Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

eva7780
15. dec 2011

Iveta je krava-"furt je to moja sestra".......,ale s muzom jej leze do postele

egyptanka
15. dec 2011

ooooooo moj boze ... Martina 😖 😖 😖

lubenka131
15. dec 2011

@egyptanka strašne vyzerala!
@majina.b to by ma nasrali ☹

@eva7780 trafená!a to jak sa tam hodila na tu postel.mam dost 😀😀😀😀😀 ona je úplne že strašne zla herečka 😀😀😀😀

happy3
15. dec 2011

ivetu by mali zrusit,sak to ani zahrat nevie 😠 .A martinku si tiez uz mohli odpustit,a Karol s Lubkou akoze spolu tooooo? 😀

mamartinka
15. dec 2011

Baby to Karol sa vyspal zas z Angie mamou?A Martinka sa nam vratila ako svist v okuliaroch. 😀A tusim si kdesi zuvu zabudla 😀 Emil zabity z Barteltom.Janka bude mat aspon teraz starost o mraziak Polakovcov.A Kubko ci sa on nezamiluje do Silvinky.Mizu do prudu 😀 Som zvedava co Dudko a Sonicka.A zas z Ivetou sa vychrape.Este ze Spajza staiahol Pata k sebe.Inak Kubko co bude sam ked aj Egon odchadza aj Sara?Bude snad sam pracovat?

et35
15. dec 2011

som trochu smutna,že Jabuba a saru dali od seba Vladko Kobielsky je sympatak ale ta jeho postava by si konečne zaslužila nejaku zmenu a Ked sa má jakub teraz zamilovať do silvinky no a potom spat alicou otras ...a kristina mečko Sara je velmi pekna a sympaticka škoda,ze v panelaku viac nebude...

eva7780
16. dec 2011

@mamartinka veru nezabudla,aspon mne sa zdalo,že krutila hubou o 106 😝

majina.b
16. dec 2011

@et35 ja tipujem jakuba ako zachranu pre ivanu 😒 to sa bude vždy točiť okolo

adelaida33
16. dec 2011

joj, martinka došla?? som nečakane zaspala cca o 21tej na gauči, tak som ju nevidela ☹ 😀 , musím si pozrieť dnes ráno reprízu...

majina.b
16. dec 2011

ja som sa preľakla už na začiatku, keď prišla ruča deva cela v čiernom , nakoniec debata o prenajme bytu, fuj, ale martinka v závere ďaleko imidzovo neušla, mala aj žuvu v ustach, no potom ju asi prehltla, lebo rozprávala plynule 😀 to prileti z USA bez kufrou, mám pocit, že ani kabelku nemala, rovno do baru.... je to čudne dolezie a nikto nikdy ju nečaka 😝, a tvaria sa akoby došla z malaciek

a odišli včera na to letislo??? milan, maslak, a viktoria??

a nejde mi do hlavy obrat Egona v podnikani, to podnikal kvôli sare aby ju dobre vydal?

anaxamon
16. dec 2011

ahojte ja vas citam pravidlene ale po vcerajsej casti mi neda skonstatovat ze to co spravili s egonovou postavou by nikdy ziaden zid nespravil, opustit rozbehnuty biznis...isto nie predajom podielov, mozno este tak aktivnou pracou a stiahnutim do uzadia ale urcite nie uplnym odchodom...ved zidia su povestni svojou podnikavostou!! joj ti scenaristi by mali zacat chodit medzi ludi aby vedeli o com skutocne su niektore zivotne sitacie 🙄

