Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

leva
14. máj 2008

Ada,tak ako pisalajerryjanka,capaty je hore kopytami 😀 Agatin fotrik daval vypratat salon a pri tom zbadal kordiaka s ex manzelkou a dcerou,hned referoval doma Agate co videl.Richard sa vratil,Imro odchadza(chudak dufam ze nie do vezenia),vratil sa aj Karol,no este nic netusi.Svehla sa pol serialu hrabal v skodovke aj s Blicharom,Blicharovci riesia problem kam dat Dunca,ked pojdu na dovolenku,vraj kordiakovi 😀 Ivanka tam bola dnes len troska,vyhadzovala na oci mamicke ako jej Kubko znicil terapiu.Kordiakova dcera vraj prestala rozpravat,kvoli nezhodam a hadkam jej mami v byvalom vztahu.

leva
14. máj 2008

Jaj a este na konci sa v Ordinacii u Michala objavila nova sestricka.

leva
14. máj 2008

dadulka,jasne ze nieje,mozno to len tak vyzera,ked je pichnuta v kazdej r..i,ved ziadnu poriadnu rolu este ani nehrala,tiez dufam ze tam nebude dlho 😝

ada78
14. máj 2008

levi - dik 😉 zachranila si ma. 😀

leva
14. máj 2008

😉

tribitka
14. máj 2008

musím sa zastať Karin, ona je v súkromí straaaaaaaaaaašne zlatá baba, vždy poradí, pomôže, je s nou neskutočná sranda, stále je dobre naladená, vôbec sa nehrá na niečo viac..... 😵 aj ked ako herečka.... 😒

simonko
15. máj 2008

to ona s dcerou su akoze kordiakova exrodinka?a ta ria co ju hrala paulovicova?ta mu je zas co?ja mam v tom dobry chaozzz

radoslava
15. máj 2008

Caute som nevedela ze je tato tema.
Odkedy zmenili čas vysielania tak nepozeram lebo nestiham prave vtedy sa uspavame.
Simonko ako si dobre pamatam Ria je Kordiakova byvala chodil s nou 1 rok a vraj kvoli nej opustil manzelku ale Ria tvrdila ze ich manzelstvo sa rozpadlo uz ked sa vzali.

dadka212
15. máj 2008

Tribitka my nehovoríme o tom aká je Karin v súkromí len že ako herečka je teda mizerná a veľmi preafektovaná 😀

dadka212
15. máj 2008

teda ešte, že svoju dcéru všade vceperí 😝

otrivinkajanka
15. máj 2008

no baby poviem vam,ze ta hajdu to strasne zle hra je horsia ako rakova neda sa na nu pozerat je to jedno aka v sukromi je ale ako herecka stoji za,,,,,

majina.b
15. máj 2008

Karin Hajdu som videla včera po prvý krat hrať, no je veľmi slaba, amaterka - neštudovaná herečka...

vesi
15. máj 2008

mne sa hajdu nepáčila ani ako moderátorka, ale dcérku má peknú 🙂

abetka
15. máj 2008

naozaj ma krasnu dcerku 🙂 . Ale to je asi po manzelovi, lebo ona je otrasna. Ja som zvedava ako to dopadne s Agatou a Kordiakom

otrivinkajanka
15. máj 2008

a ja som zvedava ako bude bajza reagovat ked mu do ordinacie vstupi krasavica michaela,,,,,,,,,,

janka1874
15. máj 2008

ahojte
no to aj mna zaujima ako to dopadne s Bajzom a tou novou sestrickou
predpokladam ze medzi agatou a kordiakom bude koniec ved nejako to musia ukoncit ked odchadza zo serialu no mohli tam fakt hodit nejaku novu tvar a nie tu Hajdu jej dcerku tam mozu nechat je fakt peknucka

mamartinka
15. máj 2008

baby ked chcem na nete pozret reprizu panelaku stale mi tam cosi ako keby v tom buchalo alebo listovalo.neda sa na to pozerat.ako si to mozem kuknut? ☹

janka196
15. máj 2008

mamartinka to je ta blba reklama na jericho. mne to robi akoby morzeovku. hore na stranke sa to da vypnut 😉

mamartinka
15. máj 2008

boze akosi to tady blbne.da sa to vypnut ale potom nepocut co rozpravaju.

mixka
15. máj 2008

ako sas to da vypnut ??? lebo mne to tam tiez strasne susti a ked vypnem vpravo hore, tak nepocujem nic 😀

janka196
15. máj 2008

baby no v tom pravom hornom rohu je taka znacka na stisenie zvuku tej reklamy. mne to funguje

mixka
15. máj 2008

janka, ale ja ked vypnem tu znacku, tak sa mi vypne vsetko 😠

janka196
15. máj 2008

hmmm tak to nechapem, idem este raz vyskusat ci mi too pojde. lebo rano som pozerala panelak z archivu a aj ked som vypla to jericho tak zvuk mi isiel 😅

janka196
15. máj 2008

no mne to fungiruje. vypla som tu morzeovku, dala som archiv, panelak a islo mi normalne aj so zvukom

mixka
15. máj 2008

super a to som sa tesila, ze si pozriem 😢

janka196
15. máj 2008

mixka ked tak ti ostava uz iba repriza 😉 ja som vcera nestihla tak hned rano ako som oci rozlepila tak uz som aj pustala z archivu 😀

mixka
15. máj 2008

zavislost je mrcha 😀

janka196
15. máj 2008

mixka 😀 😀 u nas fici konik panelak a ordinacia 😉 uz aj drahy je nato naflipovany. pride z prace a pyta sa co noveho na konovi 😀

zuzitka
15. máj 2008

no ja si to budem asi radsej nahravat na video 😀

vesi
15. máj 2008

zuzitka, ja ked nestíham, tak nahrávam na video, potom si to pustím ked mala poobede spí 😀