Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

moonlightka
19. okt 2011

booooze a Angie nema asi tricko bez toho aby namalo siroky vrch a aby sa jej tam nezmestilo plece 😀 😀 😀 😀

moonlightka
19. okt 2011

taaaaaaaaak to bude zaujimave....Michal pozna Saru...co uz z tohto mozu vymysliet dalej som zvedava 😉

majina.b
19. okt 2011

@moonlightka ona by chcela aby bol ešte širší výstrih, aby bolo vidieť viac, ale sledujuju to aj deti

bože, a bajza koho nepozná, veď je to ako v strediskovej obci po vojne, široko daleko len on 😝 😝 😝

moonlightka
19. okt 2011

@majina.b cista trefa 😀 😀 😀 😀

lenka3007
19. okt 2011

@majina.b presne to hovoril moj mm, že si cela Bratislava k nemu chodi (doslova povedal, do kerej p<ci sa este nekukol?) 😀 😀 😀

barushkaaam
19. okt 2011

Sara : vacsinou sa ludia snazia svoj vztah utajit pred cudzimi ludmi
Jakub : no a my ho budeme tajit pred nami dvoma....boze dajte tomu Jakubovi uz niekdo facku, vsak to je taky trtko...tak bud ju chce, ale nie, ale nech ju takto nenatahuje 😠

tibinka22
20. okt 2011

Baby mne lezie na nervy Filip a Mária-spolu , oslovenie typu lásička ma dvíha z gauča 😅 😅 😝

andrea.m
20. okt 2011

jakuba a saru a filipa a mariu už radšej nekomentujem. a angie už mali davno poslať preč.vrrr

anelehka
20. okt 2011

ahoj,bola by sranda,keby Angelicka robila v bare 😀 ja neviem,ale ta Sona je blba,ze im dovoli robit spolu????Mysil Dudka a ivetu 🙄 🙄

majina.b
20. okt 2011

@anelehka z uputavky Angelička nastupi a bude kočka

adelaida33
20. okt 2011

ja si myslím, že práve sára je tá pacientka, čo minule bajza spomínal ivane, že pri každom vyšetrení máva orgazmus...
dobre, že tam dajú angeličku, to by mohlo byť ešte celkom zaujímavé, v tomto našom paneláku, ked akože zo škaredého kačiatka urobia kočku...
joj, už nech príde dominika a zráta to maslákovi, lebo chlapec je straaašny frajer. aj milan je frajer, ale ten sa vytrestal sám, ked si nasťahoval gambaňu 😀 😀 😀

eva7780
20. okt 2011

@adelaida33 ale Bajza tuším spominal,že sa jej to po porode upravilo 😅 ,Sara je bezdetna,aspon sa mi zda

adelaida33
20. okt 2011

@eva7780 aha 😒 , tak nič 😝 škoda 😀

eva7780
20. okt 2011

@adelaida33 no ale zapletka tam urcite nejaka bude,minimlane Ivana a Kubo to budú dlhšie "predýchavať" 😀 😀

andrea.m
20. okt 2011

no z angeličky už spravili zo škaredeho kačiatka krasvicu. šak ako vyzerala ked s imrom spolu chodili. jeden des.

andrea.m
20. okt 2011

ta fajne.na mejdane u vlastneho gyndoša.trapas.

eva7780
20. okt 2011

@andrea.m Imro tiež vela krásy nepochytal 😝 brucho má jak súdok od piva a tie mastné vlasy,v poslednej dobe mi lezie na nervy s tým jeho aleeeeeeeeee šefka.... .

nicky655
20. okt 2011

ale vsak vtedy ekd zacala angelikav v otm kasine robit,bola kcoka.no a imro,ten by mal radsej u seba zacat.moze byt rad,ze si s nim niekto zacal,a teraz kazdu chvilou na angeliku nadava 😖

ma77
20. okt 2011

dnes aka časť bola všetci tam žiarlia okrem Bajzu 😀 😀 😀 ešte aj Emil na Gustika 😀 😀 😀 a Dudko jak zlosti tu segru Soninu neviem jak sa vola z vychodu 😉 tote jeho hlašky neboj ranna erekcia už pominula to je mobil 😀 😀 😀 a stou škôlkou mi je to nejake divne ved raz už hovorila gambana že odnesiem Lukaša do škôlky raz že do jasli a teraz čo riešia že ho idu prihlasit do škôlky 😲 😲 😲 nechapem 😝 😝 😝

adelaida33
21. okt 2011

ja som včera zaspala 🙄 😝 , tak si kuknem panelák teraz ráno 😉

claudica
21. okt 2011

@ma77 ano, mne sa tiež zdá, že už chodil do škôlky...veď práveže riešila, že nemá kto byť s Lukáškom poobede keď je v bare. Nechápem, prečo nemohla mať doobednú službu, keď má dieťa... No ale to by ju asi menej ľudí očumovalo, takú fešandu 🙂

trdielko149
21. okt 2011

ahojte ja pravem kukam vecer som bola strasne unavena lahla som si s malou 🙂 ako mne sa zda ze uz Luky chodil do skolky ci jasli tusim aj ho zanasali a odrazu nepochopila som to nejako to si tvorcovia z nas robia srandu ze to takto prekrucaju cele? ... a ked povedala Angie ze "luky je zvyknuty na mna" skoro ma ohlo v pase !!! ved je vkuse v bare hlupana gambata a vecne jej decko strazi niekto a co sa jej mamy tyka a toho spravania by som jej ale ze taku vylepila ze stena by jej este 10 takych dala!! ja zijem s mm sama nikto na blizku teraz je na sluzobke vyse mesiaca a som s malou uuplne sama doma nikto mi ju nepostrazi len ked na navstevu pride moja mama alebo sestra aleto tak raz za cas ani lekarovi ist nemozem a zvladam to a gambaňa rozmaznana nervy som na nu chytila normalne!!! a Kubko by sa uz zobudit mohol a Sara nech ho uz da konecne dokopy nech nie je taky trtko uz mi to tiez ide hore krkom ...

ma77
21. okt 2011

@claudica Ano chodil lebo pamätam že hovorila gambana _Milanovi že odnesieš ho do škôlky asi pred mesiacom tak riadne to tam maju popletene 😀 😀 😀

moonlightka
21. okt 2011

@trdielko149 no pekne si sa na nej rozculila,aj mna celkom ser... 😀 😀 😀 a este si zabudla na tie jej sproste tricka a vzdy hole rameno 😝 😝 😝

trdielko149
21. okt 2011

@moonlightka tie tricka ma nerozculuju s holym ramenom ale tie s tymi kacatkami a mickey mousom jak keby mala 5 rokov moja mala take s tymi obrazkami a smolkami ma !! len s tym rozdielom ze Emmka moja ma 2 roky a gambaňa 300 😀 😝 normalne sa dievcence tesim ze ju dneska neuvidim kuknem si X faktor 😀

moonlightka
21. okt 2011

@trdielko149 😀 😀 😀 😀

majina.b
21. okt 2011

@trdielko149 včerajšia upútavka na Xfaktor,- veľmi pekne spievala, no vek by som jej nedokazala odhadnuť, ak by som si trufla tak po 30

majina.b
21. okt 2011

a mna potešila v panelaku návšteva z východu 😀 , trocha to tam ožije, doteraz len domovníka riešili, a žiarlivosť, a ta žiarlivosť je ako vírus v každom byte

trdielko149
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majina.b
Odpoveď bola odstránená
Zobraz