Inak vsimli ste si ako Ivete maskuju tie usi? 🙂)

jasminet
16. dec 2011

a tie cierne okuliare co mala martina. 😝 to nechapem tuto modu. najskor rytmous, potom tekelyova, ta v tom aj po obchodoch chodi a teraz uzuvana martina... este jej tusim obrovska siva satka LV chybala... 😅
ta "iveta" to je naozaj slaba herecka, ako, klobuk dolu, to sa len tak nevidi. a vtierava je riadne. pato jej dobre daval minule casti

majina.b
16. dec 2011
jasminet
16. dec 2011

@majina.b asi tak 😝

paola881
16. dec 2011

Ja som zvedavá ako dopadne story Michala a Bety...Lezie mi na nervy,nech je Ivana aká je,ale nemusí chrápať hned s inou...Miška má konečne ako tak rodinu a on to chce zas pos...ť?? 😠

happy3
16. dec 2011

ale Dudko tusim vcera nebol dvakrat nadseny zo Sonickynho rozhodnutia,debil 😠 uz sa videl s usatou Ivetou 😀

dadka212
16. dec 2011

@jasminet ona tie okuliare nosí v súkromí, možno to ich inšpirovalo, akože je hrozne kúúúúl kočka z ameriky 😅

jasminet
16. dec 2011

@dadka212 mozno hrozna kocka z ameriky, ale kuuuul? 😀

dadka212
16. dec 2011

@jasminet no momentálne je to velká móda si si nevšimla? dokonca čo vidím pubišov, tak niekorí to nosia aj bez skiel, len rámy 😀

jasminet
16. dec 2011

@dadka212 ved o tom hovorim, ze nechapem tuto prisernu modu. keby im to aspon pristalo, ale vyzeraju v tom ako idioti, co babke ukradli brile... 😀

dadka212
16. dec 2011

@jasminet 😀 😀 presne...ja ke´d som si bola kupovať okuliare, tak mi ponúkali aj tieto, že nech si ich skúsim, že aj Rytmus také nosí, no som im povedala, že nemám 12rokov aby som vyzerala ako Rytmus 😀

jasminet
16. dec 2011

@dadka212 pekne si mu povedala 😀 akoze ked ich ma rytmus tak sa teraz vsetci pototo a tiez take musime vsetci mat. ale asi si vyzerala ako jeho velka obdivovatelka 😀 😀 😀

dadka212
16. dec 2011

@jasminet no možno mi to navrhli preto, lebo som si skúšala len výrazné okuliare, mne sa také páčia, ale výrazné vkusné...

jasminet
16. dec 2011

@dadka212 ale nehraj to tu na nas, vsak my vieme, ze si mala tricko s jeho fotkou na sebe 😀 😉

dadka212
16. dec 2011

@jasminet 😀 odhalila si ma 😅

atinka22
16. dec 2011

No mňa by s tým tiež naštavali, keby nám zrušili Egiho. Je to jeden z mála, na koho sa dá pozerať. Neviem prečo si s ním včera Alica a Jula tykali a Ivana mu vykala - mi niečo ušlo, prečo si s Ivanou vyká? Kubo sa správal ako debil. Takú zlatú kočku ako Sára tak skoro nenájde. Nechápem, čo na tej Ivane stále má. Aspoň keby bola nejaká šupa, ale ani krásna ktovieako nie je - hlavne tá jej pehavá ruka. Dudko - ako ostal - ústa dokorán, keď mu Sonička povedala, že s ním ostane. Mohol by byť rád, že ju má.
No a najlepšie nakoniec - žuvajúca Martina sa vrátila - POMOC! 😠

happy3
16. dec 2011

neberte naaam Egona ☹

ma77
16. dec 2011

Jak ste sa pekne navozili do Martinky 😲 😲 😲 ja ju tiež nenavidim dufam že tam dlho nebude a zmizne do Ameriky 😀 😀 😀 jaka žena z nej 😝 😝 😝 a Kubka mi je luto ako môže za to sam ale zas bude chudačik na vianoce sam a na vianoce by nemal byt nikto sam 😨 ešte aj Egon ho opustil škoda že sa rozišli so Sarou bola to šupa 😀 😀 😀

et35
16. dec 2011

Jakub sa ma v 1 časti deviatej serie vyspať s alicou no hruza a bohvie do koho sa teda zamiluje dufam,nie do silvie a to ako egon bez dovodu opustil kamarata nemám slov....ale myslim,že egon tam bude aj dalej škoda,že nie aj Sara a je mi luto,že postava jakuba musi byť taký pako....