Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzky1104
6. mar 2013

@weja jooj , no tak deti...deti nie su dominantne postavy...ale fakt ako to zakamufluju s tym Kordiakom teda...

zuzky1104
6. mar 2013

@ewwe 😀 😀 😀 presne som pisala, ze co bude po plastike? 😀 😀 😀 kokso fantazii sa fakt medze nekladu 😀

zuzky1104
6. mar 2013

@majina.b krasne su tie kosele 🙂

erni
7. mar 2013

no teda Kraus musi byt do Partlovej zamilovany,ked ju takto umelo udrzuje v serialy, vsak sa mohla zase zapliest s hocikym ,ked uz ide len o to,ze nema partnera...a ze plastika, aka blbost 😀 tej Sonicky bolo aj mne luto, ona ma este aj cukrovku tak hadam bude mat bezproblemove tehotenstvo
tie kosele sa preberali cca 20 stran dozadu,je tam aj link, ale cenovo 😅

sendy182
7. mar 2013

@erni baby mne tá Partlová ani tak nevadí.......len tá vizáž jej absolútne nesadne......prísna,staršia,umelá........ani jednej sérii seriálu nevyzerala dobre a pritom patrí medzi pekné herečky.......buď jej urobili tie umelé vlasy,alebo ich má na úliz ako úchyl........normálne som si všimla že absolútne tie slovenské herečky v seriáloch sú nenormálne nalíčené a tie účesy no dovi-dopo......absolútne žiadna realita...........mne sa teraz páči alica.......na začiatku serálu mala hrozné vlasy no teraz je Ok a zdá sa mi že i schudla........a prosím nech tie repliky nerecitujú ako v divadle poniektorí.......zo seriálu robia dramatické predsatvenie........nech rozprávajú ako doma......NORMÁLNE...............a mne sa tie košele nepáčia 😅 😅 😅 ako pánske

lenka3007
7. mar 2013

@sendy182 ja som minule hovorila, ze pani Janka (Bozidara) by vyzerala lepsie a sympatickejsie bez tej parocne, ona je velmi zlata teta, ked na nu pozries ako vyzera prirodzene, taka zlata starka, ta parochna je strasne umela, ani vlasok sa nepohne... Mne sa pacia vlasy jak ma Denisa a Ivana...

sendy182
7. mar 2013

@lenka3007 ja ju mám tiež rada a hoci kedy sa na nej zasmejem 😀 😀 😀 😀 jedna z najkrajších herečiek svojej doby tiež tá parochňa mi nesadne a ani u Tlučkovej tá by bola tiež kočka so svojími vlasmi........ 😉

ennynka
7. mar 2013

@majina.b diky 🙂 len ceny troska privysoke 😒

mamartinka
7. mar 2013

O chvilku Panelak opakovanie.

mamartinka
7. mar 2013

http://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis... Booooze dnes tolko informacii ze to sem nestacim davat.Co to dnes.Dufam ze to neva niektorej ze to sem davam.

micak
7. mar 2013

Tá malá Zuzka je podľa mňa dcéra niekoho známeho..keby nie inak by ju tam nedali, ved sa na veľkú Zuzku absolútne nepodobá. A to chúďa nehovorím ako vyzerá..všetky deti by mali byť pekné, ale tuto si PánBožko nedal záležať teda..

mamartinka
7. mar 2013
6mia6
7. mar 2013

@micak veď je zlatá 🙂

micak
7. mar 2013

@6mia6 na každého možno posobí inak, jasne, to beriem. lae ja ked ju vidím s tými yubami, ušami a ked nebodaj prehovori - prekrici, prepinam panelak 🙂

anelehka
7. mar 2013

cauky,dlho som sem neprispela,sledujem panelak,da sa povedat pravidelne,lezie mi uz dost na nervy Dudko,to jeho spravanie-dedko a tvari sa furt jak mladik,Soni je mi luto,chova sa ako kreten,no a co robia s tym malym-Gargamelom,ved to decko bude uplne popletene,ako si ho mozu takto s tou bio-matkou poziciavat,sak komu bude hovorit mama???A nechapem,kam sa ti priblbli Cinegeovci stahuju,chapete oni maju svoj dom a idu do draheho podnajmu-chore 😠
@micak suhlas ta mala je taka vymleznana 😝 no a moc mi nerezu ani rodina Slusnych,velmi umelo to hraju...Alica ako fajn,ale dostat nejake decko taku psychologicku-hruza,tak aj Jula sak je furt na praskoch a ze pomoc dietatu-fuj....

