Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

hasleerka
5. feb 2014

no mne tam Stanko veru chýba 😒

graceful9
5. feb 2014

@hasleerka veru...a tu dusickovu hra-mne osobne-nesympaticka herecka...

eva7780
5. feb 2014

Ani mňa tá rodina neoslovila, malého som nemusela ani predtým :-P
Dudka mi je ľúto, Eva to už preháňa

hasleerka
5. feb 2014

no dr.Malého tiež nemusím, vôbec nepasuje k nemu taká úloha ... on je dobrý v mafstory ...
a nová rodina nič moc ... a tá Eva, ved Dudko tak strašne lúbil Sonu aj ked ju podvádzal ... na Evu nadáva a zrazu aká veľká láska ...
ale lúbi sa mi zápletka egona s renátkou

gubcikova
6. feb 2014

bože zabite niekto toho trápneho chlapca

ennynka
6. feb 2014

@gubcikova ja ked ho vidim tak konec 😀 tie vlasy a aj cela jeho rodina otras 😖

hasleerka
6. feb 2014

no počítam že dlho sa tam tá rodina neohreje...

katy2
6. feb 2014

@hasleerka tiez si to myslim....

ennynka
6. feb 2014

@hasleerka kiezby 😀 uz teraz mi lezu na nervy a to su tam par dni aj s cestou 😅

alenka600
6. feb 2014

fuuu, ta nova rodina je dost otras. Teda ta matka. Tak strasne neprirodzena

mamartinka
7. feb 2014

@alenka600 Mas uplnu pravdu.To s tou novou rodinou Kraus ale total ze pokaslal.Vobec tam nempasuju.To moze zrovna zabalit aj cely Pandrlak.Co tam je dobre este Imre z Gejzom.

gubcikova
7. feb 2014

topiaci sa už aj slamky chytá.nie pán Kraus tou rodinou seriál a sledovanosť nezachránite.je najvyšší čas seriál zabliť

alenka600
7. feb 2014

@mamartinka Ved to, ze boli tam ludia menej, alebo viac oblubeni, nieco niekomu sadlo, niekomu nie, ale nad tou novou rodinou som teda otvarala oci, To mi pride ako strasny preslap vedla, vsak oni nemaju ani zaujimavy pribeh za sebou a ani herecky to nie je nic moc, takze nechapem....

malinkaaninka
7. feb 2014

@gubcikova zabliť 😀 😀 😀 mne sa páči ako herec výkonom nie vzhladom Karol.on rozpráva tak normálne,neafektovane ako napríklad Turzon. Morova alebo ta čašníčka.Novú rodinu som nepostrehla,ja vydržím kukať tak 10 minút zo zvedavosti a dosť 🙂 akurát som postrehla ako Dušana cvičí tá jeho a on sa nechá 😀 to neviem aký chlap by taký prístup vydržal.a hlavne fyzicky sa nezrutil,ked mu dá zjesť jogurt a pošle ho behať :-/

dossy
10. feb 2014

po tych dlhych rokoch sa mi prestava panelak pacit...uz to pozeram len sporadicky a preto ze zijem v zahranici a mam momentalne kopec casu... NIkdy by som to v minulosti nepovedala, myslim ze je na case aby sa Sona vratila.S evou to prehanate..a ze si to Dusan necha ..haha..to by som este pred 2 rokmi nanho nikdy nepovedala..ale chapem ,je to len rozpravka ... Poprosila by som aj kordiaka o navrat !!! a pan Kraus nas tresta Danicou ... novej rodinke treba dat sancu.. myslim, ze ktokolvek by tam prisiel ako nova postava by nebol vsetkym po voli ... 😎 pekny den 🙂

hasleerka
10. feb 2014

inak Danicu som včera videla v jednom českom filme s Langmajerom a myslím že celkom dobre hrala ...

mamartinka
10. feb 2014
hasleerka
10. feb 2014

baby ten bajzov dom, to je ako veľké???? to má dole ambulanciu a hore býva či ako???? kde prenajali miestnosti tomu chlapovi ... a že si dovolí chodiť k nemu do bytu na hajzel .. a v ambulancii nemajú záchod???? teda ako niekde na chodbe v čakárni????

eva7780
12. feb 2014

Dnešná časť je takmer celá o novej rodine :@ nedá sa to pozerať a to oslovenie doktorko.... 😝

sunshineka
12. feb 2014

Ja uz len sporadicky sledujem.strasne mi vadi postava Danici a nova rodina hlavne ta pani mama celkovo herecka mi vo filme nesedi,ale v divadle je super.ale inak fajn oddychvka.prestala som pozerat koli mnozstvu reklam,co u mna dojem zo serialu uplne pokazilo.keby dali jednu reklamu,tak si rada pozriem

bubbles
13. feb 2014

kde je vobec pani janka??? preco ju neukazuju???

mamartinka
14. feb 2014

@bubbles schovavaju ju Imre z Gejzom.

bubbles
14. feb 2014

@mamartinka dakujem.. mne skor chyba na obraze - akoze vidim, ze sa schovava, ale vzdy ju len pocut spoza dveri.. tak ci pani herecka nema nejaky problem, ci sa nemusela stiahnut, chora alebo tak..

monika15
18. feb 2014

no baby dnes som zapla panelak po 2 tyzdnoch a veru o nicom :(
sorry ale uz koniec.... nejde im to .... :(((
a to akoze sa vratil ten doktorko vsak on sa ozenil stou sestrickou v 6 serii, a teraz stou je...
a ta duskiho nevesta otras.... :(((
ta mala terezka och boze do vsetkeho sa mota
proste uz o nicom :((((((((((((((
akurat Rysava a Inci este tahaju serial ale uz fakt zabalit :(((