Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

alika54
27. apr 2009

Asit,,,Zuza povedala O.K. 🙂

ukmima
27. apr 2009

dnes nic moc...

eva7780
28. apr 2009

Karol aký romantik 😕 som zvedavá dokedy mu to vydrží 😉 ale inak nič moc...

claudinka
28. apr 2009

a ta zuzana na co sa hra? 😠 😠

zuzitka
28. apr 2009

trochu mi pripomente o com bolo vcera ... nejak sa mi nic nevybavuje 😅 😅

klongova
28. apr 2009

naozaj včera o ničom Zuza nevie čo má robiť, Kubova mama sa rozišla s Fodrásom, Janka sa urazila že ju Emil pripravil o Ernesta, Anži s Karolom chodia po zúroch a reštauráciách serú na syna a Ivana bola pred porotou ohladom toho znásilnenia. Všera som ani nemusela pozerať bieda.

zuzitka
28. apr 2009

dakujem ... uz sa mi nieco zo vcerajska mari 🙂

a co zuza nevie co spravit? so svadbou ci s potratom?

tanaarebeca
28. apr 2009

ahojte baby panelak je super len ma stve ze kratko trva

rejocka
28. apr 2009

ahojte,aj mne sa páči panelák,no som zvedavá ako to u Bajzovcov dopadne,aj svadba aj bábo.No Karol s Angie si konečne nachádzajú cestu k sebe.No a v ukážkach mladý fodrász sa zasa do niečoho namočí.ja si večer bez paneláka neviem predstavit,zasadneme celá rodinka a vela sa aj nasmejeme,aj Ivana sa mi páči ako pohotovo reaguje 😀 už sa teším na večer 😅

mikalove
28. apr 2009

Bajzovci sa bezdôvodne rozviedli a teraz sa zase bezdôvodne berú
to im stačilo na svadbu,že sa spolu vyspali??akože zalúbením a veľkou laskou nesršia 😖

mikalove
28. apr 2009

inak som zvedavá čo Ivana vybaví....

mikalove
28. apr 2009

dnes zuza bude mať asi ten potrat

mikalove
28. apr 2009

začína panelák!!čo sa pomylili,však šport nebol a panelak až o pol desiatej 😕 😕

eva7780
28. apr 2009

čo to?????????aký je den?

zuzitka
28. apr 2009

no aj mne sa zda, ze nejak skoro zacali 😕

mikalove
28. apr 2009

utorok.asi sa pomylili a teraz ako mam kukať ordinaciu??

eva7780
28. apr 2009

mikalove asi až v archíve 😀 😀 a možno ovela neprídeme ,

dadulka19
28. apr 2009

to fakt ide už panelák 😕 ??...no počká ma v archíve 😖 ,ideme na hokej 😵 😵 😵

veronikahel
28. apr 2009

vážne je panelák???? 😠 som nezapínala telku, že až o hodinu... to idem pozrieť... 😝

veronikahel
28. apr 2009

zapla som a už tam začalo niečo iné... a napísaný je panelák o 21,30... to prečo prehadzujú?? 😠 😠

lucxy
28. apr 2009

vsak v utorok vzdy zacina panelak neskor ked ide ordinacia 🙂

leva
28. apr 2009

Tiez pozeram ako puk,ordinaciu som si teda nahrala,cakam kym skonci nahravanie a kuk 😀

dupinka
28. apr 2009

Asi sa niekto sekol a omylom pustili par minut panelak... No uz sa to napravilo. Len to podla mna uz mohli nechat bezat.

irenkat
28. apr 2009

isla normalne cela cast a teraz ide akoze ta ista znova?? 😕

eva7780
28. apr 2009

vyzerá to tak 🙂

mixka
28. apr 2009

ahojte paleckarky 🙂 viete mi prezradit, ako sa vola pesnicka, ktora dnes hrala na zaver dnesneho dielu, ako sa michal pytal zuzany, ze mu nebrala mobil cely den ???

mirela
28. apr 2009

no Angie je teda hrozna - deti maju deti ... nechapem tie blbe reci ze az teraz sa do seba zalubili, ved chvilu spolu chodili nez otehotnela, tak snad nejake pozitivne city snad boli, nie? viem ze to bolo hrr, ale si by sa nebrali keby to bolo uplne bez lasky 😝. Kubko bol aky zlaty ked orodoval za mamicku 😅

eva7780
29. apr 2009

zdá sa že jej mame už začína prekážať,že aj ked sú doma stará sa o Lukáška ona,mohla by už s tým skočiť a mladý nech sa starajú

loginka
29. apr 2009

moze niekto poskytnut strucny vycuc vcerajsej casti? 🙂

maruschka
29. apr 2009

loginka:
-Angie išla s Karolom na koncert Desmodu/tuším/,čo sa nepáčilo jej mame, lebo sa túlajú celé noci a ona musí stále strážť Lukáška..Karol si začal užívať život a doháňajú to, čo nestihli,keď spolu chodili.
-Pán Emil má hlavu v smútku,lebo nevie, ako sa zavďačiť pani Janke, tak jej na radu Angie kúpi kyticu ruží. Ona sa ešte predtým rozhodla, že toho chalana doučovať klavír nebude, lebo aj tak nemá talent a tak ho posunula kamarátke-skutočnej učiteľke klavíra..Keď pán Emil prišiel s kyticou domov, tak na jeho veľké prekvapenie tam sedela na gauči pani Janka aj s tým chalanom..
-Jakuba trápi, že sa jeho mama nevie dostať zo smútku z rozchodu. Nemôže sa na ňu ani pozrieť, preto ide za Agátou a snaží sa ju presvedčiť, aby povedala jej otcovi, nech sa vráti naspäť k jeho mame. Lenže tá odmieta, lebo by ho rada videla pri svojej mame. Tak ju Jakub stále chodí prosiť, nech ho pozve na večernú oslavu tuším meniny má jeho mamička.
-Peter sa dohodol s Maslákom, že dovezú kamión tých pašovaných fliaš alkoholu. Maslák však koná premyslene a chce ho vyšachovať, aby sa on sám dostal ku zdroju-teda k tým pašerákom, aby sa nemusel s Petrom deliť o zisk. Tak by bola aj Agáta spokojná, že Peter sa do ničoho už nezapletie a on by z toho profitoval. Takže by zabil jednou ranou dve muchy.
-Zuzana mala ísť ráno na potrat a ťažko to prežíva. Nechce, aby ju Michal vystopoval, preto nezdvíha jeho hovory. Michala to nahnevá, nasadne na vlak a príde domov. Na konci seriálu sedí Zuzana v obývačke a Michal tam nahnevaný vletí a povie jej, kde celý deň bola, keď sa jej nemohol dovolať, že sa o ňu bál..Ona je prekvapená....

Nie je to celkom stručné, ale tak čo už.. 😎 😎 😎