Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

slagy
22. nov 2012

Klasika,.. Na zaver vyvrcholenie (ivana a michal)....asponnze zajtra sa dozvieme 😀
Jarko Slavik v Panelaku? Cozeeee? 😀 co tam bude robit?

meloa
22. nov 2012

@slagy podľa mňa sa dozvedela, že od iného lekára, že môže mať deti....zrejme to bude ono

zuzkatko
22. nov 2012

@zuzky1104 podla mňa ked sa to Ivana dozvie tak mu hned strelí facku nebude hovoriť že je hajzel hned ho dokope :D

zuzky1104
23. nov 2012

jeeemine, daju uputavku (ivana a michal) a niiic, joj! natahuju ma ako gumku v gatkach 😀 😀

mamartinka
23. nov 2012
eva7780
23. nov 2012

moc som nepochopila,ten dom v ktorom bývala Mirka nebol jej/aspon co si pamatam/,bola tam v podnajme a starala sa o psy a zrazu psy berie zo sebou k Denise a mala som pocit,akoby o dome vrvela ze je jej 😕 😕 😕 alebo mi cosi uslo 😅

erni
23. nov 2012

Ja som sa vcera bavila, akoze Maslak to je fakt superhrdina, ze priestriel stehna a on akoze pohoda hlavne ze mal ruky samu krv,ani len sa za tu nohu nedrzal a rano uz na svojich ,obvaz ako na ozdobu 😀 takychto pacientov mat 😀
inak sa mi velmi paci Jula s Urbanom hodia sa k sebe aj tvarami taki lickovy a konecne ma Kubo nejaku zenu ktora ho ma naozaj rada,on potrebuje taku veselu kopu ako je Hofa 😎
vyzera to ze Dudko riadne vyvara,ked ma v kazdom dieli plny drez riadu 🙂

zuzka062
23. nov 2012

Nebude Ivana tehotna???? 😝

zuzky1104
23. nov 2012

@zuzka062 Wau...! To by sa mi pacilo take vyvrcholenie 😀 😉

lidaslim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luy
24. nov 2012

@lidaslim nie ste v zlej téme?tu sa nepredáva?tu sa klebetí o paneláku 😀 😀 😀 😀 😀

luy
24. nov 2012

@erni jaj presne,mal ten obväz na nohe jak ked sa moja malá hraje na lekárku a sama sa obviaže,ale Julča a Urban su pecka,sa mi páči že ich dali spolu ako pár,ja len na nu kuknem jak sa tvári a smejem sa

majina.b
24. nov 2012

Koleník:
http://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis...

kuk diskusiu, zapojil sa aj B. Kolár 😉

liz_lemon
24. nov 2012

@majina.b ja sa cudujem, ze sa s tym vyslo von az teraz, ved je to uz dobre znama vec