bubbles
7. mar 2013

@anelehka presne... strasne mi je luto sonicky, teda haasovej, aku hnusobu musi hrat.. a ze sa dudko zalubi do prostitutky, prepana, dosli im normalne napady? mne nerežu ti dvaja robotnici, ten ich humor nemam rada, ani cinegeovych.. velmi realisticky vnimam starkych, ti su mili.. dufam, ze kubo uz bude spokojny s hofou, nech nespravia stopätdesiatu zapletku jeho a ivany, lebo ma slahne.. a jo, pani slusna je hrozna, totalne neprirodzena.. a tiez musi hrat blbu nervoznu zensku.. same extremy..

aela
7. mar 2013

jaaaj dnes tá zuza aká harpia bola 😕 😕 😕 😅 😅

sendy182
7. mar 2013

@aela veď to je na uvaženie že príde zuza z práce a dcérke sa nepozdraví neobíme nič ona sa jej vôbec nevenuje 😕 čudné

aela
8. mar 2013

@sendy182 no ale ani tá dcérka si ju nejako extra nevšíma 😕 😅

sendy182
8. mar 2013

@aela 😀 😀 😀 😀

lenka3007
8. mar 2013

dajte tu Zuzu preeeeeeeeč 😠 😠 😠 😠 😠 😠 to je furia hnusna, prisavnik...

lenka3007
8. mar 2013

a dufam ze marcel s Nataly nezmiznu zo serialu...

959touareg
8. mar 2013

@micak
toto iste som pisala hned ako som to decko uvidela na obrazovke po prvykrat. nesympaticke, maznave, nevie absolutne hrat, o vyzore pomlcim. a nebola som sama toho nazoru na vyzor toho dietata - tiez som pisala, ze musi tam byt dosadene, nakolko konkurzom by na 100% nepresla. ☹
som toho nazoru, ze ako dospely, tak aj deti su pekne a nie pekne. nech mi nikto nepise, nehovori ze vsetky decka su mile, pekne..to klame sam seba. ci zato, ze je to maly tvor sa musi iba v peknom o nom pisat, hovorit, nedajboze povedat na jeho adresu nieco negativne.....niektore deti su naozaj mile, pekne, radost na ne kukat. niektore naopak.

ta Zuza je hrozna. nesympaticka, hrozne to hra, ten jej vyzor z profilu..hruuuza.
tiez rodina Slusnych. uplne ich tam dali zbytocne. ich dialogy co vedu medzi sebou su o nicom, nehovorim o ich komunikacii so synom, tie reci ktore s nim vedu, rady do zivota co mu davaju - trapne, cele zle. sa necudujem ze maly sa sprava ako ostarok.
Sona, tak na tu sa neda uz ani kukak. riadna furia, sa necudujem ze si Dusan nasiel inu. podla mna Sonu chcu odstavit kedze je tehotna a vymyslia to tak, ze Dusan si zacne s tou prostitutkou a Sona zdrhne, alebo sa rozidu. na cas....lebo vidno uz na nej riadne ze je tehotna, zo dna na den je sirsia a sirsia a tymi sirokymi bluzami sa to neda donekonecna zakryvat . alebo to spravia tak ze aj napriek tomu ze nemoze mat deti otehotnie...no nechajme sa prekvapit.

gubcikova
8. mar 2013

a ešte tá malá zuzka sa furt kuká inde.