Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
depecko
13. mar 2009

práve že Ivanka tam ešte narobí poriadne vetry,riaditeľ možno pôjde aj na súd. 😀 A ku Brichtovej Katku mám rada,ale v Pošte do Paneláka sa mi nehodí,hlavne tá postava čo akože "hrá".

babulka
13. mar 2009

zas som to vcera nevidela, 😖 Preco Kordiak reval?

zuzitka
13. mar 2009

reval na Martu, lebo zase dosla k nemu a zacala sa ho vypytovat, preco taha otca do jeho podivnych kseftov 😅
tak je nakrical, ze nech sa nestara do jeho sukromnych veci a zase ju vyhodil 😀

ale ona ako vzdy zase doleze 😀

mikalove
13. mar 2009

marta je ako bumerang 😀

zuzitka
13. mar 2009

vyhodis oknom, dverami sa vrati 😀

andrea.m
13. mar 2009

prečo tá bajzová niekedy tú mišku nepostaví na nohy. stále ju vláči po rukách a pritom je to veľké dievča.

mikalove
13. mar 2009

lebo okrem toho že ich nenechá najesť a posiela ich do izby nerobí s tymi deťmi nič

hasleerka
13. mar 2009

ahojte, neviete či tá Miška ja aj jej dcéra, alebo len niake dieťatko ... ked už tam je mohla by aj niečo veru zahrať, nie ju len nosiť na rukách

nemyslíte že Brychtová tam hrá preto, že jemmé melodie prinášajú na obrazovky panelák a kedže ona je v nich asi si chcela trošku zahrať 😒

mikalove
13. mar 2009

miška neni jej dcera,oni maju takú baculku,niekde tu bola foto...no neviem,kto tam brychtovu dotiahol,možno hrá zadara 😀

mamartinka
13. mar 2009

Ako sa vam pacia Blicharovci?A Karci z Angie.akosi to tam zas vrie.

veronikahel
13. mar 2009

karol bol dobry 😀 😀 😀

eva7780
13. mar 2009

Karol,Karol 😀 😀 😀 😀 😀

mamartinka
13. mar 2009

Karci dobra bola sprcha co? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ze chcel sex.a Kubko sa nam vratil.priniesol tulipany.Ivanka dnes este jednu kyticu od niekoho dostane.

mukky
13. mar 2009

Dievcata ja to velmi nesledujem,ale to ja taky cas nemam doma pri malom,ako ta bajzova,minule si kludne citala,kludne ranajkovala 😀 a vsetko ine...... a aj u angie taky klud,casdlhe kecanie,sex v sprche 😀 😀 😀 😀

mamartinka
13. mar 2009

to co bolo akoze za koniec?no ale tomu dali.joj ale uz sa tesim na pondelok.Kubkovi sa bude na kolenach hniezdit Vierka.co zasa s toho bude. 😒

veronikahel
13. mar 2009

nepredstavoval si to zase? kubko...
a od koho dostala ivanka druhu kyticu?
zuzana chce sex, alebo sa ide priznat michalovi, ze bola s petrom? 😎

mamartinka
13. mar 2009

no nedostala druhu kyticu.ale mala dostat.

veronikahel
13. mar 2009

tak asi v pondelok, od directora 😀

melory
13. mar 2009

baby ja som sa fakt zasmiala s tou sprchou, aj celkovo to bolo s karolom dnes velke osviezenie.

mamartinka
13. mar 2009

ano az v pondelok to bude.aj ja myslim bud od direktora alebo Bajzu.neviem.moje tusenie 😒

zuzanockamt
13. mar 2009

dnes sa im sceny s karolom naozaj vydarili, to ako vbehol do sprchy a potom hned vybehol 😀 ... ja som inak hned ako vosiel do bytu a bolo pocut sprchu vravela manzelovi, ze pockaj on tam teraz vbehne a namiesto angie tam bude mamicka 😀 ... a aj tak bolo 🙂

mamartinka
13. mar 2009

ja som si to tiez myslela.ze si mamicka spieva v sprche.keby tak na nu este skocil.mohol mat sex s nou. 😀

honey023
13. mar 2009

súhlasím dnes to nemalo chybu a v dnešnej časti hviezdili Mázikovci 😀 ešte teraz sa u nás smejeme 😀

claudinka
14. mar 2009

akurat ho kukam.. vcera som ho prespala 😀 😀

rebecka
14. mar 2009

ahojte panelak to je ten najlepsi serial aky kedy mohol byt hlavne ta ivanka s mamickou hraju to uplne super a bola by som rada keby bol este dlho panelak........majte sa... 😀 😀 😀

mikalove
14. mar 2009

včera karol nemal chybu 😀 😀

leva
14. mar 2009

Tak aj my sme sa nasmiali na Karolovi vcera,tiez sme predpokladali ze sa sprchuje mama,no nemalo to chybu,alebo ako ratal kedy zacne malemu spievat uspavanku,aj to bolo dobre 😀

dadulka19
14. mar 2009

Karol fakt boduje 😉 😉 😉

leva
14. mar 2009

Inak vzdy ked su na obraze Michal s pukackovou(Petrou)cakam kedy to uz pride a pritulia sa 😀