Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mikalove
5. dec 2008

ja len nechapem,načo stale ukazujú Agatu,tá nech si najskor urobí poriadok v hlavičke..pripadá mi to také umelé naťahovanie ako zaujať niečím,ale už nikto neni na ňu zvedavý...Brychtová?no,nemam ju za bohvieakú herečku a už ju mam takú zaškatulkovanú do pošty pre teba,ale možno prekvapí,len dufam,že nie nemilo ako škrabáková... 😅

mexx
5. dec 2008

Mozno tam Brychtova pride a rozbehne "postarske" stretavanie, akoze zrazu kazdy bude chciet niekoho najst a budu dojemne stretnutia po rokoch a tak... 😀 Ved ak to teda bude tak ako vravi Mamartinka, tak je to namet ako z Posty pre teba - Kordiak mal sestru, o ktorej cele roky nevedel, a teraz sa zrazu stretli...ved mozno sa stretnu vdaka Poste pre teba...a urobi sa reklama aj Panelaku aj PPT...no koniec... 😀

slaviq81
5. dec 2008

Agata by veru mala ist za psychiatrom.
Na Ivankinom mieste by som sla urcite rodit k Dr Gregorovi 😀 😀 😀

monkula
5. dec 2008

ježííš, Brychtovú nie..... 😝 😝 😝 😝

mamartinka
5. dec 2008

inak z Brychtovej bude zevraj blondynka.preco ju nemate radi.ved posta pre teba je dobra.

mikalove
5. dec 2008

a poštár jano nech chodí s agatou 😀 😀 ,dufam,že tam nebudú za chvílu hrať noga a skrúcaný 😅

slaviq81
5. dec 2008

Mne osobne sa posta pre teba nepaci. Aj kvoli Brychtovej 😝

mikalove
5. dec 2008

ja to nepozeram lebo potom plačem 😅 ,brichtová je nudná,ona tak podebatiť s dochodcami ,tam sa hodí,no som fakt na nu zvedavá.

mamartinka
5. dec 2008

mne sa posta paci,nepozeram ju pravidelne ale na brychtovej sa mi nepaci ze je stale rovnaka.myslim vlasy.snad aspon ta blond jej teraz prospeje.ale to sem nepatri.

dadulka19
5. dec 2008

ups,ja že Panelák a ono sa tu o pošte rozpráva 😉 ....ale aj tú si rada pozriem 😉

tak sa nám tá Beta zase strčila do deja 😒 ,snáď ju späť nezoberú 😖

monkula
5. dec 2008

slaviq, presne.... Ani ja to nepozerám kvôli nej... tie jej hrané súcitné pohľady, vypúlené očo v nemom úžase, a to jej a-ha... aaaa.haaaaaa 😝

misulka1984
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamartinka
6. dec 2008

s tym panelak magazinom ma uz stvu.uz druhy tyzden ci nie 3 ukazuju ze tam bude zuzana bajzova a nic.zasa to bolo o dvojickach,miske,terezke ukazovali aj skutocnych rodicov.v skutocnosti sa vola andrejka.a aj o karolovom a enginim babetkom hovoril kraus.ze ho bude hrat lukasko a v panelaku sa tusim bude volat david.neviem presne.vsak zajtra opakuju.

maca793
6. dec 2008

a Agáta sa zbláznila? 🙄
stále vidí svoje nenarodené dieťa. ☹
a malá Švehlovka je stášne vlasatá a stášne veľká na novorodeňa 😅

ashley
7. dec 2008

Ja som v panelak magazine pocula opacne... ze to bude Lukasko Mazik a hra ho maly Davidko. Ale tiez krasnucke dieta.

ivuss01
8. dec 2008

ahojte, ja som zvedava, ako dopadnu Bajzovci, ako sa bude tvarit Michal, led uvidi Zuzku 😎

janka2121
8. dec 2008

niekde v popise som čítala že Bajza má už so Zuzanou jasno takže podľa mňa sa teda riadne nase.ie keď na stretnutie príde Zuzana

ashley akurát pozerám že očakávate bábo 23.júna. ja som narodená 23.júna 😵

a keď sme už pri mmalej Švehlovej aspoň nemuseli hovoriť že sa narodila trošku menšia teda okolo 49cm a 2950g hovorili myslím lebo vyzerala riadne veľká na menšie bábo 😅

arabeska
8. dec 2008

caute
toho maleho lukaska bude hrat kamoskin syn davidko 😵 😵 sme vsetci na nasu malu hviezdu pysn 😵 😀

petka_s
8. dec 2008

arabeska-a to sa ako k tomu dostal,hm? 🙂

mamartinka
8. dec 2008

arabeska to fakt.a uz je narodeny?pozeram ze mas obe deti v septembri narodene.7 a 27.super.aspon mas narodeniny pri jednom.

leva
8. dec 2008

No mamicka je zasa akčna,kubko bude mat zasa vytmavene od Ivanky 😝

egyptanka
8. dec 2008

leva, tak tak ... ale je mi trosicka mamicky luto. Ivanka je fakt dost kruta.

zuzitka
8. dec 2008

ale mamicka mala pravdu s tym zehlenim, nie? 😅

juuuj, na scene je kordiakov brat 😵

zuzitka
8. dec 2008

alebo to nebol brat? 😕

vesi
9. dec 2008

ahojte,
aj ja som zvedavá čo znamená, že Michal bude mať jasno ako je na tom so Zuzanou. Je možné, že sa naštve, ale naštvaná by tu mala byť Zuzana, že si potajomky píše s cudzou ženskou a vykecáva jej podrobnosti z ich súkromia....

katrin21
9. dec 2008

baby, ja som par asti nevidela, a zrazu ma svehlova bejby.. nemala ho mat neskor, az na Vianoce??? ako to prebehlo ??

arabeska
9. dec 2008

petka,jej frajerovi tam robi kamarat ale neviem presne co a spominal mu ze potrebuju maleho xlapceka ze ci by nexceli.a hej uz je na svete narodil sa 30.09 🙂

mamartinka,nooo nejako nam to tak vypalilo ze su obaja nasi xalani septembrovi,uz si z nas aj srandu robia ze 3 bude 17.09 😀

petka_s
9. dec 2008

arabeska 😉 take pekne,aj ja cem 😀

minkak
9. dec 2008

zuzitka koho myslis?
ma tam prist sestra,nie???

mikalove
9. dec 2008

potešila by som sa keby to bol kordiakov brat,už som bola vystrašená z tej brichtovej 😀 ,no som zvedavá čo bude dalej..kedy angie porodí?