Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

hasleerka
22. jún 2009

mamartinka, žeby si ty na to zabudla, ved sme sa tu už o tom bavili že niekto zomrie ... možno to bol jej otec a možno to bude mamička

majina.b
22. jún 2009

všimli ste si ,že Imro ma podobnú mimiku ako Lucia, keď obsluhoval Braňa?

monkula
22. jún 2009

imro bol dnes trápny... 😝 😝 😝

zuza vyzerala ako stará vyžilá rockerská štetka 😝

majina.b
22. jún 2009

no najtrápnejši ani neviem či Milan/Agata alebo Michal/Ivana

angelik
23. jún 2009

teraz som to pozrela v archive

mne sa pacia tie saty prave preto, ze su take uletene 😉 🙂
a Agata je s Milanom trapna
a tesim sa, ze Lucia dala Branovi kopacky 😀

chudera Zuzana, asi ta reklama bude nejaka katastrofa, ako pomsta sefa 😒

lenka_66
23. jún 2009

reklama na tampony.

angelik
23. jún 2009

to fakt?

mamartinka
23. jún 2009

ano bude to reklama na tampony.

evea80
23. jún 2009

na tampony??? Hehe, dobra pomsta 😀 Aj ja sa tesim ze Brano dostal kopacky, je mi uuuuuuuuuuplne nesympaticky 😒

lenka_66
23. jún 2009

podla mna sa situacia s mamickou ukaze az v novej serii , aby bolo vzruso.a vlastne asi v kazdom byte bude nieco nedoriesene.

penny13
23. jún 2009

Ahojte. včera som nemala čas a v programe som čítala, že dvojičky to tentokrát prehnali. Čo urobili?

mamartinka
23. jún 2009

penny13 az dnes to dvojicky riadne prezenu.tak si este nic nezmeskala.neviem co urobia ale budu aj v nemocnici.to bude tusim zajtra.

honey023
23. jún 2009

No ako poznáme dvojičky, je možné všetko 😀 ...vidím to tak, že tento týždeň tam budú samé nedoriešené veci a potom si počkáme dve mesiace na rozuzlenie 😀

angelik
23. jún 2009

dalsi tyzden uz nebude panelak?

ada085
23. jún 2009

tusim tento tyzden je posledny. a budu davat aspon reprizy?

mamartinka
23. jún 2009

este v pondelok 29.06 pojde uz finale 3 serie.

eva7780
23. jún 2009

kukate?

leva
23. jún 2009

No dvojicky sa veru potrestali.Miska dnes bola zlata,ako bolo vidiet ze za kamerami jej niekto nieco ukazoval,ako sa tam smiala 😀 Dobre ze sa Lucia takto rozhodla a poslala toho Brana paaaaa.

honey023
23. jún 2009

Inak je super, že si tvorcovia čítajú rôzne diskusie na internete, myslím si, že na základe tých diskusií odstránili to, že Zuzana mala často malú Mišku na rukách a taktiež aj rozrozprávali malú Mišku 😉 ...jo, jo Lucia urobila správnu vec, ale podľa mňa sa jej za to Braňo pomstí a škoda, že neukázali viac z tej žúrky - rozlúčky so slobodou.

dada1212
23. jún 2009

honey023 Nemyslím si, že čítajú, už len z toho dôvodu, že tie diely boli natočené možno ešte skôr ako ste o tom diskutovali.
Podľa mňa sa len Miška trochu osmelila, predsa tam už býva často, pozná tých ľudí, tak už nie sú pre ňu taký cudzí.

majina.b
23. jún 2009

ja som si myslela ked u milana niekto zvonil na konci časti, že to bude eva (škrabakova) no ale bol to starý kordiak, aby bola zapletka

honey023
23. jún 2009

dada: ale to s tou Miškou sa riešilo nielen na tomto fóre a už dávnejšie možno niekedy v marci (?), neviem... ale bolo to už dávnejšie a mnoho vecí už upravili na základe diváckych ohlasov, keď bol ešte Panelák magazín, tak to tam aj hovorili...

leva
23. jún 2009

Aj ja si myslim ze sa Miska uz viac osmelila a je jej to tam uz prirodzenejsie.honey mohli veru ukazat viac zo zurky,no hlavne ze sa Imro nezacal vyzliekat,ked pozeral ako vyhorana mys 😀

dada1212
23. jún 2009

majina.b Aj jaa, bud že to bude Eva alebo Ria, prípadne Maslák.
Ale celkom nechápem, čo mu má Milan vysvetlil, nad čím sa starý Kordiak čuduje, ved mu Milan povedal že na jeho účte sa budú objavovať a následne odchádzať rôzne čiastky a on s tým súhlasil. 😝

leva
23. jún 2009

Na co ta Zuzana bude robit tu reklamu??neviete?co si myslite,boli tu tusim spomenute tampony,ale tvarili sa ako keby to bolo nieco strasne,tak tampony asi nie.

majina.b
23. jún 2009

nepochudle Lucia, včera bola na joj v profesionaloch, a bola plnšia v tvary, ani oči jej nebolo dobre vidieť.

Zuza na rozlučku mohla pozvať i Dadku, i ked sa opäť rozkmotrili, aspoň zo slušnosti..

dada1212
23. jún 2009

lava Mne sa zdajú tampóny dosť strašné, hlavne preto, že je to trochu intímna záležitosť, ja by som na tampóny reklamu určite nechcela robiť....

majina.b
23. jún 2009

no som zvedava aj na Jarmilku, nech nezomrie, ale neviem si predstaviť čo by hrala od septr.

alebo by ju dali do hospicu???

leva
23. jún 2009

no ale ved tie reklamy su uplne v pohode v televizii,ved tam len behaju,ako sa mozu pohybovat,co mozu vsetko robit.