Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

eva7780
22. máj 2009

dúfam že nie 😨

mikalove
22. máj 2009

aj ja dufam,inak zase prídu prazdniny a budeme abstinovať,nejako to rychlo ušlo 😕

zuzitka
22. máj 2009

takže angelika fakt nie je tehulka 😵

karol karol ... ale kde na tu dovolenku vziať? ... čooo??? zajtra letíme 😀

andrea.m
22. máj 2009

podmienky a lá násťročný

zuzitka
22. máj 2009

no a teda michal bajza by sa nemal priznať zuze??? keď sa ona priznala jemu, bolo by to férové, nie? 😒

andrea.m
22. máj 2009

možno sa prizná ked budú na hony od ivany

mamartinka
23. máj 2009

Panelák Pondelok (25. máj). Termin Svadby. Jarmila šokuje Jakuba. Na internete našla zaujímavé informácie o Ivaninej rodine. Angelika chce, aby Imro dal v práci výpoveď.

Panelák Utorok (26. máj), Honorár. Emil vymyslel pomstu pre Marienku a Ernesta. Podarí sa mu oklamať aj Janku. Peter zistí, že Michal o jeho romániku so Zuzanou vie.

Panelak Streda (27. máj), Lotéria. Napätie medzi Luciou a Braňom narastá. Lekárnik odmieta predávať v obchode Jakubove vitamíny. K Lucii prichádza Marta so zaujímavým návrhom.

Panelák Štvrtok (28. máj),Listové tajomstvo. Emil objavil list od Jankinho ctiteľa z kúpeľov. Stanú sa zo Zuzany a Dadky kamarátky? K Bajzovcom prichádza nečakaná návšteva z Brna.
Panelák Piatok (29. máj),Nečakaný hosť. Dozvie sa Jakub pravdu o vzťahu Ivany k Michalovi? Imro zavolá do paneláku policajtov. Zdá sa mu, že v jednom z bytov sú zlodeji

claudinka
24. máj 2009

veru veru, mal by aj Michal povedat Zuzane o Ivanke.. len nech sa to nedozvie Jakubko 😠

leva
24. máj 2009

Myslim ze ta necakana navsteva k Bajzovcom bude pukackova Petra 😀

mamartinka
24. máj 2009

ano bude to Petra z Brna.pukajda.ved ju kedysi michal pozival na navstevu a ona povedala ze pride.aj kedysi bolo kdesi pisane ze k nim pride a chalani si ju myslim oblubja. 😉

eva7780
25. máj 2009

emil bol dobrý 😀 😀 1:1

mamartinka
25. máj 2009

no ako sa vam dnes pacilo?dnes sa mi to zdalo nic moc.az na toho Emila,Imriska a Marta ako za nimi prisla.a datum svadby uz je.27 jun.Zuzana ze to co je za mesiac 😀 a pan Direktor Ivankyn. 😖 aj mamicka bola dobra vlastne.aspon teraz bude zistovat veci ako sa maju.

veronikahel
25. máj 2009

čo sa spýtal kordiak masláka?? prepočula som...

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eva7780
26. máj 2009

čo myslíte skončí v seriáli imro?dúfam,že nie ,lebo je tam aspon trochu sranda 😀 neviem či sa angelike bude páčiť,že imriško bude okopávať krumple a nedonesie domov ani cent

mirela
26. máj 2009

nejako mi uniklo kto je teraz s Terezkou, Vierka uz je fuc, Ivanka a Kubko pracuju, mamicka sa zdrzuje iba v nutnych pripadoch, nahana napadnikov, surfuje po nete 😝

mikalove
26. máj 2009

terezka chodí do jaslí 😉

mirela
26. máj 2009

mikalove diiiiky 😉, jasnacka, uplne mi to vypadlo 😖, to sa mi nestava

penny13
26. máj 2009

Baby, neskoro som to zapla, pretože malý mi nechcel spať. kto je ten chlap, čo si odvážal Vivien?

mamartinka
26. máj 2009

penny13 ten chlap co si odvazal Vivien bol Maslak.Vivien ma byt jeho dcera.

macka01
26. máj 2009

A čo si myslíte o Karolovi?podľa mňa je total debil.Emil nemá chybu ako previezol tých dvoch.No a mať doma niekoho ako je Kubo tak asi kolaps.Môže byť chlap až takto pod papučou? 😎

mamartinka
26. máj 2009

este bol vcera dobry Imrisko ako Lucii vysvetloval o tych vajciach ze jej bude nosit do baru a niekedy aj sliepocku. 😀 bomba s nim.

kvietok23
26. máj 2009

tak u nas sa zasa natacal panelak, kordiak s riou boli u nas v kaviarni pod balkonmi a mne kordiak zamaval, lebo som bola na balkone aj s malym a som sa s nim rozpravala, ze kedy to bude v telke a tak. no zlaty bol strasne 😅 😵 😵

mamartinka
26. máj 2009

a kedy to bude v telke.popis nam troska.a co tam z Riou zasa bude v panelaku?

kvietok23
27. máj 2009

v 267 diely, vcera isiel tusim 260, takze coskoro. Sedeli vonku, ona ho tam uz cakala, a nieco sa chvilku rozpravali a potom sa on ako keby nastval a odisiel... nic moc a nic som nepocula, ale ved uvidime 😉

eva7780
27. máj 2009

mne moc nesedí ten jakubov kolega,ked sa rozpráva s luciou 😒 ako 17 r.sopliak 😠 akoby mala lucia skákať od radosti že ho stretla

kvietok23
27. máj 2009

trapny je, ale sympos 😉

mamartinka
27. máj 2009