mamartinka
24. nov 2012

Pondelok 26.11(Koniec mafie) Mirkine psy skántrili Denisinu mačičku Mafiu. Malý Kolja , ktorý už stihol postreliť Masláka, tentoraz našiel zaľúbenie v pani Janke. Túli sa k nej a volá ju bábuška. Domová doverníčka je dojatá... Maslák chce predať svoj podiel v bare Angie, ktorá nechápe, prečo to robí. Ivana musí ísť na ďalšie gynekologické vyšetrenie k profesorovi. Miška chce oslavovať dňa vďakyvzdania s poriadnym moriakom. Michal pokazí Ivane pekný večer, keď jej navrhne, aby sa aj s deťmi prestahovali do byvaleho Jakubovho bytu.Ivana v tom vidi Michalovo sprisahanie s Jakubom.Sviecky sa predali,Monca a Fedor sa nabalili a je cas na novy biznis.Monca chce predavat pyrotechniku.Cinegeho navstivi jeho byvala manzelka Zora a gratuluje mu k svadbe.Zorka je male tornado a vsetkym lezie na nervy.Dusan sa vracia premrznuty z dlhej prechadzky a vsetkym oznamuje,ze odchadza od rodiny. Utorok 27.11(Dudkov utek) Dušan všetkých šokuje, že chce ujsť od rodiny - aspoň na týždeňovú dovolenku. Michal návrh, aby sa deťmi presťahovali do bývalého Jakubovho bytu, Ivanu rozhnevá a vidí v ňom sprisahanie. Emil vymenil Jankinu fotku za obrázok Moniky Belucci a chce si ju nechať, kým pani Jana nezruší Belmonda, ktorého dostala od Vránu. Nataly žiarli na Janulku a dáva to patrične na javo. Dotlač Alicinej knihy sa celkom dobre nevydarila, autorka je na fotke mierne zohavená. Svojím vykonom pri tyci Inci zrejme ziskala noveho napadnika.Uz dvakrat jej nechal za nohavickami celu stovku.Hoffa u Dusana dotahuje zmeny v navrhu podkrovia,do ktoreho sa budu s Jakubom stahovat a Dusko jej navrhuje protihlukove steny,aby pri sexe nerusili susedov.Dusan nechce vziat Patrika do Tatier.Liska chce radikalne znizit stav sestier na klinike.Opity Fedor oznamuje,ze zarobene peniaze do banky nedoniesol a zrejme mu ich po ceste ukradli. Stvrtok 29.11(Vypadok) Ráno v paneláku vypadne prúd a vinník stojí pred rozvodnou skriňou s naježenými vlasmi na hlave. Opitý Fedor oznamuje Monči, že zarobené peniaze do banky nedoniesol a zrejme mu ich cestou ukradli. Kam sa vlastne podel rodinný zisk z kšeftu so žiarovkami? Vrchná sestra je nervózna z plánovaného prepúšťania. Ktoré sestry si ponechá a ktoré nie? Liška upresní, že vrchná buď odíde, alebo ostane ako jedna z dvoch sestier, ktoré si ponechá. Inči, umelkyňa pri tyči, nevie, či ju prenasleduje ctitel alebo uchylak.Dusan dostal skvely napad.Ak by sa uvolnil byt na ich poschodi,odkupi ho a oba byty prepoji. Piatok 30.11(Terapia sokom) Alica ma spisovatelsky blok a neuvolni ho ani vydatny sex.Pomohla by snad terapia sokom?Co by sa stalo,keby Alica necakane pristihla Egona v posteli s Janulkou?Alebo daco este skandaloznejsie?Egon chce zinscenovat sokujuce situacie pre Alicu,aby precitla a mohla sa vratit k pisaniu.Vrchna je zufala,pretoze si moze nechat len jednu sestricku a ostatne budu prepustene.Emil chce kupit manzelke hydromasaznu vanu za peniaze od syna v Australii.Mirka ma problem.Imro sa v jej byvalom dome pekne usalasil a je jasne,ze tak skoro ho neopusti.Julka sa odhodla priznat Ivane,ze chodi so Zdenkom.Maslak ma necakanu navstevu.Prichadza za nim slecna,v ktorej spoznava svoju sestru Anicku.

