Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

happy3
12. jan 2012

no a Spajza ma po chlebe 😀 😀 😀

mihanka
12. jan 2012

vsimli ste si, ako casto pouzivaju hudbu z inych filmov? 🤐 ked Ivana ochadzala od Michala, hudba bola z Twilightu... teraz ked Kordiak olizoval Angie a chystal sa na nu 😅 tak hrali hudbu zo Sam doma...

labelo
12. jan 2012

baby kukali ste teraz uputavku na TOPSTAR?partnerka Janka Kolenika prehovori o ich vztahu,takže Janko asi nie je gay,či? 😀

labelo
12. jan 2012

teraz nechapem ta gambana bola imvere v bare,ze jej nemal kto strazit Lukasa a zrazu je stale doma ani v bare uz ju nie je vidiet a som zvedava kto sa bude starat o Misku ked spajza bol stale v praci nikdy nemal cas

silvia1983
12. jan 2012

@labelo mozno mysleli panelakovu partnerku

lubenka131
12. jan 2012

Baby ale veď ja nehovorím že mi to nejak extra vadí že martinka sem dáva obsah len ked je tu obsah aj na dva týždne dopredu tak potom to ani kukať nemusím lebo ja som sa pri pozerani paneláku stala strašnou odhadkynou celeho deja a stačí mi jedna veta o niečom a presne viem čo bude 😀😀😀😀 a ja som strašne zvedavá ženská tak čítam všetko nech mi tu nejaká konverzácia neujde 😀😀😀😀😀
si robím srandu kočeny 😀
mne to dnes prišlo ako keby ten plač ivana nehrala..a angie je krava na entú!!!jula bola dnes tiež dobrá 😉 a o tom topstare tiež myslím že to len ako vždy blbä upútavka a víde s toho "herecká priateľka" podľa mňa

lubenka131
12. jan 2012

A ešte som zabudla asi som posadnutá ale ja v tom paneláku len čakám na nejakú chybu aby som to sem mohla hneď capnúť 😀😀😀😀

et35
13. jan 2012

@ma77 veru veru už by bolo načase,aby bola postava Kubika trochu nornalna čakám,čakám,no stale nič...

et35
13. jan 2012

ale pokiaľ sa scenáristi nerozhodnu inak bude postava Kubíka takáto,aj samotný predstavitevil Kubika Vladko Kobielky tušim sam povedal,že by bolo fajn,aby jeho postava konečne prešla nejakou zmenou,.a ked mu už dali konečne peknu a normalnu partnerku Sáru (Kristina Mečko,tak ju zrušia ako čislo domu a má vraj baliť Silvu,ktorá mu vraj pripomína Ivanu a Saru dokopy a vždy ked si už dohodnu rande,tak sa nejakým nedopatrenim opije 😀 a aj tak by chcel stale len svoju Ivanku,no des,ale stale dufam,že sa Kubik nejako vzchopi 😀

monika237
13. jan 2012

Ozaj baby a čo hovoríte na Dianu Mórovú? Myslím či vám je sympatická, lebo veľmi veľa ľudí ju "neznáša" iba preto, lebo si myslia, že keď je taká v paneláku musí byť taká aj naozaj. Podľa mňa može byť celkom v pohode a ja ju mám asi ako málo ľudí celkom rada 🙂

happy3
13. jan 2012

baby a ten topstar kedy bude? 😀

adelaida33
13. jan 2012

Akože pani Janka tiež "vzorová" matka - tá jej rada, že: "Janíčkovi sme na noc dávali harmančekový čaj s "maličkým" kúsočkom Kinedrilu, veď to nemôže ublížiť..." - no mám dosť 😕 😕 😕 .

happy3
13. jan 2012

@adelaida33 no to som aj ja ostala cucat 😕

majina.b
13. jan 2012

@adelaida33
Janka už nepamätá, a scenaristi mali napísať dithiaden, a Janíčko ma min. 40 r. aj makový odvar 😀

nebola ivana už raz odsťahovaná u Alici??

