Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

adusha
24. máj 2008

biela,
mas pravdu 😉 ale tes sa, ta marcinova rodinka bude v telke oxidovat iba do konca maja, potom ta stahuju dole, huraaa 😉

majka35
24. máj 2008

chválabohu ... ja by som to na marcinovom mieste ztiahla hned po prvej časti

janka1874
24. máj 2008

ved to bolo total trapne ani jednu cas som nedopozerala lebo mi to pripadalo ako pre debilov a hlavne nemam rada ked niekto zosmiesnuje robotu zachranarov to fakt nemusim

majka35
24. máj 2008

stiahla 😝

adusha
24. máj 2008

tak tak, bola to riadna trapotina...a som rada, ze panelak dali na 20.00, lebo takto uz ani nahodou nenatrafim na tie trapne serialny na markize - rodinku a priatelky...toto fakt ee 😉

janka1874
24. máj 2008

sme na tom podobne adusha

dadka212
24. máj 2008

Len markíza teraz určite uvažuje čo dá na 20. hod, keďže jej jojka "ukradla" divákov, ale podľa mňa na to mali myslieť skôr kým ludia nezačali pozerať panelák, lebo ja som sa na to úplne namotala 😅 aj tato musí pozerať a keď chce futbal tak ťahá do spálne obyvka je od 20.05 do nejakej 21. hod. moja 😀

janka1874
24. máj 2008

no markíza v poslednej dobe dosť stráca divákov ale to je ich chyba my sme panelák najprv pozerali lebo nič iné normálne nešlo a teraz už nevieme prestať máme tam obľúbencov

biela
24. máj 2008

tak tak, markíza sa mi nezdá... zo zúfalstva stavia furt na tie ich "ostrieľané" ksichty, ako je marcin, sládečková, a tak... síce to s týmto nesúvisí, ale aj v lets dance ich pchajú, všade ich tam vidím, aj na streche... nič nové tam nedávajú. ja teda nepozerám panelák, iba tak sem-tam sa zadarí, ale čo som videla som sa smiala...
a teda píše to ten kraus??? vie to niekdo? 😀

janka1874
25. máj 2008

áno biela on to píše

alienka
25. máj 2008

dnes je u nas JOJka na namesti, aj herci z Panelaku tam maju byt, pojdeme kuknut, som zvedava 😉

janka1874
25. máj 2008

a neviete náhodou kedy to bude v Košiciach?

alienka
25. máj 2008

Janka, neviem, ale skus kuknut na stranke Joj-ky, tam to urcite niekde bude, minuly tyzden to bolo v Ziline, tak u vas mozno buduci tyzden. 😕

simonko
25. máj 2008

ja mna panelak strasne bavi,akurat viki ta rola fakt nesadla,je taka nemastna neslana...zato ivanku tu ja zerem,to je hviezda...!nestiham vsetky casti takze neviem presny dej,ale su dobri...

alienka
25. máj 2008

to mas pravdu, ono herecke umenie sa da najlepsie ukazat na negativnej postave, sice ona sa teraz trosku unormalnila 😀

janka1874
25. máj 2008

zo začiatku ma znervózňovala ale teraz je suprová tá Ivanka no a Jakub to je prípad

alienka
25. máj 2008

Jakub hej, najma ked si vypije 😀

janka1874
25. máj 2008

mne sa tá prezentácia alkoholu vôbec ale vôbec nepáči

simonko
25. máj 2008

jaaaaaaaaj,ta cast co bol po opici a ivane bolo zle,ona vypila pivo a on isiel vracat,to bolo dobre,som sa nasmiala...

liliandax
25. máj 2008

ja som citala nejaky rozhovor s Krauszom a tam sa ho pytali, aby prezradil nejaku pikosku.. tak vraj do konca roka sa v panelaku narodi jedno dieta a bude jeden rozvod 😕

zuzitka
26. máj 2008

zeby to dieta mala engie a rozvod ... to si neviem ani tipnut 😕

domulienka
26. máj 2008

Ahojte moje dcery tipuju ze babo bude mat Ivana a rozvod Bajzovci 😉

dadulka19
26. máj 2008

engie je tehotná a otec bude Karol alebo čapatý 😀 ...teda sa mi zdá....

bibianna
26. máj 2008

práve som dopozerala časť z piatku v repríze a ten Jakub je fakt akoby priblblý.
A otcom môže byť kľudne aj Čapatý.
A zas ako prezentovali alkohol, len pijú a pijú.

minkak
26. máj 2008

pozerate?dnes je to zase dobre.... 🙂

bibianna
26. máj 2008

Bože, dvaja chlapi a nevedia zložiť postieľku.

janka1874
26. máj 2008

bibianna tak ty dvaja su predsa extra odborníci čo si čakala 😀
len tá prezentácia alkoholu je už fakt na mňa moc

bibianna
26. máj 2008

máš pravdu, každý deň pijú a liečia si opicu. Mala som obľúbenú aj Zuzanu, ale ten sex po telefóne pred dcérou, to by som nemohla.

minkak
26. máj 2008

no ja ani pred dcerou
vobec to nechapem a ze ju chape jej chlap tak to si uz vobec neviem predstavit

janka1874
26. máj 2008

no mne to pripada zabavne síce pres dcérou to teda fakt robiť nemusela
ja tiež typujem ten rozvod na Bajzovcov lebo ináč tam ostávajú len Blichárovci a to nepripadá do úvahy
no ja síce nie som absolútny abstinent ale čo je veľa to je veľa tam sa len chlastá