Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

leninka75
13. feb 2009

celkom pekná baba

minkak
13. feb 2009

www8www8 dakujeme za infosku 😉 no priezvisko mi je veru zname z dabingov ,ale nepoznam ju,aj ja som si vsimla,ze v tej posteli bola kocka 😉

mirela
13. feb 2009

Imro je super, aj Angelika, trosku to tam spestrili 🙂, Bajza je chrapun, ide mi na nervy 😝, tak isto Karol, to sa môze stat len vo filme, ved ta Martina je hrôôôza, ako general. Urcite sa nebude zatial rozvadzat nikto, ved to bolo aj v uputavke ze to budu Bajzovi, ved Angie je este v nemocnici, tak nic netusi co sa deje doma ... Ivanka nam trosku zacala "ziarlit", resp. je nakopnuta, ved Vierka ...

mikalove
13. feb 2009

tri časti som nevidela,oplatí sa kuknuť na nete?

lekno
13. feb 2009

www8... dík za info 😉
Podľa hlasu som pani "Fazuľovú" (Beanovú) poznala, len som nevedela o koho ide 😝 😀
A najlepšia bola v ukážkach na dnes, keď sa pýtala Lucii v bare: " a vy sa takto stále dotýkate rukami?" (Akože Imro s Luciou)
a Lucia, že: "nie, to sa stalo náhodou" a pani Fazuľová s takým úsmevom že: "tak si na to dávajte pozor" 😅
"Fazuľovci" budú tuším najlepší a najvtipnejší z celého Paneláku 😀 Už sa teším na večer 😝

claudinka
13. feb 2009

aj ja sa na nich tesim..

a jak betke strelil.. karol ale tiez neni normalny.. dilino

hasleerka
13. feb 2009

ahojte, k vám sa aj ja pridám, poctivo sledujem paneláčik a ked nestihnem, chytro pozriem na nete ... aj pre mna je Imro super, vzdy sa na nom zasmejem ... no a Karola by som za muža nechcela ani zadarmo 😀

slaviq81
13. feb 2009

Imro je taký dobrák ťuťmák 😀

zuzitka
13. feb 2009

mikalove ... jasne, kukni vsetky casti, lebo budes mimo deja 😀 😀

inak nechapem baby, ktore sem pisu, ze: ... sorry, ze sa vam sem vtirnem ... sak piste vsetky 🙂 ved to je pre vsetky panelacky 😀 😀 😀

ja som tu facku akurat nevidela, kukla som uz po nej, jak si beta drzala tvar 😕

maca793
13. feb 2009

baby a tá Imrova kráska je ale kráska 😀 😀 😀
normálne som mala včera večer chuť aj cez telku jej jednu vraziť ale ináč je to super seriál teším sa na dnes

jaja0110
13. feb 2009

zuzitka- jooooj to si o vela prisla, tak je dobre lizol ze stena jej dala druhu 😀 😀

jaja0110
13. feb 2009

mikalove- nevahaj!!!! 😀 😀

mamartinka
13. feb 2009

no co dievcata.ako.ideme na Imra a ostatnych zachvilu nie.Zuzitka vitam te.

zuzitka
13. feb 2009

si tu facku asi kuknem na nete 😀 😀

mamartinka ... diky za privitanie 😎

abetka
13. feb 2009

no ja som zvedava ako to dopadne u bajzovcov 🙂

zuzitka
13. feb 2009

... co im karol chce povedat???? 😕 😕

claudinka
13. feb 2009

nechapem,vsak on za to predsa nemoze..a som smutna z bajzovcov

mamartinka
13. feb 2009

no uz mame aj hruskove hovno. 😀.zuzitka karol im hovoril ze mu maju dat druhu sancu a ze sa mal o Angii lepsie starat.

mamartinka
13. feb 2009

no zvonil Michalovi budik.a chudak Kubko.mamicka mu bude tyzden chybat.ten sa akosi boji o mamicku. 🙂

mexx
13. feb 2009

Teda...normalny rozvod v Sudnej sieni... 😎 😀

claudinka
13. feb 2009

tak to jetrapne,s tou sienou..

mamartinka
13. feb 2009

baby to co tam dali.to uz su akoze rozvedeny?a Imro aku mal capicu? 😀

mexx
13. feb 2009

To som s tym rozvodom ale mierne v soku. Lebo sak ked to furt len riesia a nic sa nedeje, tak som cakala, ze sa to bude vliect tak dlho, ze sa nakoniec ani nerozvedu... 😅 A toto bolo tak zhurta...

zuzitka
13. feb 2009

ja som sa bala, ze karol chcel povedat rodicom, ze sa mu luuubi martina 😀 😀 😀
a on to chcel vazne povedat 😅

no jo, uz su rozvedeni 😒

mamartinka
13. feb 2009

dufam ze este sa Karci z Angie nerozvedie.a Ivanku uz mame v praci.a Kubko nestiha.ja ze to predsa len ta Mamicka vyhraje.a Kubko je z nej akosi chory.no ved co on bez mamicky ked ju neuvidi.chudatko.ved sa ma prestahovat k nej.

mamartinka
13. feb 2009

a Ivanka stale chut.Kubkovi sa akosi nechce.co to. 😀

abetka
13. feb 2009

jaj som zvedava , koho si nabali zuza 😀

mamartinka
13. feb 2009

ja myslim ze Zuzana sa da dokopy z Agatinym bratom.moj typ.uz ked sa raz stretli to vyzeralo ze sa mu Zuzana zapacila.a tusim aj on jej.

abetka
13. feb 2009

ale ved je o dost mladsi a neviem, zeby sa mu zapacila aj s 3 detmi. ??? Tak to bude mat jeho ocko radast 😀

mamartinka
13. feb 2009

no len moj typ.mozno to bude niekto iny.