mamartinka
24. nov 2012

Pondelok 03.12(Anička v krajine zázrakov) K Maslákovi zavíta jeho nevlastná sestra Anička , pretože jej mama zomrela a potrebuje niekoho, kto by jej pomohol na nohy. Zdá sa, že vo veľkomeste je celkom stratená. Nataly plánuje dať Aničke rýchly kurz prežitia, aby ju tu nezožrali zaživa. Kliniku čaká rekonštrukcia. Hoffa sa teší, že strávi s Jakubom viac času, Danica plače, lebo ju vyhodili z práce a Karol je zúfalý, že ju bude mať celé dni na krku. Kolegyne Danici aspon poradia,ako moze vyuzit volny cas-je to vhodna prilezitost,aby otehotnela. Utorok 04.12(Bližšia košeľa než kabát) Kam sa stratila neskúsená Anička ? Maslák s Nataly ju hľadajú. Kto sa jej ujal? Veď už zďaleka je vidieť, že nie je z mesta. Fedor opravuje zvlhnutú pyrotechniku fénom na vlasy. Jakub skúma, či by s ním Hoffa chcela mať dieťa. Jakub a Michal sa hašteria, kto pôjde za Mikuláša a kto za čerta. Hoffa Snehulienku robiť nechce, a Jakub dúfa, že by ju mohla robiť Ivana. Terezka ešte stále verí, že Mikuláš existuje, no Miška už medzitým stihla Terezku zasvetit do velkych tajomstiev.Egon sa na navsteve u Maslaka necakane stretne s jeho novou uctovnickou Kristinou a oboch to zaskoci,pretoze sa poznaju.Ivana si vezme k srdcu Alicinu radu a vecer v posteli sa uvolni viac nez obvykle.Michalovi to vsak pripada divne a uplne ho to vyvedie z konceptu. Stvrtok 06.12(Mikulášovia a čerti) Gejza a Imre chcú zálohu na Vianoce, ale Jakub má lepší nápad. Ponúka im platenú rolu Mikuláša a Čerta na mikulášskej oslave. Anička z vidieka je vo veľkomeste stratená, Nataly jej dáva rýchlokurz prežitia a absolvuje s ňou turné po obchodoch. Napokon sa z toho musí liečiť panákmi v bare. Od Ivany sa rinú hlasité zvuky lásky, nie nepodobné tým od Hoffy, a Duško má podozrenie, že Ivana tam má milenca. S Michalom ani Jakubom takto nikdy nevyvádzala. Egon sa u Masláka nahodne stretol s Kristinou a je nou ocareny.Vidi ju prvy raz po siedmich rokoch,a tak ju dobre vystiska.Za tychto okolnosti uz nechce s Maslakom rusit ksefty.Inci si privedie domov podivneho napadnika,ktory jej po vystupeni pri tyci zvykne strcit za nohavicky celu stovku.Cinege nechtiac pripravi dcerke mierny trapas.Angie sa stretava so zaujemcom o byt,ktoreho jej dohodila realitka. Piatok 07.12(Napadnik) Inci predstavuje rodicom svojho noveho napadnika Jogiho,ktory jej po vystupeni pri tyci strcil do nohaviciek celu stovku.Angie sa stretava so zaujemcom o byt.Vola sa Stano a ziada,aby zmluvu o predaji podpisal aj jej manzel.Naivna vidiecanka Anicka spoveda Maslaka,ci je naozaj mafian a preco sa jeho matka o nej nesmie nic dozvediet.Maslak Anicke odporuca radsej nic nevediet a vybavi jej ubytovanie a pracu v penzione u jedneho z jeho kamaratov.Anicka tam nechce ist,lebo si mysli,ze ju tam predal ako prostitutku.Ivana rychlo posiela deti do postele,lebo pripiti Imre a Gejza v ulohach Mikulasa a Certa robia z ich oslavy mladezi nepristupnu udalost.

alenka600
24. nov 2012

@mamartinka Vieme kto bude hrat anicku?

mamartinka
24. nov 2012

@alenka600 Zial zatial neviem.

monika15
24. nov 2012

@mamartinka super ako vzdy 🙂)

zuzky1104
24. nov 2012

Parada, tak to sa uz tesim, uz teraz som sa chichotala 😀

monline
24. nov 2012

nie je mi celkom jasné, prečo by mala byť výmena Ivaninho bytu za ten Kubov výhodná, však sú cca rovnako malé a ten Kubov blbo rozložený

luy
25. nov 2012

@monline Ivana má kuchynu,obývačku,spálnu a Kubov ma dve izby a obývku s kuchynou asi pre tie dve izby

luy
25. nov 2012

@erni a vieš čo sa ešte páči,že konečne je tu niekto kto naloží Ivane tá Hofa je riadna kofa

didiana333
25. nov 2012

No na toto som zvedavááááá...
http://www.cas.sk/clanok/236081/andy-kraus-kord...

adkasmolka
25. nov 2012

ahojte baby,
nestiham precitat celu diskusiu, chcem sa opytat, ci nahodou neviete aku znacku kosiel nosi predstavitelka postavy Angie. Tie kosele su strasne krasne 🙂 Dik za pomoc

luy
25. nov 2012

@adkasmolka mamartinka ma v tom prehlad