Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

asitka
12. dec 2008

slniečková...práveže agáta hovorila, že je divné, že si na ňu pamatá...a vtedy jej mama povedala...to čo som už napísala...aj keď mne prišlo kus odveci...aby si ako 1,5 ročná pamatala...na niekoho...mne zomrel starý otec, keď som mala 4...a iba z foto si ho pamatám....

zuzitka
12. dec 2008

asitka, minkak .... vy kedy ste vstali???? 😕 😕 nervy moje .... ja som este o 9h drichmala 😅 😅 😅

obe mate kraaasne deticky 😀 kukla som si albumy, ked ste to tu spominali.... ja zvedavec 😵
minkak, vy ste obe rysulky?? zlate 😵

no idem si kuknut na nete vcerajsi panelak 😎 potom hodim nejaky komentar este 😝

zuzitka
12. dec 2008

s tou srnkou som sa zasmiala 😀 😀

a nepochopila som, co planuje Lucia na Kordiaka..... na co chce pozvat jeho byvalky??? 😨

a Bajzova fakt dufa, ze po tom stretnuti sa da vsetko do poriadku 😅 😅

mamartinka
12. dec 2008

dnesny panelak:(kradez).karol ma vazne problemy,ide mu o zivot.angie sa obrati o pomoc na policiu.Agatin otec zacne konat.pomoze svojej dcere Agate?Utorok 16.12.(betlehem).Milan Kordiak ma problemy s usporami.pomoze mu otec?Neo a Trinity sa konecne stretnu.na rande vsak prichadzaju viaceri. Streda.(Uspory).ako zareaguje Michal na stretnutie s Trinity?Emil Blichar sa so svojimi teoriami trochu preratal.Jakub nadalej patra po ivane.najde ju?19.12.(vianocny darcek).Jarmila svojim postojom,k Jakubovym problemom prijemne prekvapi aj Ivanu.Luciin plan vysiel na 100%.v bare sa stretava zaujimava spolocnost.a este Pondelok 15.12.(druha sanca).ku Karolovi a Angie prichadza Betka.jej zmena v spravani obidvoch sokuje.uveria jej?Jarmila sa postara o dalsi rozruch u mladych Svehlovcou.Ivana odchadza z domu. dodam aj Stvrtok.(zoznam).Straka skupuje akcie od Jakubovych klientov.ako zareaguje Svehla?Kordiak zveri uspory svojmu staremu znamemu.Tot buduci tyzden.

claudinka
12. dec 2008

mamartinka sak to tu uz bolo napisane, ci sa mylim? 😀

zuzit tak s tou srnkou som sa zasmiala veru aj ja.. cely jakub 😝
a tu luciu som nepochopila maximalne ani ja..

a s tou agatou by to uz mohli ukoncit.. je to otrasne trapne

mikalove
12. dec 2008

mamartinka a prečo bude jakub patrať po ivane 😕

ivuss01
12. dec 2008

baby, inak ked prisla betka ku angie prosit o izbu, co tym myslela, aby angie verila karolovi? ved pokial viem, nic s nim nemala, alebo sa mylim? zda sa mi, ze zasa zacina betka intrigovat, a to sa este nevratila, byt angie, podnajomnika by som nezobrala, ved ona zaraba na piesnach, co vydava ci nie? ci je podla vas na tom zle, ze potrebuje podnajomnika? netusim, ake su ceny v blave,? 😕

dada2007
12. dec 2008

mikalove..lebo Ivana zmizne...bude ju hľadať...objaví sa až po 3dňoch 😉

mikalove
12. dec 2008

čože? a terezka? no som zvedavá...a prečo nebude panelak od januara do marca?

ivuss01
12. dec 2008

taaaaaak to som zvedava aj ja 😠

mamartinka
12. dec 2008

no nic to.radsej sem pisat nebudem.

leva
12. dec 2008

Ja si to rada precitam aj 2 krat 😀 Juj Karola mi je luto 😔

misulka1984
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzitka
12. dec 2008

ten co doniesol Lucii kvety... on nebol len najaty, aby kordiak ziarlil??? mi to tak pripadalo... 😝

otrivinkajanka
12. dec 2008

nechapem preco neukazali co bude nabuduce doteraz to vzdy davali a dnes nie
dnes som citala,ze od januara nepojde panelak ze az od marca aj kutil aj crepiny najlepsie programy stiahli a budu davat nejake primitivne reprizy serialov to ma fakt na..ali 😠

mamartinka
12. dec 2008

prepacte ze sa votrem ale panelak ze ma byt do 26.januara zastaveny.zdovodu slabsieho sledovania.a prepacte ze sem pisem.

mikalove
12. dec 2008

ja som dnes čítala že tv joj sťahuje svoje domáce programi ale nie je to koli sledovanosti,vraj koli kríze,je to v dennej tlači.a ten straka čo planuje ked ukradol zoznam?dufam,že to skončí napínavo a budeme čakať dva mesiace zvedavé 😒

mamartinka
12. dec 2008

panelak sa na 3 tyzdne pozastavi koli slabsiemu inzertnemu obdobiu.na obrazovky sa vrati 26.01.2009.

mikalove
12. dec 2008

všade píšu inak,to mam najradšej 😠

leva
12. dec 2008

mamartinka a preco by malo vadit ze sem pises?Ja som spokojna s infoskami co sem davas 😉

mamartinka
12. dec 2008

levy mam pocit ze tu podaktorym zavadziam.som rada ze ty si vinimka a stojis pri mne.dakujem.

leva
12. dec 2008

mamartinka nemas zaco 😉 a ked tu niekomu zavadzias,to je jeho problem,ale myslim ze vetcina sme radi ked si mozme precitat nove info tu a nemusime behat po strankach.

ashley
12. dec 2008

mamartinka aj ja som rada, ze pises. Sice sem neprispievam, ale casto citam.

mamartinka
12. dec 2008

dakujem ashley aj tebe.idem uz off.majte sa a zelam prijemny vykend. 😉 🙂

leva
12. dec 2008

podobne,pa

zuzitka
12. dec 2008

mamartinka ... nestresuj ... za to, ze ti niekto napisal na tvoj prispevok, ze uz to tu bolo raz napisane, nemusis sa odtialto hned zdekovat 😉 nebolo to myslene urcite zle, len si si to vzala moc k srdcu... ze? 🙂 🙂

mamartinka
12. dec 2008

😀 😖

zuzitka
12. dec 2008

minkak .. ty kde si? 😕 este sa korculujes?

asitka
12. dec 2008

zuzi...aj ja kukla tvoj album...tuším chcem Samka za ženícha pre moju Emušu 😀 taký je rozkošný 😀 😀

MInka.....ta de si??? čakááám...dobrú noc nemá kto popriať 😀 😀

ináč ma Bajzová už kvalitne rozčuluje...vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠

minkak
12. dec 2008

tu som caute 🙂