Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majina.b
29. nov 2011

@pia22 beta a duško , to napadlo i mňa 😉 😀

andrea.m
29. nov 2011

betka a dudko?????to hádam nie 😲
@pia22 budu ju kamerovať tak aby bola v obraze iba tvár

andrea.m
29. nov 2011

dominika jaka zlatá že nevyzeráte na 60 😀

chuda soňa ☹

anelehka
29. nov 2011

ahoj micky,chuderka Sona.mne je jej tak luto,mohli by jej to babo zachranit,ze,?A Spajza jaky nenapadny,aj tak ho niekto natrie... 😠 a Ivana,ze kazdy mi vola,az traja....za cely cas mali 20 akcii,z toho tri vydarene,to jej asi ti traja volali 😀 a Studenkova,no ja neviem,ale ona sa mi tam nehodi,uz vobec nie, ako mama Angelicky,tvari sa ako nejaka grofka,vyoblekana jak od Diora,neviem,panelak a ona asi nie,aspon pre mna... 😖 a vobec nechapen,taku chulostivu vec ako je mamka Angie a Karol,ze to vie uz kazdy,okrem gambane...mali mlcat a nie to kazdemu vesat na nos 🙄

happy3
29. nov 2011

@anelehka Spajza to je dobree 😀 ,ale jak oblboval Ivu,debil 😠 Ale Silvinka tam robi jakuu chytruu 😉

ma77
29. nov 2011

Jemine chudak Sona ☹ ☹ ☹ a to včera planovala dalšie diatako že chce dievčatko a tie Dudkove hlašky mam dost a čo si ty priletela na popolniku 😀 😀 😀 alebo P ako čo?to je dobre 😀 😀 😀 😝 fajne oblboval Ivanu Bajza a sa divim že mu naletela ona taka chytra 😀 😀 😀

happy3
29. nov 2011

@ma77 neboj aj na Spajzu 😀 😀 😀 pride 😉 (aspon dufam)

ma77
29. nov 2011

@happy3 Hej aj ja dufam a strašne sa tešim na Ivankin xicht 😀 😀 😀 jaj ale som škodoradostna 😲 😝

happy3
29. nov 2011

@ma77 ja si myslim,ze skor xichty bude hadzat Misko az s nim Ivanka zatoci,to bude coro moro 😅

happy3
29. nov 2011

a kolko ma byt este casti Panelaku?

adelaida33
29. nov 2011

som v šoku, že maslák sa normálne chytá na studenkovú. akože ona vyzerá dobre na svoj vek, až pridobre, je to pekná žena, ale tak maslák by sa mal ukľudniť a nie očiská ťahať po imrovej svokre... 😕 . odkedy sa stal neverníkom "bez vedomia" 😀 , tak sa mu nejako uvolnili mravy... 😝

nicolettka2126
29. nov 2011

Pondelok 12.12.-Maslák musí vysvetľovať, prečo chce zobrať Viktóriu do Nemecka. Sárina mama chce odviesť dcéru domov. Ivana chce ísť s Michalom do Prahy. Iveta príde za Dušanom a spolu výdatne chľastajú...
Utorok 13.12.-Psík Harry sa stratil, pán Emil ho však údajne videl. Masláka seklo. Dudko má plán. Angie a Maslák riešia, čo na Vianoce. Michal zohnal posilu...
Streda 14.12.-Mia chce čakať na Paťa. Milan pokazí romantiku u Masláka. Angie má strach o Milana Kordiaka. Michal Bajza upokojuje malú Mišku. Pani Janka dokončuje vianočnú výzdobu v byte. Betka tuší, prečo ju navštívila Mia...
Štvrtok 15.12.-Jakub urobí kvôli Sáre ešte jeden zúfalý pokus. Harry nie je Harry! Michal mení Betku za psa. Profesori Bartelt a Emil prišli z výlovu kaprov...

adelaida33
29. nov 2011

juj, kočky, už o pár minút ideme kukaaať 😉 😉 😉 !!!!!! je tu niekto, kto sa tiež tak teší ako ja??? 😀

nicolettka2126
29. nov 2011

@adelaida33 ja sa už tiež nemožem dočkať..som strašne zvedavá ako to bude prebiehať so Soničkou 🙂

nicky655
29. nov 2011

@adelaida33 mna vcera trochu nastvalo,ze to neprelozili.vsak nie kazdy vie po nemecky.zrovna tie blbosti co hovoruíli som nerozumela 😠
a veru,neviem ci zrovna maslak je odkazany na taku.ked si to clovek predstavi,ze 60 😀

adelaida33
29. nov 2011

@nicolettka2126 veru, so soničkou, ale aj či sa konečne už aj gambaňa dozvie, čo bolo medzi karolom a jej mamou, kedže už to vie každý okrem nej 😅 😕
@nicky655 fakt, vidíš, ozaj, aj mna by to už teda teraz zaujímalo, čo to tam trepali po nemecky, ked si to načrtla 😉
halooo, baby, neviete niektorá, čo to včera šprechovali maslák s imrovou svokrou???

adelaida33
29. nov 2011

chudák kubo - všade samá ivana 😀 😀 😀

happy3
29. nov 2011

@adelaida33 jej tak Sonicka nakoniec porodi nie potrati,sice skoro ale snad jej babo zachrania 😉

adelaida33
29. nov 2011

@happy3 tak to dúfam aj ja, že to majú takto vymyslené 😉 . nevedeli jej urobiť pekné tehu bruško, tak našli inú cestu... len dúfam, že to správne doriešia!

happy3
29. nov 2011

@adelaida33 chudak Kubko,on ostane z toho este nakoniec na nervy 🙄

nicky655
29. nov 2011

@happy3 tak keby na mna stale niekto takto tlacil a snazil sa ma organizovat,tak nie ze na nerfvy,ale rovno by ma porazilo

nicky655
29. nov 2011

@adelaida33 hadam sa to podari,aj ked teda 24tt je dost prilis skoro?ci nie?ved to vychadza nejaky 5.mesiac:(

happy3
29. nov 2011

@nicky655 je to skoro,ale dnes dokazu babo zachranit aj ked sa narodi takto skoro 😔

nicky655
29. nov 2011

@happy3 aha,tak teraz trochu od temy: ale asi zavisi aj na velkosti,lebo ved to dieta ma strasne vela veci nedovyvyjanych.ked si predstavim,napr.ze my ked sme boli na 3D-v 28tyzdni a mali sme len 550g.takze o dalsie 4 tyzdne menej,je dost☹ ☹

happy3
29. nov 2011

@nicky655 ale to moc neries ved je to film 😝

nicky655
29. nov 2011

@happy3 tak to mi je jasne,ale tak uz to s tymi vecami mimo reality obcas dost prehanaju

happy3
29. nov 2011

@happy3 a vo filme je vsetko mozne,tak to nekaz 😉 ,Sonicke babo musia zachrynit 😠

lucka1987
29. nov 2011

ahojte.. aj ja som milovnicka panelaku 😀 citala som ze betka je tehotna http://panelak.joj.sk/panelak-novinky/betka-sta... .... urcite to zakomponuju tak do deja ze bude s bajzom to cakat.
@nicolettka2126 to co si pisala tak to je co? strucny výcuc toho co bude? 😕 a to mas odkial take info ak sa mozem opytat?

andrea.m
29. nov 2011

no super časť dneska. sonička chudera ☹ . ale milan dnes ide. tak jej treba gambani ked nobl reštika jej nebola dobra. 😀