zpropagovali, ved je to nemocnica baby friendly, takze by tam mal fungovat, ci nie...

ashley
5. dec 2008

ahojte.
Tiez som nepochopila preco mal tie prsty v Ivanke. Ale mala bola krasnucka aka vlasata.

mikalove
5. dec 2008

malá bola zlatučká,som zvedavá ako budú dalej s takym mimi účinkovať,možno bude stále spať ako malí Bajzovci... 😀

sendi
5. dec 2008

ahojte.ano,terezka bola strasne zlatucka a hlavne vlasata 😉 ked som to pozerala,vybavil sa mi moj porod.brrr

mamartinka
5. dec 2008

dovie ci sa ivana dozvie ze pocas jej nepritomnosti v ich byte hospodari kubkovi mamicka.ta bude rada az sa to dozvie. 😀

lekno
5. dec 2008

Vesi, labky máš v téme Recepty 😀
To už Ivana porodila? 😨 Včera? A to som čo robila, keď o tom neviem? 😕

slaviq81
5. dec 2008

Terezka ma 2.9 kg? Ved to uz mohli prisposobit a povedat ze sa narodila s vahou 4 a pol kila aby to posobilo realnejsie. Ale je zlatucka vlasata, juj na zjedenie

vesi
5. dec 2008

leknuš 😀 😀 keby si sa niekde v kúte nenapchávala labkami, tak by si si všimla aj, že ivanka porodila 😀 to máš za to, že sa nepodelíš 😀

lekno
5. dec 2008

Vesi, už som si spomenula. Šak ja som zadrichmalaaaaaaaa 😀 A normálne som dostala okno 🤐 😀

lekno
5. dec 2008

Ale práve som to dopozerala cez net. Ale že to dalo práce vôbec to spustiť. Stále mi išla len reklama, potom zasa nešiel zvuk... Ach jo 😉

mamartinka
5. dec 2008

vedeli ste totok.kordiak ma sestru.do serialu panelak pribudla nova postava.Milan sa totiz od otca dozvie ze ma,starsiu nevlastnu sestru,o ktorej cely zivot netusil.bude ju hrat KATKA BRYCHTOVA.Viac na JOJ.SK.

slaviq81
5. dec 2008

Mamartinka to fakt? Ja teda Brychtovu vobec nemusim. Dufam, ze sa tam nebude objavovat velmi casto.

mamartinka
5. dec 2008

SLAVIG POZRI NA JOJ.SK AK CHCES.SU TAM 2 VIDEA.JE TO FAKT.