Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

simka9122008
3. máj 2008

Ahoj Lindika ja ho priam žeriem 😉

danulka2
3. máj 2008

ahoj lindika. Nam sa paci. Ale neuveris, no najpozornejsie ho sleduje nas maly 😀 .Ked zacne panelak, tak sa usadi a takmer ani nedycha 😀 😀 😀 .Az sa smejeme, ze ho to bavi viac ako rozpravky 🙂

bianca
3. máj 2008

aj ja sldeujem aj ked nie tak poctivo ako na zaciatku

janka196
3. máj 2008

ahoj, no ja som riadne namotana na ten serial 😀

leva
3. máj 2008

Anoooo,paci sa mi tento serial.

diddi
3. máj 2008

no ja mam zas uplne iný nazor...podla mna je to primitivny serial, podobne ako susedia, alebo ten ich uragan

bubba
3. máj 2008

ja neznasam tento serial a jeho hlavnu predstavitelku

diddi
3. máj 2008

presne tak bubba, mam pocit ked som to videla, ze coskoro zaspim pri nej...hrozne si dava pozor ako vyslovuje

tamia
3. máj 2008

ahoj,
nejde mi do hlavy:
na stránke www.panelak.sk som siprečítala, že agatá si ten byt kúpila sama kvoli tomu butiku a teraz jej ho otec prenajíma a vyhadzuje ju odtial. Tak ako to je?
Čitala osm to v sekcii kde sa píše o jednostivých postavách.
Tiež píšu, že agatá je rozumná a mne sa nezdá. Zdá sa mi taká sliepka s tým masážnym salonom. Na čo čaká, že jej budú zákazníci chodiť sami od seba? 🙂

bubba
3. máj 2008

ako mne nesedi ani herecke obsadenie,ani hudba,ani story na styl"mexickych telenoviel"ako ale vsetci co poznam su na tom zavisli(sak ano ked ine nic nedavaju v TV).....teda ja som tomu na chut neprisla.zato ordinaciu si rada pozriem.... 😀

diddi
3. máj 2008

no, asi to bude tym, ze si scenaristi nepamätaju, co napisali v uvode 🙂

bubba
3. máj 2008

a nemusim ani "Ano,milacik"ani "normalnu rodinku"to uz je total od veci stale to iste....ani susedov som moc nemusela(zato mala ich ma rada cize je to nieco vhodne pre dvojrocne deti 😀 )a uragan a pod.talafatky to uz absolutne nie!!!brr

diddi
3. máj 2008

presne tak...infantilna zabava!!! 😠

kluara
3. máj 2008

ja som z paneláku videla jednu časť a nechytilo ma to vôbec za srdce, takže vôbec nesledujem

kili
3. máj 2008

no mňa dosť rozčuluje, že ako všade dali na 8mu tie priblbé seriály a normálny film sa tam už nedá pozrieť 🙄 😠 a tak vždy skončíme, že pustíme Spektrum al. Discavery

diddi
3. máj 2008

no veru tak to je, pretoze v TV je "vojna" medzi Krausom a Marcinom, tak sa predhanaju kto co ponukne a TV beru vsetko, pretoze tento druh zabavy je velmi lacny a namotava divakov...film musia kupit a nie je to lacna zalezitost...jeden bugget kde je trhak plus podmienka odvysielat dve telenovely stoji TV okolo 5mil....tak preto tieto blbosti o 20.00

kili
3. máj 2008

diddi, no, však to je hrozné a teda ma dorazilo, keď chodili susedia o 20tej a opakovanie v ten istý týždeň zas o 20tej 😲 🙄 😠

diddi
3. máj 2008

ide o to, ze vacsina stredneho a vychodneho Slovenska to pozera, takze im to robi rating - divakov

cairka
3. máj 2008

diddi, lde si prišla na to, že väčšina stredného a východného slovenska 😀 😀 😀 , to je dosť zaujímavá info 😝

diddi
3. máj 2008

neprisla som na to...to je fakt...sledujem rating

ankaa
3. máj 2008

Ja Panelák sledujem pravidellne, pokiaľ mi ho doma niekto neprepne. Páči sa mi tento seriál 😉

cairka
3. máj 2008

dobre no, ja len že som zo stredného slovenska a poznám len veľmi málo ľudí, čo by to pozerávali pravidelne, tak sa mi to moc nezdalo. a kde si ten rating môžem kuknúť?

diddi
3. máj 2008
cairka
3. máj 2008

diddi, dík, kukla som to, ale nenašla som tam to delenie podľa krajov 😒

falco
3. máj 2008

Lepšie ako tie sitcomy typu susedia, priateľky, normálna rodinka, áno miláčik, atď ... Ujde celkom, pozriem si ho celkom rád.

briluxina
3. máj 2008

My sme ho zo zaciatku nesledovali lebo ked som videla tu "zamdletu" prvu cast tak som si povedala tak to je riadny trapas. No ked sme si nahodou zapli o niekolko dni neskor tak sme sa aj zasmiali a chytilo nas to a veru ze ten serial sledujeme kazdy vecer.

dadulka19
3. máj 2008

ja pozerám 🙂 a rada 😉

katy09
3. máj 2008

ahojte aj nam sa panelak moc pači.....pozrieme si ho a sem, tam sa aj zasmejeme 🙂

majina.b
3. máj 2008

u nás panelák sleduje celá rodina, je fajn že ho posunuli na 20.10 hod.

diskusia medialne http://medialne.etrend.sk/televizia/diskusne-fo...
sledovanosť:
http://medialne.etrend.sk/televizia/grafy-a-tab...
stranka, môžete napísať aj odkaz
http://panelak.joj.sk/

maca793
3. máj 2008

jasné je to super a niekedy ma žere to, že reprízy zmeškám len preto, že som s deťmi von ☹