Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
18. mar 2013

Tu Ancu duch svety osvietil 😀 Nevie s kym drichmala.

luciferkax
18. mar 2013

@majina.b bleeeeeeeeeeeeeeeeeee, ona sa mi ešte akotak páči,a le ten cmorík je strašnýýýýýýýýýýýýýý, fuuuuuuuuuuuuuuuuj

adula303
18. mar 2013

ahoj, panelák mám veľmi rada. Myslím si, že to je jeden z mála "normálnych" slovenských seriálov-tie ostatné už sa podobajú na telenovely

lenka3007
19. mar 2013

Baby, mne zacina na nervy liezt aj mala Miska, aka bola zo zaciatku zlata, tak teraz je hnusna , rozmaznana upistana... moj maly je tusim o rok mladsi ako ona a keby sa hentak mazna, tak mu radsej usta zalepim 😠 😠 😠

lenka3007
19. mar 2013

a este aj Egon, uz je trapny debil vtieravy...

lenka3007
19. mar 2013

a Paťo tiez, neschopny blbec co nevie krizom slamy prelozit... osrala by som ich aj s Dudkom...

mamartinka
19. mar 2013
eva7780
19. mar 2013

@lenka3007 tak Egona by som vo svojom byte veru netrpela 😠 ten Kubo nevie povedat svoje, podnikatelia a kancelariu maju v byte
mne inak zacina vadit aj Denisa

cicimon
19. mar 2013

nic v zlom, ale uz z toho spravili celovecerny serial.... nie a nie skoncit

ianitka
20. mar 2013

@hasleerka no jasne, ze je tam vsetko na hlavu 😀
ved taky typicky panelak ... a my sa tu v tejto diskusii stretavame, ako babky na prizemi a ohovarame 😀 😀

Ja inak radsej pozeram na webe, lebo niektore casti preklikavam...

ianitka
20. mar 2013

Fakt, ze neznasam osobu pani Janky - mat ju niekde v susedstve, tak ju poslem niekam 😀 aj pan Emil mi pride taky nijaky, ale ona je neskutocna...

Inak trojposchodovy panelak a Michal uz byval asi v kazdom druhom byte....
Ked oni maju k tomu Panelaku vztah ako k rodnej krajine 😀 Minule sa bavila tusim Ivana s Michalom, ze prestahujeme sa... a Ivana - to "akoze mimo Panelaku?"a zatvarila sa akoby navrhol prinajmensom Svajciarsko 😀

mamartinka
20. mar 2013
lenka3007
20. mar 2013

@mamartinka jezis to su traposkovia v tej markize, cela markiza je velka trapnost... Ja to urcite nepozeram, takze neviem o com to je, ale pripada mi to uz z citania ako telenovela. No nech si daju, padnu na hubu vo velko style 😀

majina.b
20. mar 2013

nova stanica tv joj od 15.4 WAU

no som v šoku, zese Ange, tej sa snáď nezbavíme 😠

ianitka
20. mar 2013

Ale v pohode..... 😉 , teda ju toto osadenstvo nema prilis v laske 😀 ale ja som ju prvykrat videla a pocula v divadle a potom sme dokonca aj Panelak zacali pozerat kvoli nej - sice mi ta jej postava prilis nesedi, ale je tam ovela viac otrav a nechutnych postav ako ona. Ale teda to je len moj pohlad 🙂

nataliac
20. mar 2013

Inac ja nechapem, preco musela Kristina otehotniet prave od Maslaka. Preco jednoducho nemohla otehotniet od niekoho mimo panelaku a serialu, ale museli to hodit na maslaka. Ved ona nie je ani hlavnou postavou, a ani tam nehraje dlho, aby to bolo potrebne takto zakomponovat do deja, ved aj tak bude na materskej. Jednoducho mohla byt tehotna od niekoho, a by dalej bola maslakovou uctovnickou 😒

hasleerka
20. mar 2013

mne osobne angie ani tak nevadí ... a natali sa mi celkom začínala pozdávať bo zo začiatku som ju moc nemusela .. takže ju idú akože vyhodiť zo serialu ... a zuzku som moc nemusela tá mi chýbať nebude ...
no najradšej mám tých dvoch imro s gejzom ... tí mi robia dobrú náladu...

labelo
21. mar 2013

kukala som teraz pondelnajsiu cast a hned na začitku ma zarazilo,ked Kristina povedala,žezo zákona ako po rozvode otehotnie do 9 mesiacov tak otcom je bývalý manžel????toto som ešte nepočula,to fakt? a ako ten chudak ex k tomu príde,že si nevrzol a bude musiet platit alimenty? 😀

petruldo
21. mar 2013

@labelo áno, je to tak, jedine že matka určí iného otca, alebo sa súdiť o zrušenie otcovstva

ianitka
21. mar 2013

@hasleerka neviem, ci ju idu vyhodit, skor tipujem, ze sa na chvilu strati kvoli tomu novemu projektu, kde bude v hlavnej ulohe