Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lussy23
1. dec 2011

@limoncino a ten plač čo vtedy vychadzal , keď bola u nich angi mama. Ako keby mal 1rok... veď ked ma dieta zle sny tak kriči mama, alebo pride samo...

trdielko149
1. dec 2011

ahojte baby pre mna normalne panelak straca na "bodoch" asi to fakt prestanem pozerat ..cela minula seria sa tocila okolo otehotnenia sonicky to naco bolo dobre to natahovanie serie a teraz bum bac sona chudatko ☹ cele to spravili lebo nevedia zohnat malinkate babatinko ?? pani janka super s tym kolacikom ..mne aj slzy vyhrkli ked sa to stalo ... betka je super herecka straasne krasne ziena je to aj mila je len ja chcem aby mala dieta s matusom!! 😝 bajza a patrik no comment ..a kočeny su super dufam ze ta akcia mikulasska sa im vydari nech Ivana da peknu bodku za karierou .. nech ukaze debilovi bajzovi ze nie je posledna chudera co sa mu stara o decko kym on trtuli s kadekym ... fuj! a baby ..mne uz ide na nervy aj debilko Imro 😅 uz sa obcas ani zasmiat neviem na tych trapnostiach ...

majina.b
1. dec 2011

@trdielko149 😀 😀 😀
dnes imro zaperli 🙂

happy3
1. dec 2011

a Sonicka zo serialu odide? 😖

majina.b
1. dec 2011

@happy3 .....a prečo by odchádzala??????

ma77
1. dec 2011

@lussy23 Presne aj mna toto napadlo ten plač vychadzal z izby akokeby male babätko plakalo a nie 3ročne dieta 😲 😲 😲

happy3
1. dec 2011

@majina.b ja neviem len mi to tak vcera pripadalo 😝

limoncino
1. dec 2011

Mne Imro nikdy nepripadal vtipný, takýto jednoduchý humor je mi úplne cudzí, ja radšej inteligentný humor ako Frasier, BBT a podobne, toto nie.. 😝

lussy23
1. dec 2011

@trdielko149 presne tak, úplne súhlasím. Inak Klarika držala v rukách len perinku, v ktorej bola možno len nejaká bábika... Pokojne to mohli tak urobiť aj pri soni...

andrea.m
1. dec 2011

bože ten karol je debil. kuska romantiky nemá v sebe.

bóóóóžinku chudiatko sonička,dúfam že bude Ok

andrea.m
1. dec 2011

@limoncino Frasier ti pripada inteligentný humor?????? 😲 podľa mňa je práveže hento primitivizmus najhrubšieho zrna 😝

happy3
1. dec 2011

@andrea.m sak mu Mirka nema slubovat taku kravinu 😕

adelaida33
2. dec 2011

tak som si kukla časť zo stredy i včera:
viem, že viaceré ste tu písali, že studenkovú nemusíte, ale mne sa veľmi páčila teraz v týchto častiach, ako hrá maslákovú doučovateľku nemčiny..., aj jej "stretko" s jurijom v bare... a potom hore u masláka s tým koňačikom... 😀 no dobrá je to herečka, musím uznať.
brutál pre mňa bolo, ako tam sonička ležala na nemocničnom lôžku po tej hrôze... a nad ňou visel "obraz" (veľká fotka) milého, pekného bábätka 😖 😢 .
smiešno mi bolo, ako teta janka vykričala ujovi blicharovi, že ho mamička rozmaznávala, ked mu do bublaniny dávala odkôstkované ovocie... , jáááj 😀 .

adelaida33
2. dec 2011

a ešte som zabudla, že sa mi nepáčila reakcia angie: ... šperkov žena nemá nikdy dosť... 😖 😕 😖 krava.
a páčil sa mi kordiak, ako šiel domov a zbadal karola s ľubkou v objatí a potom studenkovú s maslákom... a že: nič mi nevysveluj! nechcem nič vedieeeť! 😀 😀 😀

adelaida33
2. dec 2011

a zdá sa to ešte niekomu alebo len mne? že sa filipova mária a ivana švehlová (schwarzová) tak straaašne charakterovo podobajú??? 😖 😖 😝 😝

majina.b
2. dec 2011

@adelaida33 MNE iVANKA pripomína Janžurovu, mimika ako cez kopirák, a mária, má malo vstupov, aj tie su hysterické tak je len do počtu

limoncino
2. dec 2011

@andrea.m áno, Frasier je seriál s inteligentným humorom.. . neviem, čo je primitívnejšie, či Imro, ako komolí cudzie slová a teraz všetci sa smejme, aleb oFrasier, kde je pointa vyjadrovaná hoci len gestami, či jednoslovne.. Nie každý ten humor pochopí.. A keby to bolo až také primitívne, nezískalo by to toľko cien Emmy, tak isto aj predstaviteľ Nilesa, ktorý bol niekoľkokrát ocenený..

