Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

tinika
5. dec 2011

@andrea.m ja si pamatam : žena, ulica, dlaň a kosť. chlap, hrdina, dub a stroj. mesto, srdce, vysvedčenie a dievča :D som trapna ze hehe ale sklonovat uz vsetko asi neviem :D

adelaida33
5. dec 2011

@tinika 1* 😀

tinika
5. dec 2011

@adelaida33 😀 😀 😀 😀

lucka1987
5. dec 2011

juchuu, dnes panelaaaaak 🙂

happy3
5. dec 2011

jeeej baby Cinege bol jaky podareny,ked mu vrchna povedala,ze nema nic pod nocnou koselou 😀 😀 😀

adelaida33
5. dec 2011

to mirka sa s angie podobajú už nielen zovnajškom, ale aj sprostotou - že z ľútosti som sa vyspala s karolom, lebo som mu to slúbila... asi odpadnem.

happy3
5. dec 2011

@adelaida33 no Mirka je dobra krava vyspat sa z niekym len tak a este s Karolom 😝 bee ee

adelaida33
5. dec 2011

@happy3 tak ti poviem... už z kadejakých príčin si to viem predstaviť, ale že z ľútosti, ked jej ide už dobre dlho hore krkom... ???!!!

happy3
5. dec 2011

Iveta jak odolava Dudkovy ,ale evidentne sa jej to paci ,ale podla mna sa aj tak spolu vyspia 😖

happy3
5. dec 2011

@adelaida33 ale sak Mirka to v hlave asi tiez nema v poriadku 😀

majina.b
5. dec 2011

zajtra v akcii Ria, som zvedava čím prekvapí 😉 / chuďa Angi 😀 😀 😀 /

adelaida33
6. dec 2011

@majina.b niekto písal obsah... vraj angie bude všetko okolo Rie a maličkej zvládať s chladnou hlavou... hm 😝

anelehka
6. dec 2011

ahoj dievcence,mne ide na nervy uz pani Janka,tak jej nestaci,ako sa hrabe kazdemu v byte,uz aj pivnice chce prekutravat,manzel asi aj ja by som ju uz poslala kade lahsie....a ten Jahelka,ze jaky iniciativny,to som este nevidela,aby sa niekto zadarmo chodil stale pytat,ci uz prisla na to,preco maju taky nedoplatok...ze z mraznicky-Maslakovej a ma tam mrtvolu 😝 a Kubo ten blbec,ze klucik od pivnice,to jedine ho este spaja s Ivankou,povracam sa z neho... 😠 som zvedava,kolko budu riesit este eletrinu,no a nakoniec Mirka,to co je za sprostanu,cela Angie... 🙄

zabka88
6. dec 2011

@mamartinka to je ktorá Ivana Kuxová?mám v tom zmätok..
@anelehka Mirka sa nakazila od Angie asi za tým barom 😉 sa čím dalej podobajú.. inak neviem či by som sa zdôverila práve bývalej žene milenca? 😖 A Ria je prvá Kordiakova žena? som nepozerávala Panelák od začiatku ☹

anelehka
6. dec 2011

@zabka88 Ria bola jeho frajerka a babo,co mala vcera na rukach,bude asi Kordiakove,len neviem,co tam chcela,som zvedava,ked bola v porodnici machrovala,ze od nikoho nic nechce,tak uvidime... 😉

anelehka
6. dec 2011

@zabka88 a ta Ivana,to je jeho panelakova zena-Dominika...

zabka88
6. dec 2011

@anelehka možno rovno tam malu necha, nie? 🙂 ze doteraz som sa starala ja teraz ty.. i ked lutujem o babo, lebo Angie ako matka..☹

anelehka
6. dec 2011

@zabka88 ze by??Kordiak aj odpadne....mali by to pekne podelene,jeden syn,jedna dcera,este jedno spolocne... 😀

zabka88
6. dec 2011

@anelehka noooo 🙂 len bojím že Angie nezvláda ani Lukáška ☹ inak "Maslák"s "Dominikou" vychádza zjavne velmi dobre aj v súkromí, tiež som ich videla spolu v jednej divadelnej hre a tiež to tak vyzeralo, zas čo tie reči že dáva prednosť skôr chlapcom? 😨

sari24
6. dec 2011

ja som nevidela včerajšiu časť paneláku, lebo som prišla neskoro domov, ale idem teraz z archívu si odsledovať, nech som v obraze 😝 Ale inak čo sa Mirky týka, mne nikdy to dievča nebolo sympatické, odzačiatku na mňa divne pôsobila, večne taka uhundrana, najprv chcela Karola potom nie vyhýbala sa mu prespaním v byte, ani vyspať sa s ním nechcela, nakoniec mu dala návrh, že ak bude mať potrebu potom zaváhala a nakoniec s ním aj tak skončila v posteli...no čistá trúba a mám pocit, že väčšia než Angie 😀

lydia22
6. dec 2011

@zabka88 Ivana Kuxova hra Dominiku. Mne uz je niekedy smiesne co sa deje v panelaku.

zabka88
6. dec 2011

@lydia22 a čo konkretne je ti smiešne? mne to pride niekedy o takych zabomyších vojnách ako teraz s tým nedoplatkom..
@sari24 mne sa nazačiatku pozdávala, ked bola na vozíčku sa mi zdala taká správnačka a teraz? škoda písať 😖

lydia22
6. dec 2011

@zabka88 tak napr.uz take situacie ako mirka-karol,pani Janka a tri kočeny aj ako imrova svokra uci maslaka nemcinu,mozno som mala napísat smiesno-trapne.

zabka88
6. dec 2011

@mamartinka ďakujem 😉
@lydia22 no presne, včera som si to zapla už len kvôli Soničke že čo je s ňou, ostatné vzťahy má už moc nedojímajú 😒

happy3
6. dec 2011

baby ,ale vcera to Iveta Patko dobre natrel,zeee? 😀

lucka1987
6. dec 2011

@adelaida33 no angie asi uz nechce prist o dobre zabezpeceneho milana, kedze vie ze hysteryckymi zachvatmi a vydajuchtivostou cesta k nemu nevedie... zvolila system ze nebude tlacit na milana aby nahodou necuvol ( moja segrenka sa momentalne podla nej riadi a zatial to funguje) 😀 😀 😀 😀