dadka212
13. jan 2012

ja neviem čo sa nad tým zamýšlate...šak Janíčko má už svoje roky a pred nejakými 40-timi rokmi boli iné zvyky...keď nemohli kojiť, tak podojili kravu a ešte teplé mlieko dali decku...nie ako teraz, že podla múdrych knižiek, článkov deti skoro nič nemôžu lebo všetko spôsobuje alergie a iné nemoci...
...tiež mi radili lebo syn je velmi aktívny, že mu mám dať diazepam...no radšej prídem o nervy ako to do neho cpať 😝

majina.b
13. jan 2012

@dadka212 čo mudre knižky, to je nič, ale internet, to je na čo si pomyslíš už to hladaš, 😀
ak si prečitam tu na MK niektore otázky tak sa mi rozum pozastavuje, pred 10 r. a viac deti porodili aj vychovali 😉

adelaida33
13. jan 2012

@dadka212 kto ti to radil 😕 ? pani Janka? 😀 😉 😉

zuzana76
13. jan 2012

baby, ale aj kinedryl uspava, takze kludne mohla dat aj kinedryl pani Janka, ja to pozeram asi len kvoli nej, Bozidara Turzonovova ma stale co povedat, este aj s Milkou Vasaryovou.

adelaida33
13. jan 2012

@zuzana76 jasné, len ani nejde o to, čo konkrétne, ale ide o to, že vôbec niečo "také"... 😕 😅 😝

eva7780
13. jan 2012

@happy3 sa mi zda,ze v nedelu,dnes som videla na to ukazku,mne sa zda,ze ta "partnerka" bola Natali,takze to budu asi brat cez serial,ale je mozne ze som sa zmylila 😉

zuzana76
13. jan 2012

@adelaida33 ale ved jasne 😀 , ale tak to by nebola pani janka, keby do vsetkeho nemala co povedat 😀

atinka22
13. jan 2012

Mňa by len zaujímalo, odkiaľ chce pani Janka zobrať peniaze na kameru. Najprv ju dá namontovať bez vedomia nájomníkov a potom od nich bude chcieť nejaký príspevok? Alebo má na to ak dôverníčka nejaký fond? Ale včera bola dobrá - pán Cingerle 😀
Bajza - debil, hodí Mišku na krk Dušanovi, čo ju nedal na noc strážiť tej svojej vyvolenej - Betke, keď je taká múdra a rozvracá mu rodinu?!
Píšete, že Dominiku chcú poslať do Číny? Žiadna škoda! Ešte keby tak šupli Angie na severný pól!

ma77
13. jan 2012

@atinka22 Však oni by si na tom severnom pole rozumeli kamošky jedna drbnuta i druha 😀 😀 😀

eva7780
13. jan 2012

nechapem preco si Angie chce dat vymenit sluzbu na poobede,ved pokial si pamatam tak ona robieva len poobede,alebo nie?

atinka22
13. jan 2012

No, podľa mňa prešla Dominika ako postava riadnym vývojom. Najprv to bola taká puťka, pomaly nevedela čo je to chlap a teraz aká doktorka a vedkyňa, žiadna žienka domáca. Angie - žiaden vývoj- aká bola blbá na začiatku, taká je aj teraz. 😉

kalifa28
13. jan 2012

@monika237 ja mám Dianku rada aj ako herečku a aj ako osobnost. to, že vela ludí ju nemá rado práve kvôli postave Ivany je dobré, znamená to, že je ako herečka presvedčivá a a o to ide!!!! Sonina sestra Iveta na mna napr. posobí tak neprirodzene, že sa na nu nedá ani pozerat, ani ju počuvat...

trdielko149
13. jan 2012

ahojte kočeny! 😀 co sa Diany Morovej tyka videla som ju hrat v divadelnej hre od Shakespeara-Skrotenie zlej zeny bola uuuuzasna! ja ju mam rada aj ako osobnost lebo nikdy sa na nic nehra a splechne pravdu a hotovo a v seriali je tiez skvela a dobre to hra aj vcera ked zacala plakat ked odchadzala ta emocia,to ako to zahrala na to kazdy nema bunky ...
Michal Bajza mam chut napisat vulgarizmus na neho ako ma sklamal a nepoucil sa zo zivota ... Misku hodit susedovi na krk ach boze! 😖
Angie nesklamala ako vzdy s vyrazom gamby...za Domcou mi aj smutno bude mne jej postava neprekaza ja by som chcela aby ostali spolu s Maslakom,aby mali deco a tak ....
Paci sa mi ako ma velky panko Kordiak na krku Lauriku malu a ako ju (ne)zvlada ... 😉

januarova
13. jan 2012

mna v poslednej casti dostala pani Janka s Kordiakom, ze "pan Kordiak to v akom kociku vozite Lukaska?" 😀 😀 😀
akoze brzda???? 😀 😀 akoby ho aj narval takeho velkeho do hlbokeho kocika?

lolitka25
13. jan 2012

@trdielko149 domca uz nebude hrat? nejako nechapem...