trdielko149
2. dec 2011

ahojte baby no vcera som sa fakt kvalitne zasmiala na pani janke 😀 😀 jaaaj skvela herecka tak isto ako studenkova tie grimasy s tym konacikom maju talent musim uznat 🙂 sonicka mne je to tak luto a este sa to aj tak skoncilo ze so sonickou je zle 😖 filipova mária sestricka je taka pizda..ta sestricka Danica to perfektne vystihla ked filipovi povedala svoje o marii ako ju cela klinika berie ... a mirka/angie jak dvojcata ... denise drzim palce aby mala to dieta ja ju mam od zaciatku rada a riadne nervy som mala ked ju vyhodili z detskeho domova ako riaditelku len zato ze lesbicka to je diskriminacia to bolo hadam este v 4.serii mozno aj skor ked si Lucia adoptovala malu Lucku to boli tiez vtedy pekne casti ... a Klarika sestrickaj a som zahliadla v jednej casti ze malinku ukazali ale ona v tom case porodila aj vlastnu dcerku tak to mozno aj jej bola 🙂
@adelaida33 ja sa priznavam ze tento rok by som aj ja chcela od jeziska sperk nakolko som doteraz nosila striebro iba a bizutku a mali sme svadbu a mame zo zlteho zlata obrucky tak nausnicky by som chcela lebo retiazku mam co som dostala na birmovku 😉 mala by som uz tomu jeziskovi fakt napisat 😀

andrea.m
2. dec 2011

@limoncino 😀 😀 😀 😀 😀

limoncino
2. dec 2011

@andrea.m nuž, inteligentný skrytý humor pochopí len inteligentný človek...
neviem, čo je na mojom príspevky také vtipné... Či je to jednoduchý humor, že Ťa rozosmial???

majina.b
2. dec 2011

@limoncino debata je o panelaku, a sme radi že ho sleduješ 🙂

@andrea.m 😉

limoncino
2. dec 2011

@majina.b nie som dieťa v škôlke, aby si ma upozorňovala

Panelák nesledujem, vidím tak tri časti za mesiac aj to len kúsky, zisťujem, že je to ako mexická telenovela, pozrieš prvú, strednú a poslednú časť a zistíš, že Ti nič neušlo..

katushka16
2. dec 2011

@limoncino si prišla sem provokovať?

majina.b
2. dec 2011

@limoncino aj 3 časti v mesiaci je sledovanosť 😀

limoncino
2. dec 2011

@katushka16 mám iný názor, tak už provokujem? Nie, len som napísala, že imro má pre mňa jednoduchý humor..
Pardon, ak som sa dotkla vysoko inteligentného seriálu plného ponaučení a reálnych ľudských situácií..

Napr. vysoko špičková súkromná klinika, kam Dušam doviedol sovju manželku, ktorá v strede tehotenstva krváca a oni si ju podávajú z ruky do ruky ako bábiku namiesto toho, aby ju naložili na vozíček, vedeli predsa že príde...

katushka16
2. dec 2011

@limoncino ja netvrdím,že je vysokointeligentný,sú tam nejaké nezrovnalosti,aj veci nereálne koľkokrát ale je to len seriááál.mne sa páči aj keď veľakrát s niečím nesúhlasím.mne sa Imrov humor páči.a nemôžeš porovnávať Fraisera s týmto.

limoncino
2. dec 2011

@katushka16 neporovnávam neporovnávateľné.. Jednoduchý humor ma nerozosmeje, rozosmeje ma inteligentný humor, to je všetko, čo som napísala.. To mal len niekto potrebu napísať, že je to primitívne, to som mohla napísať aj ja, ale nenapísala načo? Nepotrebujem urážať vkus iných ľudí...

eva7780
2. dec 2011

mne v poslednej dobre ide na nervy aj Sara 😝 tvári sa ako "kyslá rybka"

lussy23
2. dec 2011

@trdielko149 že angie/ mirka sú ako dvojičky 😀 😀 A Angie je v skutočnosti vlastne Mirka =) Inak ak máte záujem dnes bude Angie spievať Beatu Dubasovú

sari24
2. dec 2011

Ahojte 😝

Jaaj nepekne to skončilo so Soničkou a aj Dudka mi bolo ľúto aj keď sa mi nepáči ako síce na jednej strane ho to všetko mrzí, ale na strane druhej uvažuje, či s ním Iveta neostane ak by Sonička odišla 😖 Kus blbé z jeho strany si myslím

@adelaida33 sú to rovnaké natury a semetriky 😀 Chudak ich chlapi 😖
@majina.b teraz si to trafila do čierneho, keď som si predstavila Janžurovu, to je čistá Ivana 😀

Ale asi zo všetkých najviac mám rada Egona 😀 Ten tam zatiaľ nekazí nič 😝 a potom Jula a Alica 😀