Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

alenka600
13. júl 2012

@weja A ze aj v Keby bolo keby mala uplne rovnako vypulene oci ako v kazdom jednom filme a snazila sa mat akoze seriozny a vazny vyraz v tvari....fuj a ten hlas, uplne rovnaky, bez zmeny....

nicky655
13. júl 2012

@weja fuj,nestaci nam studenkjova,treba pridat fialovu 😝 co nam chcu ten palnelak celkom znechutit??? 🙄

weja
13. júl 2012

@nicky655 tak Studenková - v tých častiach, čo hrala, sa to pomaly zvrhávalo na komickú telenovelu.... 😝 aj s tým jej ukrainským ťuťkom.... 😖 ale zas na druhej strane sa musí uznať, že ju tam vždy vedeli pekne nastajlovať - na to, že je to už v podstate staršia dáma, vyzerala dobre 😀

nicky655
13. júl 2012

@weja no to hej-ale trafili jej tu povahu ako vyšitú 😀 😀 😀
ktorý tutko??imro alebo ten rus?lebo ako si chcela zacat s maslakom-tak to skor tragediuia 😀 😀 😀 😀

ralka
19. júl 2012

ahojte kocky preco nebyva kazde rano panelak na jojke uz ho neopakuju ci ako,tak rada som si pri nom vypila svoju rannu salku kavy

mamartinka
19. júl 2012

@ralka Panelak uz nechodi takze nemaju co opakovat rano.Zacinaju az v septembri.A na joj plus chodil aj z 2010 roku a ani tam uz nechodi.

zuzkatko
19. júl 2012

Noro nehrá len v paneláku 😀 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=OPi6xTUc3Uo
trdielko149
21. júl 2012

no tak baby ja oponujem ja som v divadle aj videla Fialovu a ja ju mam ze veeeelmi rada,patri medzi moje 5 TOP slovenske herecky ... inak pred rokom dali panelak od 1.augusta nemohli aj teraz tak?? ja by sa tesila 🙂 ale teda ok pockam si do septembra co uz s nimi ... len pevne verim ze urobia DOBRY scenar bez chyb nie ako tento rok ...

monika15
23. júl 2012

juj veru baby ta fialova mne nesedi :((( ale co bude tam zas robit vsak ju tam uz raz zabili ci to v ordinacii??
😖 😖 😖 😖 😖

monika15
23. júl 2012

@trdielko149
teraz nemaju konkurenciu v ruzovej zahrade tak nedaju panelak v auguste heeheheheh 🙂)))))

mamartinka
23. júl 2012

@monika15 Zuzana Fialova bude na M-Klinik hrat doktorku.

monika15
23. júl 2012

@mamartinka
bleeeee nemam ju rada heheheheh e🙂))))))

katy2
25. júl 2012

viackrat som ho uz prestala pozerat ale uz ho nebudem pozerat definitivne.... 😠 😠 😠 😠 fialovu nemozeeeeem 😠 😠 😠 😠 😠 a ze hlavna postava 😠

mamartinka
25. júl 2012

Zas bude aspon dalsia obet pre Spajzu.Zasa tej este moze dieta spravit.

eva7780
25. júl 2012

Fialka je v každej r...... 😠 😠 😠